Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 17:55

ebroker vs peti  

sziasztok, a következő kérdést tenném fel, mivel még nem vagyok jártas a hazai brókercégekkel, elektronikus tőzsdei kereskedési rendszerekkel, gondoltam hátha közületek meg tudna mondani h melyik a legjobb, melyikkel a legjobb kereskedni (és h miért), melyik van a legjobban felépítve, melyeknek vannak a legkedvezőbb kondíciói, 1szerűen h melyiket tudnátok a legjobban ajánlani... idáig az ebrokert tanulmányoztam át, eléggé 1szerűnek tűnik a petihez képest...tényleg jobb a peti az ebrokernél? Vagy tán van még jobb? Nagyon örülnek néhány hozzászóláshoz..
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 08. 30. 17:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#20
magyarosrszagon melyik részvenyekkel és milyen elektronikus tõzsdei kereskedési rendszerekkel lehet daytradelni? választ elõre is kösz...

re: kisherceg
a kinai ertekpapirokban nagyobb jovot latok (bár tudtommal a kinai pairokkal valo kereskedést 1éb szabályzatok megnehezitik ezt a kulfoldi befektetok szamara ) mint az indiaiakban.. kinai alapokba érdemes befektetni ha vki nagyobb tokevel rendelkezik és nem nagyon szereti a rizikot...
kissherceg 2006. 08. 30. 11:19
Törölt hozzászólás
#19
Törölt felhasználó 2006. 08. 30. 11:15
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#18
link -ezt biztos ismered
Törölt felhasználó 2006. 08. 30. 11:15
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
link -ezt biztos ismered
Törölt felhasználó 2006. 08. 30. 11:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#16
Vhol el kell kezdeni.A magyar piac hosszútávon nem túl biztató.Elsősorban India a favorit nálam is, de nem találtam még semmilyen használható anyagot.
kissherceg 2006. 08. 30. 11:08
Törölt hozzászólás
#15
Törölt felhasználó 2006. 08. 30. 11:05
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
Aki kereskedik ázsiai piacokon vagy ismer ilyen fórumot, annak megköszönném, ha írna.

Köszi
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 23:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#13
devizapiacos, nyersanyagok, reszvenyek es cfd papirok... itt mar komolyabb dologral van szó.
kissherceg 2006. 08. 29. 23:00
Törölt hozzászólás
#12
kissherceg 2006. 08. 29. 22:06
Törölt hozzászólás
#11
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 20:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#10
cmc markets-nél is tudsz az orosz, török, bolgár ill india és kinai piac fele nyitni... es 1depot nyitashoz "csak" 1000 euro kell...
kissherceg 2006. 08. 29. 19:45
Törölt hozzászólás
#9
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 19:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#8
saxoo vmi miatt nem szimpatikus nekem! amit tudok ajanlani az a cmc markets, valoszinuleg arra fogok atterni... (de ehhez mar nagyon ertened kell, szoval ha kezdő vagy az ertekpapirok vilagaban, akkor felejtsd el, amugy meg nagyon profi, még cfd papirokkal is uzletelhetsz (nem tudodm h e tudod h az mit jelent) , 1éb dijakat is megnyert) a magyar brokerhazak ehhez kepest "gagyik" (mashogy nem tudom most ezt megfogalmazni)
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 19:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#7
saxoo vmi miatt nem szimpatikus nekem! amit tudok ajanlani az a cmc markets, valoszinuleg arra fogok atterni... (de ehhez mar nagyon ertened kell, szoval ha kezdő vagy az ertekpapirok vilagaban, akkor felejtsd el, amugy meg nagyon profi, még cfd papirokkal is uzletelhetsz (nem tudodm h e tudod h az mit jelent) , 1éb dijakat is megnyert) a magyar brokerhazak ehhez kepest "gagyik" (mashogy nem tudom most eztmegfogalmazni)
kissherceg 2006. 08. 29. 19:23
Törölt hozzászólás
#6
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 19:11
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#5
sok olyan külföldi elektronikus tőzsdei kereskedési rendszer létezik (és még hozza kell tennem , h elegge nagy presztizzsel rendelkeznek) melyek szinten nyujtjak az általad említet lehetősegeket, csak avval a kulönbseggel h 20 szorosnal is nagyobb össegekert tudst venni, de shortolni is... Diveziaknal, meg nyersanyagokkal befektet összegek 100 szorosaert.. ! (termeszetesen nyeresseg/vesztesseg 100szorossal megnohet)...
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 18:49
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#4
en petit hasznalok, szerintem nagyon jo, szinte soha nincs vele baj. Sokat hallottam mar, hogy mas rendszerek nem mukodtek, lealltak, a peti szinte mindig megy. A petinek egy hatranya van: mivel mindent te magad iranyithatsz, igy belecsbulhatsz olyan akciokba, aminek semmi ertelme, vagy csak szimplan nem ert hozza az ember. Tipikus pelda, hogy sok kezdo belevag a DT-be meg a TDT-be, aztan csak nezi, hogy fogy a penze... ez mondjuk nem a peti hibaja, de teny, hogy sokan beleesnek ebbe a hibaba
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 18:37
#3
Én még soha nem használtam a Petit, nem is igazán tudom mit tud!
Az ebrokival már párszor meggyűlt a bajom!
Viszont van náluk tőkeáttét napon túlra, tehát a pénzed 2 ill. 3-szorosát tudod befektetni!
Persze csak 2 hétig lehet negatív a számlád egyenlege!
Ez azért jó, mert az olyan kispénzű emberek, mint én állandóan likviditási problémákkal küzd!
Addig, amíg ezt nem tudtam kötvényben volt a pénzem fele, ami nem hozott úgy a konyhára!
És persze mindig át kellett variálni a Portfoliómat, amikor venni akartam valamit! Most ez egyszerűbb hitelből!
Azt sem tudom, hogy a Petiben van-e kötvény, bef. alap, illetve, hogy ezeket beszámítja-e a fedezeti értékbe!
A biztos, ha mindkettője van az embernek!
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 18:01
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Nagy pénznél bróker, adnak jó ajánlatokat a marketingeseik! De, ha egész napi béredet megtudod keresni klikkeléssel akkor csak a PETI! ( Sokan abba a hibába esnek, hogy nem nézik a ráfordított időt!) Kerüld a másik rendszert(e...-t)

Topik gazda

Liph
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek