Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 17:55

ebroker vs peti  

sziasztok, a következő kérdést tenném fel, mivel még nem vagyok jártas a hazai brókercégekkel, elektronikus tőzsdei kereskedési rendszerekkel, gondoltam hátha közületek meg tudna mondani h melyik a legjobb, melyikkel a legjobb kereskedni (és h miért), melyik van a legjobban felépítve, melyeknek vannak a legkedvezőbb kondíciói, 1szerűen h melyiket tudnátok a legjobban ajánlani... idáig az ebrokert tanulmányoztam át, eléggé 1szerűnek tűnik a petihez képest...tényleg jobb a peti az ebrokernél? Vagy tán van még jobb? Nagyon örülnek néhány hozzászóláshoz..
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
milac 2007. 03. 01. 19:52
Előzmény: #48  BudFox
#49
Én nyáron laptoppal kereskedtem, semmi gondom nem volt vele, jól bírta a tempót a mobil összeköttetés.
BudFox
BudFox 2007. 03. 01. 19:48
Előzmény: #47  milac
#48
én Laptop -ot akarok venni, szerencsére olyan a munkám, hogy közben is rá tudok pillantani.

már csak azt nem tudom hogy a mobil internet elég gyors lesz -e ehhez.
milac 2007. 03. 01. 19:31
#47
Bocs egy kis kitérőért, de egy kis segítségre lenne szükségem. Szeretnék venni egy olyan mobiltelefont, amivel könnyedén lehet netezni.Ma körbenéztem az egyik telefonszalonban és élesben próbálgattam a készülékeket, de nem sikerült se az Ebroker se az Equitas kereskedési rendszerébe belépnem, mert nem találtam meg a főoldalakon az erre alkalmas felületet, ahol be kell írnom a nevem és a jelszavam. Itt leragadtam. Nektek ez hogy sikerül???
BudFox
BudFox 2007. 03. 01. 19:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#46
Kissherceg.

Én is ezt a "hazai pályás", online Portfolio -s - Erste -s tőzsdét nyomom.

KÁr hogy nem lehet shortolni. nagy kár...
eddig okés volt minden, a tegnapi keverést kivéve- amikor késett egyik eladásom, jóváírása. Összeg már ott volt a számlán, csak nem engedett vásárolni a rendszer..
mára megjavult.
Törölt felhasználó 2007. 03. 01. 16:16
Előzmény: #42  bpmcwap
#45
Már élesítettem, de még nem volt időm tanulmányozni. Felületesen nézve nem rossz a dolog. A hazai csak a gyors ide-oda mozgás miatt érdekelne. Viszont baráti árak vannak. Régóta kötöl náluk bp?
Törölt felhasználó 2007. 03. 01. 15:46
#44
En a portfolio online tozsdet nyomom, eddig minden ok vele.
bpmcwap
bpmcwap 2007. 03. 01. 15:13
Előzmény: #42  bpmcwap
#43
van két telszám... probálj velük beszélni:
+36 (1) 301 8746
+36 (1) 301 8745
bpmcwap
bpmcwap 2007. 03. 01. 14:59
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#42
Üdv!Passzolom a kérdést... DEMO vagy már éles???
azért azt mondom, hogy a fion keresztül elég drága BÉTen kötni...
Törölt felhasználó 2007. 03. 01. 14:56
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#41
Econetet is tudsz venni a Fio-nál? Ja, és dax- online adatokat is látsz?
Törölt felhasználó 2007. 03. 01. 14:50
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
Szia bpmcwap!

A Fio- nál hogy lehet BUX papírokat venni? Mert nekem nem hozta ki a probaverzióban, és a B kategóriás papírokat nem találtam benne, még csak keresni sem engedett rá.
Törölt felhasználó 2007. 03. 01. 14:14
Előzmény: #38  kispangit
#39
Persze csak 2 hétig lehet negatív a számlád egyenlege!" Ez e-brokeres?

Ha igen akkor ez hol van leírva?
A kamat az megvan de ezt nem találom
kispangit 2007. 03. 01. 14:08
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#38
"Én még soha nem használtam a Petit, nem is igazán tudom mit tud!
Az ebrokival már párszor meggyűlt a bajom!
Viszont van náluk tőkeáttét napon túlra, tehát a pénzed 2 ill. 3-szorosát tudod befektetni!
Persze csak 2 hétig lehet negatív a számlád egyenlege!"

Köszi, ezt nem is tudtam. egyszer túlvettem magam, keletkezett a kp-számlámon vagy 287.000 mínusz, és csak lestem. Aztán gyorsan eladtam 13 MOL-t, hogy betömjem a lyukat.
Ebroker nekem eddig bejött (7 hónapja tőzsdézek), de azért köszi a többieknek a tippeket (FIO, stb), alkalomadtán figyelek majd rájuk.
Törölt felhasználó 2007. 03. 01. 13:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#37
Változás!
TDT
Egis
Fhb
Fotex
Mol
M,telecom
Otp
Richter
Synergon
kissherceg 2006. 09. 16. 16:55
Törölt hozzászólás
#36
bpmcwap
bpmcwap 2006. 09. 15. 17:57
Előzmény: #29  BuySell
#35
Kártalanitás?????? muhaha!!!!! Enrokkolitol... persze hogy ne... figyu hétfőn délelőtt adtam egy megbizást eladásra 19600on a papirok délután 20000fölött is voltak a papirok, de a megbizás nem teljesült.... szerdán ujabb megbizást akartam adni, de azt irta ki hogy nincs fedezet, csutortokon valahol 19000alatt sikerült eladjam, közben e-mail és telefon csevejek, mire a LEGFELSŐBB VEZETŐ pénteken felvilágositott enyhén cinikus hangvétellel, hogy azért nem tudtam hétfőn eladni mert csutortokon teljesült a megbizás!!!!????? ÉS EZ LE VAN IRVA!!!! :DDD KOMOLYAN!!!! MEGVAN!!! Olyan képeim vannak hogy hasra dobnád magad ha látnád... ezerszámra tuntek el fotex papirjaim és csoda modjára lett egyszer csak 250000darab humetem... Volt hogy 6millio volt a sdzámlán, de megbizást nem tudtam adni.... Egy alkalommal 1,8milliot buktam mert nem teljesült a megbizásom... kárpotlás volt szerinted???? Az semmi, de tudod mi alapján nem fizettek kárpotlást!!!Egyszer olvasd el azt a Nyilatkozatot amit kixelsz mikor belépsz!!!ÉRDEMES!!!!
SEMMIÉRT NEM VÁLLANAK FELELŐSÉGET!!!!
Keress rá a Forumban az ebroker topikra, vagy a tipsarokban az ebroker kifejezésre....
És nem, nem nagyon van érdekeltségem a Fioban, DE mindennek reklámot csinálok ami nem ebbrokker, hogy ne olyan emberek legyenek akik alkeszos fejjel idegesen a sörös üveget himbálva nyáron sállal a nyakában uljön a kanapén kiguvvadt szemmel a tőzsdétbámulva, hanem sikeres, kiegyensulyozott nyugott emberek legyenek.... Meg szeretném felnyitni a kicsik szemét ugy ahogy a többiek is, hogy nem csak a béten van élet, SŐT, a BÉTen tul még több élet van és nem kell mazohistán ragaszkodni valamihez ahonnan ilyen szinten gyomlálnak kifele... Ahogy előttem irták van alternativa saxobank, interaktivbroker, stb, de aki nem tud angolul, vagy fél a CSAK netes dolgoktól de szeretne kifele kacsingatni és nem olyan horibilis áron mint a concordnál vagy az ebrokernél, vagy az erszténél lehet hanem hasonloan olcson, de megbizhatoan mint pl a petiben idehaza, annak ott a Fio. Továbbra is azt mondom LEHETŐSÉG!!!! Mindenkinek adott!!! Ki kell használni! De nem mindenki tudja, vagy nem tudja hol keresse, van akiknek meg kell mutatni!!!Ezért csináltam a portált is!
Ennyi!Ez ilyen egyszerü! Én nem kérek jutalékot, velem kár harcolnod! A tények és az ebrokkolis történelem pedig önmagáért beszél!
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 15:39
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#34
Nincsen nalam a pocket pc, ezert nem tudom kiprobalni, de amint kiprobaltam a linket, beszamolok rola.
Mas, volt hogy az egerem romlott szejjel, es billentyuzeten kellett itt iranyitani mindent. Csak egy bajom volt ; a belepes a kereskedesbe gombra semmikeppen sem akart raalni.Ehhez kell az eger FELTETLENUL.Hogy a mcska fogja meg.
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 15:35
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#33
Úgy tünik, hogy ez nem Pocket PC miatt van mer másokank is volt már iylen problémájuk. Kíváncsi vagyok, hogy a link ami a FAQ-ba van belépted e?
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 15:31
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
Koszi Kraptor.
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 15:25
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#31
Mit tegyek ha a "Belépés" ikonra nem tudok kattintani?
A kereskedési rendszerbe az alábbi linkre kattintás révén is be tud lépni: Belépés a Kereskedésbe

Itt a link pontos címe:

link
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 15:03
Előzmény: #29  BuySell
#30
Na szoval. Kezembe vettem egy pocket pc-t es megakotest akartam csinalni az ebrokeren keresztul, es tudjatok mi tortent. Pocketpc-n nem lehet raklikkelni a BELEPES A KERESKEDESBE mezore. Tyhiiiijjj sa-m bag picioru.Most mi a teendo. Vagy en vagyok barbar egy pocket pc-hez, vagy what?
BuySell 2006. 09. 15. 14:55
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#29
bpmwcamp már ne haragudj mi az hogy : eltűntek a részvényei ???

tudtommal az IEB is tagja a BEVA-nak, tehát ha valami sumák van akkor is kártalanítják az ügyfelet
Törölt felhasználó 2006. 09. 15. 13:54
Előzmény: #27  bpmcwap
#28
Figyu, bpmcwap, talán vmi érdekeltséget van a Fió-nál? :-)
bpmcwap
bpmcwap 2006. 09. 15. 09:18
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#27
na igen... aki annak idején leforditotta magyarra az elég vicces kevdébe lehetett... Ellenben a fioból még senkinek nem tunt el részvénye vagy pénze vagy megbizása mint az ebrokerből jónéhány embernek(akár a portfolio forumán is rákereshetsz), ráadásul a fio még usában is gyorsabban köt mint az ebroker a béten.... az árai is jobbak, annyiért köthetsz a xetrán mint a petiben a béten. A rendszer is jóval többet tud. Van napon tuli short, akár 10szeres tőkeáttétel, 5évre visszamenőleg fundamentális és technikai elemzések a papirokhoz, különböző stoppok. Én ebrokeres voltam... több milliot buktam a rendszerük miatt.Sorozatosan tüntek el részvényeim amiket hetek alatt keritettek elő, igy természetesen nem tudtam ez idő alatt se a pénzem se a papirokat felhasználni.... ÁÁÁÁ a Fiohoz képest olyan mintha egy trabantot vagy egy farrerit hasonlitanál össze... :DDD
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 16:05
Előzmény: #23  bpmcwap
#26
Elnézést, de ezt nem hagyhatom ki. Eddig csak olvasgattam ezen a fórumon, nem akartam írogatni, de a Fio nagyon amatőr, nem tennék oda egy fillért sem! Láttam induláskor a honlapot + üzletszabályzatot és egész délelőtt a hasamat fogtam... :-)
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 16:02
#25
Nos, én mindkettőt használtam, jelenleg az ebrokernél vagyok. Szerintem az ebroker sokkal könnyeben kezelhető és áttekinthetőbb (főleg kezdők számára). Tény, a fapados equitas olcsóbb, de időnként van személyes ügyintézésre is szükség... na, és itt mindig elakadtam az equitasnál. Az ebrokernek sajna gyengék a grafikonjaik, remélem ezen dolgoznak... röviden ennyi.
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 12:15
Előzmény: #23  bpmcwap
#24
Nemtudjátok, hogy a FIO-nál lehet határidőzni, mert én nem találtam ezt a lehetőséget, kereskedik náluk valaki?
bpmcwap
bpmcwap 2006. 09. 14. 12:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#23
link

FIO: xetra, usa mellet cseh,lengyel és mo is...
Törölt felhasználó 2006. 09. 14. 10:15
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#22
e-broker,daytrade mindegyik. tdt Borshod. Egisz .Fhb. Mol.Matav .Otp. Richter
kissherceg 2006. 09. 14. 10:06
Törölt hozzászólás
#21
Törölt felhasználó 2006. 08. 30. 17:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#20
magyarosrszagon melyik részvenyekkel és milyen elektronikus tõzsdei kereskedési rendszerekkel lehet daytradelni? választ elõre is kösz...

re: kisherceg
a kinai ertekpapirokban nagyobb jovot latok (bár tudtommal a kinai pairokkal valo kereskedést 1éb szabályzatok megnehezitik ezt a kulfoldi befektetok szamara ) mint az indiaiakban.. kinai alapokba érdemes befektetni ha vki nagyobb tokevel rendelkezik és nem nagyon szereti a rizikot...
kissherceg 2006. 08. 30. 11:19
Törölt hozzászólás
#19
Törölt felhasználó 2006. 08. 30. 11:15
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#18
link -ezt biztos ismered
Törölt felhasználó 2006. 08. 30. 11:15
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
link -ezt biztos ismered
Törölt felhasználó 2006. 08. 30. 11:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#16
Vhol el kell kezdeni.A magyar piac hosszútávon nem túl biztató.Elsősorban India a favorit nálam is, de nem találtam még semmilyen használható anyagot.
kissherceg 2006. 08. 30. 11:08
Törölt hozzászólás
#15
Törölt felhasználó 2006. 08. 30. 11:05
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
Aki kereskedik ázsiai piacokon vagy ismer ilyen fórumot, annak megköszönném, ha írna.

Köszi
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 23:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#13
devizapiacos, nyersanyagok, reszvenyek es cfd papirok... itt mar komolyabb dologral van szó.
kissherceg 2006. 08. 29. 23:00
Törölt hozzászólás
#12
kissherceg 2006. 08. 29. 22:06
Törölt hozzászólás
#11
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 20:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#10
cmc markets-nél is tudsz az orosz, török, bolgár ill india és kinai piac fele nyitni... es 1depot nyitashoz "csak" 1000 euro kell...
kissherceg 2006. 08. 29. 19:45
Törölt hozzászólás
#9
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 19:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#8
saxoo vmi miatt nem szimpatikus nekem! amit tudok ajanlani az a cmc markets, valoszinuleg arra fogok atterni... (de ehhez mar nagyon ertened kell, szoval ha kezdő vagy az ertekpapirok vilagaban, akkor felejtsd el, amugy meg nagyon profi, még cfd papirokkal is uzletelhetsz (nem tudodm h e tudod h az mit jelent) , 1éb dijakat is megnyert) a magyar brokerhazak ehhez kepest "gagyik" (mashogy nem tudom most ezt megfogalmazni)
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 19:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#7
saxoo vmi miatt nem szimpatikus nekem! amit tudok ajanlani az a cmc markets, valoszinuleg arra fogok atterni... (de ehhez mar nagyon ertened kell, szoval ha kezdő vagy az ertekpapirok vilagaban, akkor felejtsd el, amugy meg nagyon profi, még cfd papirokkal is uzletelhetsz (nem tudodm h e tudod h az mit jelent) , 1éb dijakat is megnyert) a magyar brokerhazak ehhez kepest "gagyik" (mashogy nem tudom most eztmegfogalmazni)
kissherceg 2006. 08. 29. 19:23
Törölt hozzászólás
#6
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 19:11
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#5
sok olyan külföldi elektronikus tőzsdei kereskedési rendszer létezik (és még hozza kell tennem , h elegge nagy presztizzsel rendelkeznek) melyek szinten nyujtjak az általad említet lehetősegeket, csak avval a kulönbseggel h 20 szorosnal is nagyobb össegekert tudst venni, de shortolni is... Diveziaknal, meg nyersanyagokkal befektet összegek 100 szorosaert.. ! (termeszetesen nyeresseg/vesztesseg 100szorossal megnohet)...
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 18:49
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#4
en petit hasznalok, szerintem nagyon jo, szinte soha nincs vele baj. Sokat hallottam mar, hogy mas rendszerek nem mukodtek, lealltak, a peti szinte mindig megy. A petinek egy hatranya van: mivel mindent te magad iranyithatsz, igy belecsbulhatsz olyan akciokba, aminek semmi ertelme, vagy csak szimplan nem ert hozza az ember. Tipikus pelda, hogy sok kezdo belevag a DT-be meg a TDT-be, aztan csak nezi, hogy fogy a penze... ez mondjuk nem a peti hibaja, de teny, hogy sokan beleesnek ebbe a hibaba
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 18:37
#3
Én még soha nem használtam a Petit, nem is igazán tudom mit tud!
Az ebrokival már párszor meggyűlt a bajom!
Viszont van náluk tőkeáttét napon túlra, tehát a pénzed 2 ill. 3-szorosát tudod befektetni!
Persze csak 2 hétig lehet negatív a számlád egyenlege!
Ez azért jó, mert az olyan kispénzű emberek, mint én állandóan likviditási problémákkal küzd!
Addig, amíg ezt nem tudtam kötvényben volt a pénzem fele, ami nem hozott úgy a konyhára!
És persze mindig át kellett variálni a Portfoliómat, amikor venni akartam valamit! Most ez egyszerűbb hitelből!
Azt sem tudom, hogy a Petiben van-e kötvény, bef. alap, illetve, hogy ezeket beszámítja-e a fedezeti értékbe!
A biztos, ha mindkettője van az embernek!
Törölt felhasználó 2006. 08. 29. 18:01
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Nagy pénznél bróker, adnak jó ajánlatokat a marketingeseik! De, ha egész napi béredet megtudod keresni klikkeléssel akkor csak a PETI! ( Sokan abba a hibába esnek, hogy nem nézik a ráfordított időt!) Kerüld a másik rendszert(e...-t)

Topik gazda

Liph
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek