Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 18:29
Előzmény: #576457  Sarpac
#576460


azért szerintem nem fog jót teenni az árfolyamnak ez a fenyegtés.

amúgy is egyre több a fenyegetés, így nemsoká tényleg várható a leminősítés...
Johnny178 2010. 09. 12. 18:28
Előzmény: #576455  Törölt felhasználó
#576459
Beszarás lassan ha egy külföldi befektető meghallja hogy Hungary egy szó jut eszébe Short.
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 18:28
Előzmény: #576455  Törölt felhasználó
#576458
ettol NE TARTS!!
az s&p mint hitelminosito mar senkit nem erdekel
termeszetesen a nyitas , arfolyam, forint stb. ettol meg lehet a pinceben de nem ettol, hidd el!!
ha akarjak venni a nagy befektetok a magyar rv et+ all.kotvenyeket, akkor ugyis veszi ha nem akarjak akkor, akkor sem veszik ha 3 mal felnyomnak bennunket
aki ide tervez penzt hozni az nem eloszor teszi ismeri az orszagot ( lasd gepjarmu ber. tervek az elmult par hetben)
hitelminositok 2007-2008 ban levizsgaztak egy eletre (lehm brot es tsai)
usa-t mar regen lekellet volna ezt az egesz vilag tudja, meg azt is hogy kina egyszeruen NEM ENGEDI
Sarpac
Sarpac 2010. 09. 12. 18:27
Előzmény: #576455  Törölt felhasználó
#576457
Egyébként egy kicsivel több mint 1hónapja már volt egy ilyen fenyegetés fel is ment az oti 5600-ig!:DD
Sarpac
Sarpac 2010. 09. 12. 18:24
Előzmény: #576455  Törölt felhasználó
#576456
Még nem történt semmi sem, egyenlőre csak fenyegetnek, ez van.:)
Majd ha ténylegesen lefokoznak akkor lehet pánikolni egy kicsit!:D
Amúgy Amerikát mikor minősítik le? :)
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 18:16
Előzmény: #576451  Johnny178
#576455
Újabb ékes bizonyitéka annak ahogy az amerikai nagyhatalmi gépezet működik.Most már tényleg felfordult a gyomrom. Miért nincsenek független és objektiv hitelminösitők? Holnap újabb pofont kapunk. Kár mert szerintem ennél jobbak vagyunk és nem ezt érdemeljük.De hát mint tudjuk a pénz diktál.
Johnny178 2010. 09. 12. 18:07
Előzmény: #576452  Törölt felhasználó
#576454
Helló, jók az újítások, de pénteken sajna megfőtt, valakinek nagyon nem tetszik hogy egyesek ingyen jutnak realhoz.
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 17:45
Előzmény: #576451  Johnny178
#576453
Hallgass a szívedre.
Szavazz a FIDESZ-re
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 17:25
#576452
Üdv,

Csoportba lett rendezve a választható instrumentumok listája. Gyk:

.FOREX - devizák
.COMM - Nyersanyagok
.INDEX - Tőzsdeindexek
BSE - Budapest Stock Exchange
NASDAQ - link
WSE - Warsaw Stock Exchange

További sikeres kereskedést!
Johnny178 2010. 09. 12. 17:18
Előzmény: #576450  Sarpac
#576451
Megint a pincében nyitunk:(
link
Sarpac
Sarpac 2010. 09. 12. 17:06
#576450
Én kezdem, bár jelen esetben fogalmam sincs, ami valószínűbb 4870-4880 között.
Görögök biztonságban, Spanyolok bankszektorban nyomulnak, lementek a sokk hullámok... Ha nem lesznek durva negatív ami adatok 5k becélozva.
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 12:23
Előzmény: #576447  Törölt felhasználó
#576449
jav:

1) akarom
2) egyszerűen, nem
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 12:21
Előzmény: #576447  Törölt felhasználó
#576448
A devizapiaci mozgásokat illetően viszont szinte telitalálat!!!

2010.01.01. BUEK 2009!!! BUEK 2010!!!

USD

Devizapiac: továbbra is két tűz között, de inkább dollár vétel, fontzuhanás, és stabil forint

BRAVÓ!!!
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 12:16
#576447
nem karom bántani...mert vannak jó meglátásai is

de: 2010-es várakozásai eddig nem nagyon jöttek be...

link

RÉSZVÉNYPIAC 2010: Az összeomlás korrekciójának a korrekciója = esés

Az elmúlt félszáz év legnagyobb tőzsdei összeomlását követő 2009-es masszív korrekciós emelkedés után az év eleji túlfeszített szintekről ismét esést várok 2010-ben. Hogy mekkora lehet az esés, azt most így nehéz előre determinálni, de nem is ez a lényeg, hiszen a tőzsdén sosem kettő, hanem csak egy lépésre kell előre látni, így mindenesetre az év eleji magas szintekről jónak tűnik esésre játszani shorteladásokkal. Minimum az összeomlás korrekciójának a korrekcióját várom, azaz egy 20-30% esés mindenképp benne van a pakliban, de akár a korábbi mélypontok tartományába is erodálódhatnak az indexek, ami 40-50%-os zuhanásnak felelne meg. Hogy kiütik-e a 2008. őszi és 2009. tavaszi mélypontokat a tőzsdék, és ez bekövetkezhet-e még idén 2010-ben, ez már a shortolás sikerének luxusdilemmája lenne. A tőzsdei kaszinóban már az is nagy siker, ha az irányt el tudja találni valaki. Jómagam az esésre rakosgatnám a zsetonokat, mert a 2009-es masszív tőzsdei emelkedés ellenére a világgazdaság és a pénzügyi rendszer súlyos betegsége egyáltalán nem oldódott meg, hanem csupán infúzióval nyomják beléjük éjjel-nappal a lórúgásnyi narkót [fedezetlenül nyomtatott állami pénzt], amitől nem érezzük a fájdalmat, és kellemesen enyhítő mámorban azt hisszük, már gyógyulunk.

CÉLÁRFOLYAMOK 2010: Idén még merészebben ismét 2010 forintos cálárfolyamot adnék meg az OTP és MOL részvényekre. Ez ugye lényegében harmadolásnak és tizedelésnek felelne meg, de azért remélem ettől most nem kapott mindenki röhögőgörcsöt. :-) Újra megprobálom a 2008-ban harmadolásos krachot és a 2008 pontos célráfolyamot sikerrel eltalált kínai tippemet reaktivizálni, és úgy érzem idén ismét 2010 pont alá kerülhet a kínai tőzsdeindex, mivel a közel 40%-os esés talán még elérhetőnek tűnik. Legsötétebb forgatókönyvnek pedig újra megpedzem a francia CAC40 tőzsdeindex 2010 pontos célárát, de azért ehhez már ismét masszív átfogó tőzsdei összeomlásnak kellene jönnie, amit egy éves távon borítékolni azért nem mernék, de a lehetőségét sem zárom ki. Realisztikusabb tippként viszont elérhető távolságnak tűnik az argentin, lengyel és szingapúri tőzsdeindexek 2010 pontos értéke, amely „csupán” kb 20%-os eséssel elérhető lenne.

VÉTELI BÓNUSZTIPP: akárcsak tavaly, vak tyúk módszerrel a bolgár tőzsde. Lásd fentebb a grafikonjánál az indoklást.

a hatalmas esések helyett többnyire inkább emelkedés volt az év első felében...

ellenben az egyetlen bónusz "VÉTELI BÓNUSZTIPP" sem jött be igazán...

link

link

a legutóbbi durcás, sértődött hangvétel...
(sejtéseim szerint azért mert a piac - eddig - nem az ő várakozásait igazolta vissza )

" 2010.07.22. Azért nincs írás, mert sok a basztatás "

A reklamációk elkerülése végett, azért (is) ritkulnak az írásaim, mert egyes érdekcsoportok állandóan basztatnak, ha bármi olyat írok a saját internetes naplómba, ami az ő érdekeiket szerintük esetlegesen sértheti. (És mivel a tőzsde lényegében csak egy óriasi nagy humbug és átverés, ezért az igazság leírása a tőzsdei gépezet kisebb nagyobb fogaskerekeit nem túl jó színben tünteti fel.) Azt mondjuk nem nagyon értem, hogy egy senkiházi porbafingó zugblogger privát naplójában megjelenő önkényes, szubjektív monológjainak ki és miért szentel ekkora jelentőséget, hiszen én egy senki vagyok, és ide azt írok, amit akarok, és nem tartozom senkinek elszamolással, akár hazugsagokkal is tele lehetne, senkinek semmi köze hozzá, mert ez az én magánvéleményem, és ne is olvassa olyan, aki erre nem kifejezetten kivancsi. Jogom van bármit mondani, leírni, jogom van akár hazugságokat vagy hülyeségeket is állíatni a saját naplómban. Nem tilos a hülyeség sem, nem tilos a hazugság sem, és ez nem újság, nem objektív, nem tény, nem hír, nem média, ez csupán Nyilasi Attila magánszemély önkényes, szubjektív, privát nyers gondolatainak és szókimondó magánvéleményének az oldala, amit csak az olvasson, aki erre kifejezetten kíváncsi.

Nos, ezt csak a kimagyarázkodás miatt írtam, ha egyesek szerint már túl sok a fotó, cica, utazás és zene rovat, és úgy érzik kikopott a tőzsde, az emiatt is van. Ha túl sokat basztatják az embert, akkor elmegy tőle kicsit a kedve. Lehet egyes privát gondolatokat ezentúl nem a weben, hanem majd speciális email formájában fogom megosztani azokkal, akik kifejezetten kíváncsiak Senkiházi Ernő magánvéleményére.

De addigis maradok továbbra is kegyetlen őszinteséggel Attila a barbár :-)

link

szvsz: egész egyszerűe,n nem PROFIHOZ méltó...

Uff !!! ...én beszéltem...
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 10:05
Előzmény: #576422  szarvasvadasz
#576446
Ez egy nagyon érdekes grafikon!
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 10:00
Előzmény: #576440  Törölt felhasználó
#576445
Te vagy baromira unatkozol, vagy mániákus vagy, vagy szar a géped. Mindhárom problémán könnyen lehet vátoztatni.
Nézz magadba, és kérdezd meg magadtól melyikkel lehet a gond, és állj neki meggyógytani a hibát. Legyen az a számítógépedben, vagy benned.
Kellemes kereskedést holnapra.
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 09:32
Előzmény: #576440  Törölt felhasználó
#576444
Biztos megfelelő mennyiségben tetted közzé forumban a véleményedet:).Lehet hogy én számoltam rosszul de mintha eggyel kevesebbszer szúrtad volna be a mondandódat. Ráadásul ugyan azt a marhaságot írtad.
Elég érdekesen áll és egyben fejezte be a pénteki napot a frank.
Hétfő kedden szétverték az EUR CHF-vel szemben.Aztán sok tökös legény ingyen kenyeret látott és adta a CHF-et.Három napig mintha 15% emelkedőn menne a szekér.Aztán pénteken felnyomták az egekig majd úgy szétverték a támadást hogy szerintem hétfőn kijózanodva jönnek a parketre és feladják a pénzégetés,és tovább veszik a CHF- et.Ha igy lesz irány 230-as CHF.Ezzel tartva az emelkedő csatornát.Mig valaki leanyázni hogy nincs köze az OTP-nek ehhez csak annyit mondok hogy ha trend folytatódik,érdekes lehet a novemberi negyedéves eredmény.
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 09:31
Előzmény: #576440  Törölt felhasználó
#576443
Biztos megfelelő mennyiségben tetted közzé forumban a véleményedet:).Lehet hogy én számoltam rosszul de mintha eggyel kevesebbszer szúrtad volna be a mondandódat. Ráadásul ugyan azt a marhaságot írtad.
Elég érdekesen áll és egyben fejezte be a pénteki napot a frank.
Hétfő kedden szétverték az EUR CHF-vel szemben.Aztán sok tökös legény ingyen kenyeret látott és adta a CHF-et.Három napig mintha 15% emelkedőn menne a szekér.Aztán pénteken felnyomták az egekig majd úgy szétverték a támadást hogy szerintem hétfőn kijózanodva jönnek a parketre és feladják a pénzégetés,és tovább veszik a CHF- et.Ha igy lesz irány 230-as CHF.Ezzel tartva az emelkedő csatornát.Mig valaki leanyázni hogy nincs köze az OTP-nek ehhez csak annyit mondok hogy ha trend folytatódik,érdekes lehet a novemberi negyedéves eredmény.
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 09:14
Előzmény: #576420  outsider42
#576442
Hétfőn kidurran a KEG lufi szóval minden rendben mehet az OTP is fel

Csak a sok beragadt vízagyú mint Mr_Gordon-Gekko itt fogja szétszenvedni a fejét hétfőn szóval fórum akar hanyagolható is lesz
Törölt felhasználó 2010. 09. 12. 09:14
Előzmény: #576420  outsider42
#576441
Hétfőn kidurran a KEG lufi szóval minden rendben mehet az OTP is fel

Csak a sok beragadt vízagyú mint Mr_Gordon-Gekko itt fogja szétszenvedni a fejét hétfőn szóval fórum akar hanyagolható is lesz

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek