Topiknyitó: Mumi 2024. 01. 09. 19:15

ŐSZINTÉN a DELTA részvényről  

Nyitnék egy új topikot, amiben A Delta részvényről beszélgethetnénk őszintén támogatást adva egymásnak ebben a nehéz időben. Várnék mindenkit akár a lufiból is, ide bárki őszintén leírhatja a véleményét, arról is ha megbánta h deltába fektetett és arról is, (ha valamikor a cég megemberelné magát befejezné a pofátlan csalást, átbaszást), hogy egy emelkedő szakaszba mi várható, mik az érzései, minden téren és tekintetben.
Egy szabály van a normális hangnem és trollokat sem szeretnék.
Én magam az emelkedésben vagyok érdekelt, ugyanakkor mindenkit arra kérek, akinek nincs deltája, hogy ezerszer gondolja meg h vesz-e, mert ez a papír a nyugalom megzavarására különösen alkalmas és 2019-től, amióta létezik a Delta gyakorlatilag 170-ről 40 alá, jelenleg 36.5-ig esett, 31 az alja, teteje 189 (A Delta az Estmédia révén került a tőzsdére, érdemes utána olvani pl itt: https://forum.portfolio.hu/topics/est-media-szekta/27296?oldal=4144
Ma éppen zöld, de ez sajnos a Delta életében felettébb ritka. Eddig rengeteg csalódást és fájdalmat hozott azoknak, akik bíztak bent, de reméljük h záros határidőn belül lesz ez másképp is. Hajrá Delta, Hajrá te híg fos! (Gpeti szavai, akit ismeretlenül is nagyon bírok örökzöld szavai az Opus topikból)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Donqatto
Donqatto 2024. 02. 26. 12:37
#500
Nekem az a fura az egészben, hogy ha valakinek ennyi eladó részvénye van, miért nem teszi oda 36-ra, úgyis megveszik
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 25. 20:46
Előzmény: #493  MANOPI
#499
   Természetesen én sem felejtem a DELTA elmúlt mocskos 5 évét.  De én próbálok előre  gondolkodni,  nem veszi el a "gyűlölet" a .......................         Vételre  nem biztatok  senkit.  Én leírom,hogy mit gondolok a DELTA munkásságáról.   Évek óta a negatívumot is ,de én megpróbálom a "kiutat" is észrevenni.    Meglátjuk mit hoz a jövő.   Mint írtam, én nem engedem el a DELTA-t.  Ha nem úgy alakul ,hát legyen az én gondom.  Próbálkozunk mással.  :-)  :-)  Az élet itt a BÉT-en már csak ilyen.  
saradielek 2024. 02. 25. 19:49
Előzmény: #496  oldrider
#498
Azért butaságokat nem kell terjeszteni!Eddig az  elnyert milliárdok töredékét kapták csak meg.Ettől függetlenül a bét legszemetebb papírja!
fiftififti 2024. 02. 25. 18:12
Előzmény: #496  oldrider
#497
Dettó ott1!?
Ott is a neres szarházi, tetvek behúzták a sok milliárdot a cégen keresztül a lélegezhető gép biznisszel, aztán eltűntek mint fing a fürdőben ,hátra hagyva rengeteg károsultat 😟
oldrider 2024. 02. 25. 17:50
Előzmény: #495  fiftififti
#496
Meg az is magáért beszél, hogy a cég használhatatlan semmit nem érő informatikai rendszerei segítségével síbolták el a neresek az állami milliárdokat. Hogy a neresek megússzák a lopást, annak ára, hogy az ilyen cégek eltűnjenek a faszba. Majd jól megbasszák őket valami rendelettel, de előbb a ner távozik a környékükről is.
fiftififti 2024. 02. 25. 17:36
Előzmény: #494  saradielek
#495
Bizony mindenen is lehetett keresni szinte, csak ezen nem!!!
Áldom az eszem,( de inkább a szerencsét )hogy kiszálltam idejében az utolsó darabig ,persze ez nem azt jelenti hogy 33-34 körül nem fogok ismét belevenni pár százalék haszonért, de már ebben totál nem hiszek hogy valaha lesz a sokak által állított 210, a 70-80 benne lesz majd valamikor, az talán reális, de a többi csak vágyálom!!!
Digitalizáció , nagy IT.cég ide-vagy oda , a tények és a síralmas forgalom, magukért beszélnek😟
saradielek 2024. 02. 25. 15:45
Előzmény: #493  MANOPI
#494
Bármibe raktad volna a pénzed az elmúlt 2évben,hülyére kerested volna magad.Ez szemét fos csak elveszi az emberek pénzét!
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 25. 12:43
Előzmény: #492  MANOPI
#493
  Érdeklődve várom a következő hetet,heteket.   Egyszer csak ők is kijönnek a NAPfényre..  Egészségtelen a számukra is a teljes sötétség ( nem csak számunkra ).:-)   Itt bármikor jöhet aminek jönnie kell.    Egy ország 4. IT cége a rangsorban !         Valamiért az MNB engedélyezte a 380 millió darab részvény piacra kerülését.   B.CS . anno beszélt arról,hogy micsoda érték befogadására lett képes.  Jó-jó hazudtak ezek már eleget,de ami tény az tény.   Jelenleg minden TISZTA a DELTA körül,  bármikor indulhat,robbanhat.                               Láttunk már furcsaságokat is a BÉT-en.  És nem csak lefelé, FELFELÉ is.    Örülök a Pénteki közlésnek.          Elképzelhető ,hogy akkor jelentik be az akvizíciókat ( kormány bankja finanszírozza ) ha már lekereskedhető lesz.    A kérdés számomra,hogy mennyit vásároljak még itt a pincében.   Tudjuk mit jelent ha egy szinten bármennyi részvény megvehető .  :-)  :-)  :-)   OPUS !!!!!!                                                                                                            Nem engedem a koncot.   STRÓMANNAK megfelel akkor nekem is.   
 
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 23. 16:50
Előzmény: #491  MANOPI
#492
   Ez a "beállított"  árfolyam az akvizíciókkal    lehet összefüggésbe.      Lassacskán gondolkodhatnak a részvényt  itt 40 forint környékén eladó  személyek.  :-)  :-)  Kapkodni nem jó , főleg itt a tőzsdén.  
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 23. 16:46
Előzmény: #487  MANOPI
#491
  Én a mostani XTend hírről  arra következtetek,hogy közeledik a hír az akvizíciókról  ,  REMÉLHETŐLEG  akkor megszűnik ez a  40 forint alatti őrület.    Várjuk.       Egyébként én nem csak az 1-2 milliárdos akvizíciót   várom.  Ha csak arról lenne szó, azt már meglépték volna.   Folyamatos építkezést várok onnantól.  
Devilio
Devilio 2024. 02. 23. 12:25
Előzmény: #489  Donqatto
#490
A különbség annyi,hogy ez atl-től van 2 forintra!Természetesen a Delta tőzsdérejövetelétől számolva.Ez háborúban,Covidban is 36 ft volt!!
Donqatto
Donqatto 2024. 02. 23. 11:27
Előzmény: #488  Devilio
#489
Appról ki gondolta, hogy lesz 150 alatt...Úgy hogy 30-40 milliárd körül volt az ingatlan vagyon
Devilio
Devilio 2024. 02. 23. 11:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#488
3 yard alatti kapitalizációval?Te sem a legélesebb kés vagy a fiókban! :)))
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 23. 10:52
Előzmény: #484  MANOPI
#487
   Egyébként bárhol  is olvas az ember az üzleti életben , gazdaságban, mindenhol kiemelik a DIGITALIZÁCIÓ  fontosságát.  Be fog ez érni.  
Mumi 2024. 02. 23. 10:46
Előzmény: #484  MANOPI
#486
egyetértek h eladták és olcsóbban visszavennék....csak hát kötés sincs, illetve a deltáról is mit lehetne írni, mi pozitívat?
Mumi 2024. 02. 23. 10:43
Előzmény: #483  raus
#485
ír itt mindenki mindent, miközben ma még kötés se volt, nem hiszem h ezért jött a nagy delta a tőzsdére, ima részemről ma is ment, mindenkinek érdemei szerint, kb 170-ről 36 (210 helyett), van itt kérem negatív érdem bőven, ment is az ima rendesen....
MANOPI
MANOPI 2024. 02. 23. 10:40
Előzmény: #468  MANOPI
#484
  Mégis csak érdemes ideírni.   Ha másért nem is,de legalább van mit szapulni egyes fórumozóknak.  Mondjuk érthetetlen,hogy miért más írását,kereskedését, gondolatait  boncolgatják,főleg olyan részvényben melyben nem látnak jövőt,  "életképességet " .  ÉN nagy ívben  lesza....m, hogy más milyen papírban gondolkodik, lát jövőt,pénzt.   A papír ' haldoklásához"  képest igencsak sokan irkálnak ide olyanok akik eladták,  most máshol kereskednek (  egészségükre, nem megyek oda ocsmánykodni ) és közben izgulnak,hogy visszajöhessenek olcsóbban.    Szóval mindenki a maga számlaegyenlegével foglalkozzon.   Én továbbra is leírom,hogy mi a véleményem a DELTA múltjáról, jelenéről  ,  és várható jövőjéről.    Mások kereskedése nem érdekel és nem is boncolgatom.     A lúzerségről annyit,hogy elértem:  Nincs munkahelyem, NINCS főnököm, nyugodtan,kényelmesen élek.  Ha kell akár évekig nem kell eladnom részvényt.  Szóval ismeretlenül felesleges bárkit kóstolgatni.     Ja , és SÉTA és MOSOLY !  (  ha már ezt sokan emlegetik. )          ui:  Írni ide a DELTA  életéről kell.   Köszönet.  Kíváncsian olvasom.                            Érdekes  olvasni a DELTA tőzsdei szerepléséről.     Egyenlőre SAJNOS csak negatívumot.                Lesz ez akkor is 210 ft felett.     :-)  :-)
raus 2024. 02. 23. 09:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#483
Akkor orankent egy ima a q a!!!!
De Te irtal mar 1500as appennint az is akkor lesz ha ez sajnos 210 lenne! 
Egyik sem valoszinu!!
fiftififti 2024. 02. 22. 22:45
Előzmény: #478  Donqatto
#482
Úgy legyen!!
Attól hogy én már nem hiszek benne megtörténhet ezen a mutyi tőzsdén hogy idén lehet80- 100 is 👍
De tényleg stabilan, mint appnál vagy opusnál.
Törölt felhasználó 2024. 02. 22. 22:42
Törölt hozzászólás
#481

Topik gazda

Mumi
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek