Topiknyitó: Mumi 2024. 01. 09. 19:15

ŐSZINTÉN a DELTA részvényről  

Nyitnék egy új topikot, amiben A Delta részvényről beszélgethetnénk őszintén támogatást adva egymásnak ebben a nehéz időben. Várnék mindenkit akár a lufiból is, ide bárki őszintén leírhatja a véleményét, arról is ha megbánta h deltába fektetett és arról is, (ha valamikor a cég megemberelné magát befejezné a pofátlan csalást, átbaszást), hogy egy emelkedő szakaszba mi várható, mik az érzései, minden téren és tekintetben.
Egy szabály van a normális hangnem és trollokat sem szeretnék.
Én magam az emelkedésben vagyok érdekelt, ugyanakkor mindenkit arra kérek, akinek nincs deltája, hogy ezerszer gondolja meg h vesz-e, mert ez a papír a nyugalom megzavarására különösen alkalmas és 2019-től, amióta létezik a Delta gyakorlatilag 170-ről 40 alá, jelenleg 36.5-ig esett, 31 az alja, teteje 189 (A Delta az Estmédia révén került a tőzsdére, érdemes utána olvani pl itt: https://forum.portfolio.hu/topics/est-media-szekta/27296?oldal=4144
Ma éppen zöld, de ez sajnos a Delta életében felettébb ritka. Eddig rengeteg csalódást és fájdalmat hozott azoknak, akik bíztak bent, de reméljük h záros határidőn belül lesz ez másképp is. Hajrá Delta, Hajrá te híg fos! (Gpeti szavai, akit ismeretlenül is nagyon bírok örökzöld szavai az Opus topikból)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
DonMichel
DonMichel 2024. 01. 30. 10:03
Előzmény: #298  fiftififti
#300
Hali ! 
Nekem 45ön van egy 10e db és a maradék 240edb az 32 körül vettem így a másik oldalon vagyok kicsit és türelmesen várom.. 
Emellet OTP és Richter az amit veszek Trend szerűen... 
Alteoban volt 1-2 ügyletem még 2650 körül és 2900 exit.. 
Kinek meg nagyon sérve érzi magát amit megértek az adja el nézzen más papírt vagy MAP ot  és kicsit talán helyre áll a pénztárca is. 
Szép napot 
ikon
ikon 2024. 01. 30. 09:17
Előzmény: #297  Mumi
#299
legalább te normálisan válaszolsz. a hígítást nem ajánlom, mert mindened rámegy, de ha ennyire tartósan bármelyik papír nem mozdul, pláne ha esik, be kell látni a tévedést és tiplizni. nem látok ezen a piacon az otp-n kívül kereskedhető papírt. tanuljatok meg kiszállni, az a tőzsdézés lényege, a kiülés óriási tévedés
fiftififti 2024. 01. 30. 09:17
Előzmény: #294  DonMichel
#298
Melyik idén ,milyen nagy forgalom!!??
Rngetegen erre várnak már hosszú évek óta.
A türelmetlenek eladták akár nagy bukóval is, ha szerencséjük volt már visszahozták ,gyakorlatilag minden más papírral.
Tavaly május- június elején nekem is volt közel fél milla darab(sajnos).
Nem volt türelmem végignézni egész nyáron ezt a szenvedést hogy egyszerűen nem engedik 38- 40 fölé bizonyos körök.
Szinte mindet eladtam, helyette wabit ,ott volt egy jó köröm.
Aztán decemberben visszatértem jó néhány darabbal, mert azért csak bíztam ebben a szarban hogy lesz valami mozgás.
Viszont egyszerűen be van betonozva ide 40 alá ,nulla forgalommal.
Minden kitörési próbálkozást azonnal visszavernek milliós darabokkal.
Úgyhogy újra eladtam a napokban (opusra cserélve, )csak szűk 60.000 darabot tartok, hátha mégis valami csoda folytán elindul talán 40-42-ig.
További türelmet ehhez a szarhoz mindenkinek 👍
Mumi 2024. 01. 30. 09:13
Előzmény: #295  ikon
#297
az biztos h aki ide fektetett, ráadásul mondjuk 160 körul kezdte venni 2019-ben annál kevesebb nagyobb szivás volt, kérdés tudott e higgitani, de mindenhogy is óriási szivás, hatalmas átverés volt itt, a jövöt meg nem látjuk, ide hatalmas forgalom és hatalmas bejelentések kellenének, egyikröl sem volt hires a delta az elmult 5 évben, söt...(bocs, de nem magyar a bilentyuzet illetve össze vissza van)
ikon
ikon 2024. 01. 30. 08:55
Előzmény: #294  DonMichel
#296
kik várnak? ők? az ellenség? 
ikon
ikon 2024. 01. 30. 08:55
Előzmény: #282  DonMichel
#295
"egyes kiszúrások lefelé a kisbefektetők elijesztésére szolgál, bizonyos cél érdekében."
ez az, összeesküdtek ellenetek, ők a hibásak, te meg jósolgassál. tényleg nem esik le hogy ebből, ha már elkövettétek ezt a hibát, hogy belevettetek, menekülni kell? nem zavarja egyikőtöket sem, hogy hatalmas bukóban évek óta beragadt, miközben pl. az otp-vel 3szorozni lehetett 2 év alatt?
DonMichel
DonMichel 2024. 01. 30. 08:44
Előzmény: #293  MANOPI
#294
NAGYON JÓL LÁTOD!!! TUDJÁK! 
Idén meg jön  a nagy forgalom különben pápá bux.. így várnak egy kicsit... 
MANOPI
MANOPI 2024. 01. 29. 20:54
Előzmény: #287  MANOPI
#293
  Ha  már a Prémiumról  "lemondtak"  időlegesen,     a BUX  kosárról csak nem akarnak ( remélhetőleg ).         A  forgalommal  kezdeni  kellene  már  valamit.  Remélhetőleg  azért  nem zavarja őket,mert  tudják,hogy belátható  időn belül jönnek  a  napi 100 milliós  forgalmak.   Küldők  nekik  akvizíciós  "lehetőségeket ".  :-)
Mumi 2024. 01. 29. 13:20
#292
minimális forgalom, szinte nulla, 
az ima viszont rendületlenül megy csatlakozzatok, lásd lejjebb
Mumi 2024. 01. 28. 13:28
Előzmény: #289  DonMichel
#291
köszi h leirtad a meglátásaid....
DonMichel
DonMichel 2024. 01. 28. 13:18
#290
A másik ha megnézzük a forgalmat, nincs igazán eladási forgalom most ebben a lejtőben így a  fordulatra add reményt ha megérkezik egy vételi oldal..  
DonMichel
DonMichel 2024. 01. 28. 13:15
Előzmény: #285  Mumi
#289
Amit az Mtel is csinált.. és csinálna, még ha nem vették volna meg.. évekig nyereségesen ment itthon és az anya cég is és mégis évekig csak lefelé lefelé, Emlékszem amikor 2021/22 ben még bankban dolgoztam és ügyfelek százai jöttek, hogy kitegyék és eladják az állományokat, emlékszem a legmagasabb vétel is mtel oldalán a piaci tőzsdei ár alatt volt... nem véletlen nyomtak le és akkor nagyon sok ügyfelem mínuszban adta el inkább...  
Így A deltánál sem lesz másképp, túl sok van részvény van házon kívül ami brutál értékkel bír, és kell nekik, nézzük meg csak a számokat, 148.375.042 db részvény van kinn, ami 38% az össz-höz képest, és az elmúlt 1,5 évben 6,2m db részvényt vásároltak átlag 35 ös áron... mert ezek azok a szintek ahol jelenleg a cég érdekei érvényesülnek a rally előtt... 
Ha meg kitekintünk a nagy piacra akkor, a FED-EKB kamatpolitikája az amit most kihasznál a piac mint tityi.-tutyi apránként tud a világ oldalazni és bizonyos szektorok, meg menetelni. 
Így a  kamatcsökkentési ütem is és a kommunikáció is befolyásol sok mindent, de itt előbb lesz hazai rally mármint a delta otthonában mint kinn, pont a piacok lefedése miatt.. 
Szép Hétvégét mindenkinek és sikeres türelmes időszakot kívánok! 
Üdv DonMichel 
Törölt felhasználó 2024. 01. 28. 00:00
Törölt hozzászólás
#288
MANOPI
MANOPI 2024. 01. 27. 22:37
Előzmény: #283  MANOPI
#287
    Amikor  és  amilyen szinten el  fogom  adni ott észrevétlenül el fogom tudni adni.    Anno  az Opusnál is azt vágták a fejemhez,hogy eladhatatlan lesz a több százezer darabom.  És ,  most meglehet nézni Opust.  DELTA-t is majd meglehet nézni.   :-)          210 ft  felett is fogok eladni.   :-)  Aki  ismer,tudja,hogy nem vagyok egy ideges típus.  Ha  úgy alakul,évekig nem adok el.  Építem a bázisom.  
Mumi 2024. 01. 27. 13:49
Előzmény: #283  MANOPI
#286
brutális darabszám, eladása is majd egy kulön komoly mutatvány lesz, 
nagy forgalom mellett tudod majd csak, sok sikert hozzá....
Mumi 2024. 01. 27. 13:47
Előzmény: #282  DonMichel
#285
köszönöm a leirásod, biztatásodat, legyen igazad, 
ettől fuggetlenul, amit 5 éve csinálnak a legalja, ezért is az ima
Mumi 2024. 01. 27. 13:44
Előzmény: #281  raus
#284
Köszönöm az imát, fontos.....
MANOPI
MANOPI 2024. 01. 27. 13:22
Előzmény: #282  DonMichel
#283
   KÖSZÖNJÜK  !!!!                   Jó  írás,  jó  döntés.  Én is  folyamatosan  veszem.  Jóval 2 millió darab felett járok.   Az,hogy ki mit gondol , ír  rólam,  NEM ÉRDEKEL !   Az OPUS-nál már  nyertem  egy  nagy csatát.          Itt  is  fogok.                                                                                                                                                                                ui:  Jól,okosan összefoglaltad a lényeget.   Ezért van a fórum.    Ezért is tetszik a fórum neve :  ŐSZINTÉN a  DELTA  részvényről.  :-)
DonMichel
DonMichel 2024. 01. 27. 13:07
#282
Sziasztok! 
Szerény véleményem szerint a Delta a közelben, meredek emelkedésnek fog indulni, technikai és fundamentális tényekre támaszkodva, ezen kívül szerepet fog játszani a hazai hatalmak vásárló ereje is... lásd 4ig alteo, mtel.
Így a projekt része az IT szektor is és nagy hazai  lefedetlen piac egyesítése és optimalizálása is. 
Monopol helyzet megteremtése, ezen alapszik a capi, rendszere.. 
Teck képen, 32 ig való leszúrás is képben lehet, de felfelé a 46-52-57 es szint ami felső/ első célú állomás, ha ezeken a szinteken megtud telepedni, akkor bizakodó vagyok a későbbi nagyobb emelkedésre és a részvény real értékének az elérésére. Nagyon sok tényező van ami számunkra ismeretlen sajnos, de mindenkit a bizakodásra hajtanék, egyes kiszúrások lefelé a kisbefektetők elijesztésére szolgál, bizonyos cél érdekében. Egy alacsony árfolyamon történő SRV sok mindent elárul.. Így egy ilyen cég, jelenleg nem a legjobb befektetés, de  pici előre tekintve nagyon is az. Állományom 250e db beragadt Részvény. és azóta is veszem.. 
Köszönöm 
DonMichel  
raus 2024. 01. 27. 09:36
Előzmény: #280  fiftififti
#281
Reggeli ima megvolt!
Akkor sem volt normális a konzum coin utánzó emelkedése, értek semmi nem volt benne!
Eu nál azt is kellene vizsgálni!

Topik gazda

Mumi
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek