Topiknyitó: -pny 2018. 02. 01. 00:47

Hivatalos: 3555 menekültnek van magyar személyije  

Önmagáért beszél a cím...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
wjani 2018. 02. 01. 11:39
Előzmény: #59  _Bekre_Pal_
#60
Lényegtelen hogy hogyan!
Ők egyénileg kérik,kivárják a sorukat.Csak így tud legálisan bejutni.
Mivel a hivatalnok nem tudja vizsgálni!
Minden csak bemondás alapján zajlik. Azt sem tudja megállapítani, hogy valós e az a indoka amivel azt magyarázza miért nem abban a BIZTONSÁGOS országban kéri amelyik felől érkezett a tranzitzónába.
Valahonnan rendelkeznek már azokkal az ismeretekkel amit előadnak és így nagy valószínűséggel megkapják a 3 lehetőség közül az egyiket.
Amit tehetünk az, hogy minimálisra csökkentjük ennek az eljárásnak a sebességét.
Idáig napi kb.  4-8 most pedig,hogy előhozta az ellenzék napi kb. 2-4  ügy vizsgálatára kerül sor.
.
Ezért kell a tömegest és egyénit másképp kezelni.
.
A szláv háborúkor mi sem küldtünk senkit sem  a tranzitzónába. Jöhettek bárhol,bárhogyan .
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 01. 11:27
Előzmény: #58  wjani
#59
szerintem nem a kérdéssel foglalkozol. a kérdés az, hogy hogy került ide az a párezer, aki most menekültként szerepel a kormányzati kommunikációban.
wjani 2018. 02. 01. 11:12
Előzmény: #56  _Bekre_Pal_
#58
Pali!
Tényleg utoljára!
.
Ez a hivatal aminek a munkáját most nagyon károsan kampánytémává tette az ellenzék dolgozott 1995-ben 2000-ben és 2017-ben is. Őket hagyjuk végzik a dolgukat.
.
Az a tömeg aki pedig 2015-17 között elárasztotta Európát nem hivatkozhat az ensz egyezmény azon részére ami ennek a hivatalnak a fő hatásköre!Hiszen egy pontját sem tartották be annak az eljárásnak! Nem az előírt helyen és módon léptek be és már ne is menjünk tovább. Ezért kell szétválasztani a két csoportot.
.
Rájuk az a rész vonatkozik ami a tömeges menekülőknek biztosít jogot! Ők az első biztonságos országban élvezik azokat a mentességeket ami abban szerepel.Amire folyamatosan hivatkoznak itt egyesek.
.
Ezért nem értem miért mossátok egybe az egyéni kérelmeket a tömegessel?
.
Az a napi 4000-8000 ember aki Magyarországra jött a zöldhatáron az ensz előírás szerint járt el?
Akkora tömeget képtelenség úgy kezelni!
Ők bizony migránsok akik visszaéltek a menekülteknek menlevelet adó ensz egyezménnyel!
.
Utolsó próbálkozás ha nem érthető ennél egyszerűbben nem tudom összefoglalni.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 01. 10:56
Előzmény: #55  Vazsmegyei
#57
egyáltalán nem sablon volt, hanem vélemény. az én különbejáratú véleményem. ha sablonosra sikerült, nézzük, hogy fogalmazzam úgy, hogy ne tűnjön számodra annak
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 01. 10:54
Előzmény: #54  Czvetkovics
#56
aha
.
ha az elmúlt években elkerülte a figyelmedet, a CAP-on az jött a seregnek, hogy aki nálunk lép be úgy hogy nem regisztrálták korábban másik országban, az migráns és nem lehet menekült. itt még egy kérdés marad nyitott: milyen útvonalon jöttek ezek az emberek. ha lejöttek a repülőről és mondták, hogy jó napot, itt vagyok és menedékjogot kérek, akkor a hivatalos álláspont szerint is mindenképp menekültek. persze vízum nélkül a repülőre se ülhettek volna fel azokból az országokból, úgyhogy ennek az esélyét minimalizálhatjuk. a másik lehetőség, hogy  nem schengen felől jöttek hanem bekopogtattak a kerítésen és mondták, hogy hellő, jöttünk menedékkérelemmel jelentkezni. erre korábban az volt a mondás, hogy akkor egyrészt a szerbek, ukránok, akárkik területén is illegálisan haladtak át, nem schengen ide vagy oda, másrészt kurvannyuk, miért nem álltak meg a törököknél vagy akárhol, ha nem így tettek, akkor már nem menekültek, hanem gazdasági okokból haladtak tovább, tehát migránsok. nem én találtam ki, ez volt a fidesz kotta.
Vazsmegyei 2018. 02. 01. 10:46
Előzmény: #53  _Bekre_Pal_
#55
Nincs problémám veled, csak megjegyeztem. Nem szoktál ilyen sablonokat írni! //49//
Czvetkovics 2018. 02. 01. 10:40
Előzmény: #49  _Bekre_Pal_
#54
#38
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 01. 10:39
Előzmény: #51  Vazsmegyei
#53
melyik részével van problémád?
Czvetkovics 2018. 02. 01. 10:38
Előzmény: #48  Czvetkovics
#52
Itt megint bemásolhatod sokadjára az előregyártott paneljeidet. Tudod mi jut róla eszembe: az INDEX tudósított, hogy valakik valahova, valamilyen ügyből mentek tüntetni. És az INDEX kiszúrta, hogy a transzparenseket, táblákat molinókat már több - teljesen más témájú - tüntetéseken is látták. Erre azt a kifejezést használták, hogy lízingel táblákkal mentek tüntetni.
Ezen nagyon jót röhögtem. A te "lízingelt" szövegeiden már nem.
Vazsmegyei 2018. 02. 01. 10:35
Előzmény: #49  _Bekre_Pal_
#51
Pal. Te egy rendes ember vagy! Ne járasd le magad ezzel a szöveggel!
Vazsmegyei 2018. 02. 01. 10:33
Előzmény: #42  wjani
#50
Maradj még! Figyeld hogyan szenved a trollos, nickes, kamus előadó!
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 02. 01. 10:32
Előzmény: #29  Czvetkovics
#49
sajnálom. iróniának gyenge és célt tévesztett. azt látom, hogy a migránsmantrások most itt nem tudnak mit kezdeni a beszopott öngóllal, arra gondoltam, hogy ez már a te szemedet is csípte.
Czvetkovics 2018. 02. 01. 10:31
Előzmény: #44  -pny
#48
Látod ez a te igazi tereped, nem egy államháztartással, meg mindenféle makroadatokkal foglalkozó topik. Itt igazán  megvillanthatod a tudásodat.
Vazsmegyei 2018. 02. 01. 10:31
Előzmény: #44  -pny
#47
Ezzel indítottál! Nálad indult be "a terelés, melléduma, trollkodás". Sok már mára is a kamus és erőszakos ismétléseidből!
Vazsmegyei 2018. 02. 01. 10:28
Előzmény: #39  -pny
#46
Csak a muszlimokra hivatkozol  a vándorló népek etnikai és vallási azonosításánál! Folyamatosan félremagyarázol és nem érted az egyértelmű válaszokat, ismételed azt amire megkaptad a választ! Nekem ne trollkodjál! Tele van a padlás már a trollkodásoddal! 
-
Nincs egy egyértelmű válaszod
PusztaPutyin 2018. 02. 01. 10:27
Törölt hozzászólás
#45
-pny
-pny 2018. 02. 01. 10:25
Előzmény: #41  wjani
#44
Látom, kellemetlen a szembesítés. Beindult a terelés, melléduma, trollkodás.
Czvetkovics 2018. 02. 01. 10:24
Előzmény: #32  -pny
#43
Bocsi, nekem úgy tűnt, hogy te talán, inkább az ellenzéki táborba tartozol.
Korrigálok: ameddig ezt nem az ellenzék mondta, addig ezt teleszájjal igyekeztek cáfolni.
.
Remélem így már jó!
wjani 2018. 02. 01. 10:24
Előzmény: #40  Vazsmegyei
#42
én léptem innen a kerítésesbe!  :) trollt nem etetek!  :)
wjani 2018. 02. 01. 10:22
Előzmény: #32  -pny
#41
Képes vagy szétválasztani az egyénit a tömegestől?
.
A tömegesre mindegyik általad bemásolt idézet igaz!
.
Az egyéni elbírálásnál pedig az ügyintézőnek nincsen lehetősége arra, hogy leellenőrizze a jelentkező útvonalát és azt, hogy abban a BIZTONSÁGOS országban ahonnan tovább szeretne jutni szenvedett e el atrocitást pl. a hatóságoktól bármilyen nemzetközileg védett tulajdonsága miatt ?
Valakik nagyon jól tájékoztatják ezeket az embereket arról, hogy mely határoknál mit kell mondainuk.
Van ötleted arra, hogy honnan szerzik be ezeket az információkat?

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek