Topiknyitó: Portfolio 2015. 04. 17. 08:59

A bankokra kenhetik a Kun-Mediátor botrányát is  

Ugrás a cikkhez
A karcagi Kun-Mediátor Szolgáltatói Kft. ügye a pénzügyi rendszer és azok felelőssége, akik ezeket a csalásokat, s egyéb láthatóan bűncselekménybe hajló visszaéléseket elkövették - mondta Kovács Zoltán kormányszóvivő az M1 aktuális csatorna...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=59&i=212770
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 04. 19. 17:07
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#20
A komcsi populista alatt a baloldali populizmust értem. Bank, EU, nyugat, piac, kapitalizmzs stb. ellenességet, egyenlősdit értek alatta, a többiben szélsőjobbos nyilván.
mcbull 2015. 04. 19. 16:31
Előzmény: #16  gyula1971
#19
Haza jöttek!Biztos helyre menekítették a balekok pénzét,most leülik becsülettel amit kapnak!A károsultak ráébrednek,hogy palira vették őket!Pár év múlva elfelejtenek mindent!Ha Marikáék szabadulnak ismét örömmel adják kezükbe megtakarított pénzüket!Remélem akkor se fog a BEVA kártalanítani!
Törölt felhasználó 2015. 04. 19. 16:24
Előzmény: #13  watson
#18
Abban viszont semmi meglepő nincs, hogy a Jobbik is komcsi populista. Eddig is az volt.
Törölt felhasználó 2015. 04. 19. 16:23
Előzmény: #13  watson
#17
Nekem ellopták a kocsimat, én is károsult vagyok. Engem is fizessenek ki.
gyula1971
gyula1971 2015. 04. 19. 16:15
Előzmény: #15  mcbull
#16
Kun-Mediátor-utazási szervező cégvezetője a hölgy meglett?

Persze ez itt nem változtat semmin.
Akkor a BEVA-kártalanít itt is?
mcbull 2015. 04. 19. 11:25
Előzmény: #12  vagfoldi
#15
Ha puszira tolták a lovét,számolatlanul vigyorogva felvették a hozamot,most akkor nyeljék le a buktát is!De azt a jobbik se gondolja komolyan mindenkit megsegítünk!Nem jó választási politika,mert akkor épp eszű ember nem szavaz bizalmat nekik!Hogy akarnak kormányozni ha nem tudnak vigyázni a pénzünkre?Akik sajt cetlire adják oda a vagyonokat,nem is érdemelnek mást kapzsiságuk miatt!Én megtudok elégedni a 1.5% kamattal,vagy a semmivel?A tőzsde idáig csak vitt...de meg mondták,nem csak hozhat hanem vihet is!Akkor mi lesz a kárommal?Kártalanít a jobbik?Rá kell szavaznom,mert hüle voltam,hisz elbuktam a pénzem!
mpagnes 2015. 04. 19. 11:17
Előzmény: #12  vagfoldi
#14
hát ezért mondtam, hogy az összes pártnál bolondok vannak
watson
watson 2015. 04. 19. 10:22
Előzmény: #12  vagfoldi
#13
Elképesztő ez a demagógia... :(

NEM BRÓKERCÉG sem a Biztonság Trade Kft, sem a Quaestor Hrurira, sem a Kun Mediátor Kft !!!!!!!

A BudaCash, a Quaestor, a Hungária értékpapír brókercégek ügyfélvagyona pedig az eddigi hírek alapján nem sérült, legalábbis nem jöttek ki konkrétumok, és ami kijött az sem jelzett tömeges kárt.

BudaCashnél takszöv ügyfél pénzét nyúlták, Quaestornál a kapcsolódó cég kötvényespénzét keresik, a Hungáriánál is valami nagyobb ügyfél 300 milláját vették fel, Kun Mediátor meg egy sima utazási iroda ahol loptak.

Volner is beállt ezel a populizmussal a bűnöző tolvajok sorába.
vagfoldi
vagfoldi 2015. 04. 18. 21:12
Előzmény: #11  mpagnes
#12
Volner meg akarja menteni a Hungária több ezer sajtpapíros hiszékeny ügyfeleit is.Nem semmi felvették a hozamot adó mentesen addig kuss ,most meg tőzsdei károsultaknak vallják magukat!

link

mpagnes 2015. 04. 18. 19:51
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#11
valószínű, hogy tudatosan növelik a jobbik táborát...az mszp is tudatosan növelte a fideszét....ez mind csak színjáték és semmire való marhaság...pártok? aztán az meg mire jó, ha egyik sem képes 8 millió embert képviselni?
Törölt felhasználó 2015. 04. 18. 19:29
Előzmény: #9  qpec
#10
Tökéletesen igazad van.

"26 év alatt sem jutott előbbre a lakosság pénzügyi kultúrája."

Sőt. Orbánék sokat tettek, tesznek azért, hogy visszafelé haladjunk. Totálisan kádári kommunikáció, kádári üzenet, a társadalom attitűdhe is teljesen kádári az egész EU-hoz, nyugathoz, piachoz, kapitalizmushoz, pénzhez, stb. Elég csak megnézni, hogy mi megy itt, egy gazdasági fórumon!
qpec 2015. 04. 18. 19:14
Előzmény: #8  gyula1971
#9
26 év alatt sem jutott előbbre a lakosság pénzügyi kultúrája. Az oktatás magasról tesz rá,ill. fogalma sincs a tanári kar illetékesének mit kellene az ifjúságnak elővezetni,hogy képbe kerüljenek.
A "Tőzsdecápák"-on szocializálódott"pénzkezelők sehol sincsenek,ha saját megtakarításaikról kell döntést hozni. A kormány illetékesei mentik az irhájukat,mert sztem vastagon sárosak ők is. Akik itt eszmét cserélünk,véleménytől függően jobban levezetnénk ezt az őrületet,mert legalább tudjuk miről beszélünk.
Minap láttam egy manyup egyenlegközlőt a kitartó 60x ezerből. a 2014-es hozam 9,1 %.,de aranyszájú manyupvédő szenátorasszony szerint anno eltőzsdézték a magánnyugdíjat.Kérdezem akkor,mi a fenének hordták talicskával a zsozsót olyan cégekhez,akik 6-8,5%-ot ígértek,de bebukták.
Sok-sok-sokkoló kérdésem lenne,de minek.
A brókercégek,banki vezetők,befektetési tanácsadók mind-mind szabadlábon! Egyedül Stadler Józsi bácsi viszi a balhét,pedig nála nagyságrendekkel nagyobb zsiványok élik az aranyéletet.
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs ez még csak az idei évben kibukott kezdeti gubanc.Fogunk még ezekről és másokról itt e szent helyen értekezni,de változni nem fog semmi.
Hajrá spekulánsok,hajrá jó saját pénzt kezelők! Mert másra én nem bízok egy fillért sem.
Így a döntésemért a felelősséget én viselem.
gyula1971
gyula1971 2015. 04. 18. 14:17
Előzmény: #4  gyula1971
#8
A nagy összegekért nem mernek jelentkezni?

A kisbefektetők azt mondták az ügyvédnek, a legtöbb esetben nem készpénzben adták, hanem bankszámláról utalták át a pénzt a Kun-Mediátornak. Helyiek szerint egyes vállalkozók több százmillió forintot is tartottak a cégnél, de háttérben maradnak, mert nem tudják igazolni a vagyon eredetét - számolt be a csatorna.
Törölt felhasználó 2015. 04. 18. 10:27
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#7
Pontosan. Teljes nonszensz.
Törölt felhasználó 2015. 04. 18. 10:27
Előzmény: #4  gyula1971
#6
A Fidesz maga termeli ki, adja át a Jobbiknak saját szavazóbázisát. Hergelik, radikalizálják az embereket, amit ők nem fognak tudni követni, így maguk állítják elő a Jobbik növekvő támogatóit. Rövidlátó, populista, ostoba idióták.
Törölt felhasználó 2015. 04. 18. 10:21
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#5
De az a legdurvább ebben, hogy ha te nyitsz egy boltot, ahol átvágod a vásárlót, azzal nyilván közvetve a konkurenciát is károsítod. Erre ha bedől a csaló bolt, még a többi fizesse ki az átvert vásárlókat?
gyula1971
gyula1971 2015. 04. 17. 17:24
Előzmény: #1  Portfolio
#4
Tipikus Magyar szabályozói és politikai szintű hiba, és vita.

Ez a Jobbik-nak kedvez, 2018-ban Fidesszel fej-fej mellett lehet?
Törölt felhasználó 2015. 04. 17. 10:33
Előzmény: #1  Portfolio
#3
Nyilván a Fidesz takarékok becsődölése is a többi bank sara volt...

Eszem megáll ezektől. Lehet, hogy a demagógia, popluizmus új szintjére léptünk, Orbánék kétségbeesésükben eggyel durvább fokozatra kapcsoltak.
allergia 2015. 04. 17. 10:20
Előzmény: #1  portfolio
#2
A Lipótmezőt meg bezárták.... Édes Istenem...

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek