Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 02. 17. 12:11

KBC hozzáállás!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-bubu-
-bubu- 2016. 06. 08. 13:41
Előzmény: #119  treff
#120
Azt kérdezném tőled Treff, hogy a KBC aplikációt próbáltad már? lehet mobil telefonról az lenne a megoldás

Letöltöttem én is anno az appot de talán ha kétszer használtam eddig árfolyamfigyelésre , de lehet telefonon inkább ez a jó platform nem a webbroker
treff
treff 2016. 06. 08. 13:33
Előzmény: #116  gapminder
#119
Mindenkit arra bíztatok és ERŐSEN JAVASLOM számára, hogy írjoon az info@kbcequitas.hu címre konkrét(!) kéréseket, javaslatokat, mert csak azzal foglalkoznak, a "szar és csináljanak valamit" hsz-eket lepasszolják.

Én jelentkeztem a béta tesztelő felhasználók csapatában - direkt azért, mert látszott már az első képek alapján, hogy egy csomó mindent elb@sztak, ami jó volt.

Egy kisregény fejlesztési/módosítási javaslatot küldtem be neki rögtön az első nap, többet képpel együtt is(képszerkesztőben készítettem módosított felületet).

Online oktatásokon, szeánszokon is direkt jeleztem feléjük ezekből, nyomatékosítva a kéréseket.

A benyújtott javaslatok kb. 40%-át beépítették az 1 hete kiadott frissítésben, ami miatt csúszott még 1 hetet az új rendszerre való átállás.

Egyébként többen kértük a régi rendszer meghagyását is, amire az volt a válasz, hogy az új fejlettebb, több mindent tud (ha-ha-ha), és így 2 rendszer fenntartása nem megoldható, ezért lekapcsolják a régit és csak az új fog menni.

Az új viszont:
- zabálja a teló erőforrását, még I6S-en is belassul 2GB ram mellett!
- Opera és Puffin Browser esetén elavult rendszer(!!!) üzenetet jelez, ami egy kabaré. Lásd: link
- több ablakos részvény megjelenítés nincs, ha csak nem új ablakokban újra megnyitod a webbrokit
- mobil nézetben nics egyszerre grafikon és ajánlati könyv megtekinthetőség, csak vagy ezt, vagy azt láthatod.
- és még sorolhatnám a rengeteg malőrt, arról nem is beszélve, hogy ami eddig kifért egy kijelzőnyi területre, az most 3 résznyire van széthúzva

Egyelőre az asztali módban való megjelenítéssel lehet valamit kezdeni telón, a többi egy vicc.

Szóval tessenek írni nekik és bombázni őket emailekkel!!!!
Telefon elszáll, "Gizike" leráz, az írás megmarad!
corse
corse 2016. 06. 08. 13:30
Előzmény: #117  treff
#118
"És most itt a Webbroki 2, ami egy totális félrefejlesztés, és annyira odáig vannak vele meg vissza, hogy majdnem megkoronázzák magukat miatta."

Akkor ezt használják a KBC székházon belül, nekünk meg kapcsolják vissza a régi WebBrokert
treff
treff 2016. 06. 08. 13:19
Előzmény: #108  totoro
#117
Hali!

Továbbra is tartom, amiket írtam.

Nézd meg a Petiből a mentésemet:
link

Nekem az kell, hogy az aznapi árfolyammozgás és dbszám 1 statikus képen legyen rajta: kiválóan áttekinthető, minimális adatforgalmat generál, rögtön látod rajta mi a szitu.
Korábbi napokkal való együttes csárt elemzésre meg investing grafikon elemző a jó, ami ONLINE, MOBILRÓL is elérhető közel realtime-ban!

A régi webbroki pont ezért volt jó: olyan grafikon kép volt benne, mint a Petiben. Aztán tavaly év végén bevezették ezt az újat, ami mindig újratölt, rosszabb, nagyobb adattömeget igényel, nem mobilra való.

És most itt a Webbroki 2, ami egy totális félrefejlesztés, és annyira odáig vannak vele meg vissza, hogy majdnem megkoronázzák magukat miatta.
gapminder
gapminder 2016. 06. 08. 13:12
Előzmény: #114  corse
#116
Tényleg baxodék lassú, gyakorlatilag használhatatlan.... Én Nokia Lumia 925-rol tolnám, de nem viszi...
Írtam nekik, szerintem is mindenki irjon az info@kbcequitas.hu címre, hogy mi a véleménye.
Legalább a. WB1-et visszaallithatnak... Faxom havonta tízezreket hagyok ott jutalékként, erre meg szetszopatnak.
treff
treff 2016. 06. 08. 13:11
Előzmény: #83  -bubu-
#115
ha úton vagy, kénytelen vagy mobilról belépni és akkor csak a webbrokit tudod használni, ami egy kalap szar lett!!!
corse
corse 2016. 06. 08. 12:48
Előzmény: #103  Törölt felhasználó
#114
Ezek már arra se méltóak, hogy szóba álljon velük az ember, vagy írjon nekik levelet
Szinte egy tökéletes gyorsan (3-5 sec) frissülő rendszert lecseréltek egy fos lassú (15 sec alatt) frissülő rendszerre
Reggel óta próbálkoztam a PETI-t használni, de annak meg nem egy felhasználó barát felülete van szerintem (de legalább látni lehet több ajánlati könyvet egyszerre + 3x gyorsabban frissül az ajánlati könyv)

Más:
Tájékoztató, a KBC Equitas-nál dolgozóknak (remélem, hogy 1 emberük olvassa ezt a fórumot, legalább a mai napon)

Én, se a PETI-t, se a Webbroker2-t használni nem fogom!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2016. 06. 08. 12:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#113
ezek tesznek ránk
sokba volt ez a szemét,aztán még valaki röpülne,hogy mire dobták ki a pénzt
védik magukat
nem fognak visszakozni
csak ha egyszerre sokan lelépnek
Törölt felhasználó 2016. 06. 08. 12:28
Törölt hozzászólás
#112
Törölt felhasználó 2016. 06. 08. 12:27
Törölt hozzászólás
#111
Törölt felhasználó 2016. 06. 08. 12:26
Előzmény: #109  Törölt felhasználó
#110
link

annyira szar az új felület,hogy egy tisztességes videót sem tudtak róla csinálni
nézzétek meg miket emelnek ki,mint nagyszerű dolgot
nevetséges
Törölt felhasználó 2016. 06. 08. 12:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#109
meg az információ
nem látom a felét se annak,amit a régi
vagy a kötéslista megjelent egy kis ablakban ,ha néztem az árfolyamokat
most ezeket nem látom egyszerre
elképesztő,hogy ezt megcsinálják
rohadnának meg
totoro
totoro 2016. 06. 08. 12:16
Előzmény: #79  treff
#108
"A KBC mellett egyetlen egy dolog szól a Randommal szemben: kegyetlen jó a PETI felülete, azon belül is az árfolyamok grafikonon való megjelenítése!!!! Minden másban jobb a Random!

Ha ezt lemásolták volna a Randomnál, már rég otthagyom. A Random grafikon megjelenítése sajnos nagyon vacak."

Mire gondolsz. A Randiban ilyen chartot kapsz, régen voltam a KBC-nél, de nem emlékszem, hogy ott jobb lett volna: link

Törölt felhasználó 2016. 06. 08. 12:13
Törölt hozzászólás
#107
Törölt felhasználó 2016. 06. 08. 12:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#106
az biztos
jövő héten mindent elutalok
Törölt felhasználó 2016. 06. 08. 12:02
Törölt hozzászólás
#105
Törölt felhasználó 2016. 06. 08. 12:02
Előzmény: #103  Törölt felhasználó
#104
link

ezt olvassátok el
egy vicc
Törölt felhasználó 2016. 06. 08. 11:59
Előzmény: #100  poreci
#103
ez is probléma
most beszéltem a telefonos ügyintézővel
a következőket mondta
Mindenkit tájékoztattak,minden információt leírtak a miértjéről a cserének( ezt nem olvastam sehol),és a lényeg ,hogy nyugodtan keressek másik céget,mert nem változtatnak!
ennyi
Törölt felhasználó 2016. 06. 08. 11:58
Előzmény: #95  gapminder
#102
Ez az új rendszer nagy sz@r.
Másik egy pillanat alatt áttekinthető volt.
Törölt felhasználó 2016. 06. 08. 11:58
Előzmény: #95  gapminder
#101
Ez az új rendszer nagy sz@r.
Másik egy pillanat alatt áttekinthető volt.

Topik gazda

pelaci
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek