Topiknyitó: Portfolio 2013. 04. 23. 09:18

Megújult a Portfolio.hu! - Kattintson a részletekért!  

Ugrás a cikkhez
Nem tévedt el, ez a Portfolio.hu! A Portfolio.hu megújulásának célja, hogy olvasóink egy jobban rendszerezett oldalon még több információhoz jussanak. Egy pillantás alatt áttekinthető, hogy mi történik a magyar és a nemzetközi tőkepiacokon, nemcsak...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=183015
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Knight Tyris 2013. 04. 25. 00:24
Előzmény: #2  Portfolio
#33

Jól sikerült változtatások, gyorsabb is lett, ezekhez gratulálni lehet a Portfolio csapatának.
Olyan "nyugatias" lett a honlap. :o)

A színvilág is megfelelően konzervatív és a szemnek is kellemes.

Vélhetően emiatt maradt el a "vissza a régit" mozgalom. :o)

Na de ha már hiányok:

- Amikor egy fórum topicban olvasgatunk, írogatunk, akkor is hasznos lenne, ha a jobb oldali hírlista alatt lenne 20, 30 vagy 40 cikk megjelenítésének a kiválasztására lehetőség

- A híreknél hiányzik a nyomtatható változat lehetőségét megadó "gomb".

- Az Inforádió hírajánlóját tartalmazó dobozka megint kimaradt, már múltkor is többen hiányoltuk, amikor a fórumtémák alól eltűnt az akkori újításkor, ezt követően akkor visszakerült.
Ahogy látom most az eddigi helyére nem igazán illene, de amikor a fórumban mozgunk, olvasunk, írunk akkor megjelenhetne az Inforádió hírajánlója a fórumtémák alatt lévő 2 grafikon alatt.

- A fórumhozzászólások feletti fejlécszín szürke árnyalata kellemesebb lenne a szemnek, jobb kontrasztot adna, ha arra a szürke háttérszínre (árnyalatra) változna amely a moderációról szóló: "Tisztelt Fórumozók,
A folyamatos véleménycsere biztosítása érdekében a fórumregisztrációban az alábbi..." szöveg alatti is látható/van.
bpmcwap
bpmcwap 2013. 04. 24. 07:46
#32
Akinek mindenképpen keresnie kell a fórumban, használja a google-t igy:
link

FEJLESZTŐNEK: ezt az árfolyamlepedőt lehetne kérni egy külön cím alatt, hogy telcsiről is meglehessen nézni?
szivacs
szivacs 2013. 04. 23. 21:42
#31
"Megújult a Portfolio.hu! - Kattintson a részletekért!"

A topik címének betüméretét növelni kellene, mert az alatta lévő "<< vissza a fórum témákhoz" szöveghez képest túl kicsi.
zsomci 2013. 04. 23. 21:35
Előzmény: #11  Portfolio
#30
1-2. itthonról egész ok a sebessége - ezt a kifogást visszavonom.

a lap alján a volumengrafikon egészen jól sikerült :)
Törölt felhasználó 2013. 04. 23. 17:04
#29
mellesleg ilyenkor a hozzászólás ablak alatt ez látszik:

1970. január 1. - 01:00 - Új hozzászólás

:)
Törölt felhasználó 2013. 04. 23. 16:59
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#28
bocsi, az a fórumban nem keres :(
Törölt felhasználó 2013. 04. 23. 16:58
Előzmény: #26  -bubu-
#27
jobb felső részen esetleg?

Kilépés Profil utána fehér mező.

Melleseleg ez a gyászos fejléc szerintem sem a legjobb választás.
-bubu-
-bubu- 2013. 04. 23. 15:09
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
megszünt, én is keresni akartam a gépház topikot de nem tudtam

mindig elbasszintanak vaklamit :)
Törölt felhasználó 2013. 04. 23. 15:06
Előzmény: #24  -bubu-
#25
kereső nincs a fórumba?
-bubu-
-bubu- 2013. 04. 23. 13:13
Előzmény: #18  Portfolio
#24
megy a betűméretezés , nagyon köszi :)
Törölt felhasználó 2013. 04. 23. 12:30
Előzmény: #2  Portfolio
#23
Néhány apró észrevételem/javaslatom lenne.

1. A láblécben a twitter ikonon rossz a link. Nem a hivatalos Twitter oldalra mutat.

2. A láblécben érdemes lenne az email gyüjtő robotok elől egy erősebb captcha mögé bújtatni a központi email címet.

3. Személy szerint jobban örültem volna, ha 1024-es felbontás alatt (még mindig a netezők java részt ezt használják) vízszintes csúszka nélkül is meg lehetett volna oldani az oldalt. Ahogy nézem bele is fért volna.

Az oldalra mindenképpen ráfért egy kis modernizálás. Sok sikert kívánok a folytatáshoz!
Törölt felhasználó 2013. 04. 23. 12:01
Előzmény: #18  Portfolio
#22
A részvények grafikon része tényleg rosszabb lett. A legrosszabb, hogy a volumencsík vastag, nem lehet külön látni a kötésmennyiségeket. Az átlagos volumen is hiányzik. Kisebb részvényeknél hasznos volt.
A többit meg majd valahogy megszokjuk, bár nem értem, hogy miért szükséges megváltoztatni ami jó.
Minden jó felületet elrontanak egyszer...
index, freemail, iwiw stb
szandokan 2013. 04. 23. 11:21
Előzmény: #20  szandokan
#21
bocs, már megtaláltam...
(csak onnan meg nem lehet bemenni a fórumba, mint eddig, hanem vissza kell lépni.)
szandokan 2013. 04. 23. 11:19
#20
Elnézést, ha bénázok, de nem találom az eddig magától frissülő devizakereszt-táblázatot. Merre lehet ?
Eddig a Deviza/kötvény menün belül volt három alcím, most már csak kettő van.
zsomci 2013. 04. 23. 11:03
Előzmény: #11  Portfolio
#19
1-2.az oldal lassan töltődik be, grafikonnál váltás a fülek között nálam hosszas, pedig úgy tudom nem olyan rossz az adatátvitelem (majd megpróbálom otthon is)

Abban egyetértek valamelyik kollégával, hogy felesleges az a nagy grafikon ott középen, hiszen úgysem ez alapján fogunk chartot elemezni.
5. szvsz nálam az ATX nem mérvadó, inkább FTSE, NIKKEI stb.
6. most látom, hogy az aranyról van szó (lehet hogy időközben került nevesítésre ?)
Portfolio
Portfolio 2013. 04. 23. 11:01
#18
Az osztrák részvények csak azon felhasználóknál látszanak, akik a címlap jobb felső sarkában bejelentkeznek (Az adatforrásunk ilyen, hogy csak így lehet megoldani.)

A fórum fejlesztése is tervbe van véve számos más fejlesztési projekt mellett, igyekszünk. A szövegméretezést is megoldjuk hamarosan.
Törölt felhasználó 2013. 04. 23. 10:57
Előzmény: #11  Portfolio
#17
Hogyan lehet keresni a Fórum-ban névre, vagy bármilyen szóra?
jancsika 2013. 04. 23. 10:53
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#16
Kedves Portfolio!

Tudom nehéz az élet, meg itt a válság.

De hát már tavasz van, a nap is kisütött...

Gyászolunk valakit????
mclaren 2013. 04. 23. 10:42
#15
Miért nem lehet a fórum betűméretét nagyitani?
-bubu-
-bubu- 2013. 04. 23. 10:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#14
erre is írnál valamit? köszi

"Jó lenne ha a nagy újítások mellett a fórumban tudnám a betűméretet változtatni úgy mint a régi felületnél már megszoktam..

köszi ha valaki illetékes olvassa és tesz is valamit az ügyben
"
Törölt felhasználó 2013. 04. 23. 10:15
Törölt hozzászólás
#13
Törölt felhasználó 2013. 04. 23. 10:11
Előzmény: #11  Portfolio
#12
Nekem van kritikai érzékem, viszont az igaz, hogy nem tartozok a magyar mentalitásúak közé, akik bármit azonnal leszólnak amit eléjük tolnak.

- Akármilyen indexre, vagy devizapárra kattintok instant frissíti (így a lassúság számomra értelmezhetetlen)
- százalékot valóban nem ír
- többi trollkodás

Mivel napi charton kereskedek, így legtöbbször ha nem muszáj be sem lépek a TS-be, csak feljövök Portólióra megnézni a híreket és az indexek/devizák napi állását. Ezzel szemben most sokkal nagyobb, átláthatóbb formában láthatom ezeket. Én örülök neki.
Portfolio
Portfolio 2013. 04. 23. 10:04
Előzmény: #7  zsomci
#11
1-2. Nálunk ilyen probléma nem jelentkezik, mi a lassú pontosan?
3. hamarosan lesznek %-ok is.
4. mindenkinek más a logikus, nyilván 20 keresztárfolyamnál nehéz lenne egy konzisztens szálra felfűzni a sorrendet, de ha megfogalmazódik valami népakarat, akkor lehet rajta változtatni.
5. Az ATX esetében is megvannak a részvények, de néhány esetben nem jelenik meg, még dolgozunk rajta.
6. a nyersanyag - fém kategórián belül a grafikonon látható, melyik fémről van szó, ott pontosan mit hiányolsz?
7. azt fogunk :)
-bubu-
-bubu- 2013. 04. 23. 10:04
Előzmény: #2  Portfolio
#10
Jó lenne ha a nagy újítások mellett a fórumban tudnám a betűméretet változtatni úgy mint a régi felületnél már megszoktam..

köszi ha valaki illetékes olvassa és tesz is valamit az ügyben
-bubu-
-bubu- 2013. 04. 23. 10:04
Előzmény: #2  Portfolio
#9
Jó lenne ha a nagy újítások mellett a fórumban tudnám a betűméretet változtatni úgy mint a régi felületnél már megszoktam..

köszi ha valaki illetékes olvassa és tesz is valamit az ügyben
Törölt felhasználó 2013. 04. 23. 10:00
Előzmény: #1  Portfolio
#8
a "felső" Fórum feliratra kattintva link
új ablakban nyílik meg a link
míg a "további topikok" linkek esetében nem.

zsomci 2013. 04. 23. 09:48
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#7
1. LASSÚ
2. Grafikonok : lassúak
3. Grafikonok : agyaljak hogy a 19pont hány százalékot jelent a BUX-ban
4. milyen logika alapján döntődik el hogy az USD/JPY kereszt után pont a GBP/HUF keresztre van szükségünk - király :)
5. az ATX mint referencia tőzsde kínálata is megjelenik
6. nyersanyagnál a fém mi a cudar gittet jelenthet ?
7. összeségében az az érzésem, hogy még elég sokat kell dolgozni rajta

ha valaki ezt dicséri nem sok kritikai érzéke lehet szvsz
Törölt felhasználó 2013. 04. 23. 09:45
Előzmény: #1  Portfolio
#6
Hogyan lehet keresni a Fórum-ban névre, vagy bármilyen szóra?
Törölt felhasználó 2013. 04. 23. 09:34
Előzmény: #3  tomi140
#5
Eszméletlen jó lett, gratula/köszönjük! :)
csaba44 2013. 04. 23. 09:34
Előzmény: #1  portfolio
#4
ez a rendszer használhatatlan egy gyors adás vétel telefonos intézéséhez, több részvény esetén az új rendszer lassú,

kérem legyen lehetőség a korábbi visszaállításhoz, ellenkező esetben kénytelen leszek a kb. 10 éves kapcsolatomat megszüntetni.
tomi140
tomi140 2013. 04. 23. 09:28
Előzmény: #2  Portfolio
#3
szimplán zseniális! nagyon szuper, hasznos infók jelennek meg. többet nyújt mint a korábbi. a felületet könnyen meg lehet szokni!
Portfolio
Portfolio 2013. 04. 23. 09:24
Előzmény: #1  portfolio
#2
Ha

- véleményetek, észrevételek van,

- javaslatot, ötletet akartok tenni,

- hibát találtok az új oldalon

(- vagy csak egyszerűen el akarjátok indítani a \"vissza a régi honlapot!\" mozgalmat :) )

akkor itt is megtehetitek!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek