Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 01. 03. 21:42

Perfecto FX - egy új kezelt számla  

Perfecto FX - egy új kezelt számla!



Van valakinek valami infója, referenciája ezzel a céggel kapcsolatban?



Létezik, az, hogy 2008 óta, ilyen rövid idő alatt több mint 700%-os hozamot érjen el a cég?

hozamgörbe:

link

(vagy netán valami kamu, piramisjáték ez is?)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 01. 05. 19:51
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
Tehát, a "sikeres és hatékony munkájukért" akkor most is megkapják/megkapták? az MNB illetékesei az őket megillető év végi prémiumot :) :) :)
Törölt felhasználó 2016. 12. 28. 13:06
#72
Az MNB engedély nélküli befektetési szolgáltatási tevékenység és bejelentés hiányában végzett közvetítői tevékenység miatt összesen 675 millió forint bírságot szabott ki az Új-Zélandon bejegyzett 3TG FX Ltd., valamint a PERFECTO FX Ltd. társaságokkal szemben, s véglegesen megtiltotta, hogy azok Magyarországon jogosulatlanul tevékenységet végezzenek - olvasható a jegybank oldalán.

link

Na akkor ennek is vége szerencsére. Remélem jó sokan hittek benne. A dominó meg remélhetőleg nem áll meg.
Törölt felhasználó 2016. 07. 03. 23:15
Előzmény: #70  archenius
#71
Én 2012-ben jeleztem először, hogy ez lesz a vége... Nem sokan hallgattak rám... inkább törölték a hozzászólásaimat, ill. hittek a "beetető" ügynökdumának!

Azonban nem csak a károsult adófizető állampolgárok a "hibásak", hanem mint a tavalyi brókerbotrányok esetén is: sajnos az MNB-PSZAF, NNI, NAV etc. állami szervek sem erőltették meg magukat (egy kicsit sem)!!!, hogy ilyen nyilvános pénzlehúzások ne történhessenek meg ebben a kis országban!
archenius
archenius 2016. 07. 03. 11:19
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#70
Tévedsz! Nézz meg egy kötéslistát! Szándékosan bedarálták a számlákat a spreaddel kb 10 perc alatt, 1mp-es kötésekkel.

Azt tudtátok, hogy a 3TG még tavaly áprilisban kisunnyogott az Új-Zélandi felügyelet alól?
link

Én tavaly csak egy mesét mertem írni róluk. :)
link
Törölt felhasználó 2016. 07. 03. 03:58
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#69
Jé,szóltam 1 évvel később is látva, hogy még mindig nyomulnak :)
Törölt felhasználó 2016. 07. 03. 03:51
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#68
Csodálkozom, hogy eddig bírták. Kedves Portfolio, tessék kiadni a megfelelő hatóságoknak a 2013-ban nyilvánvalóan a "cég" beépített embereként kommentelő adatait, akinek az írásaira anno reagáltam én is és többen mások.
Törölt felhasználó 2016. 07. 03. 03:49
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#67
én szóltam...
Hmmz
Hmmz 2016. 07. 02. 22:27
Előzmény: #65  bognlasz
#66
link

Úgylátom másnak is ez a véleménye, aki akar tömörülhet pertársaságba.
bognlasz 2016. 07. 01. 10:25
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
Szerintem itt ellopták a pénzt, mert semmi értelme annak, amit mondanak. Valőszíűleg ezután 3 tg fyx lehúzhatja a rolót.
Törölt felhasználó 2016. 06. 29. 09:22
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
Eleve az eddigi kötések jó része is minimum gyanús volt. Jó eséllyel megkötve se voltak sehol, szép fantázia kötések/számlatörténetek voltak. Szépen épült a piramis.
A 3TGFX valószínűleg csak erre épült, és most dőlt be egyszerre számos elvileg független kezelt számla, ami mind a 3TGFX-nél futott. Ugye senki se hiszi, hogy ez véletlen?

Egy ideje talán csak a megfelelő exit lehetőségre vártak a "tulajok", most a brexit kapóra jött nekik.
Törölt felhasználó 2016. 06. 28. 19:45
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#63
Azt hiszem , tévedsz .
Sejtésem szerint ugyanaz zajlott le mint az 5 Guldennél.
Semmiféle nagy lot növelés nem volt .
Ez nem martingale robot .
Ellemben , a heti 1-5 tréddel szemben , 6 perc alatt nyitott 170 pozit.
És 1 kivételével mindet le is zárta minuszban .
Felmenö piacnál nyitott shortot 1 másodperc mulva lezárta minuszban A következö másodpercben nyitott longot , amit 1 másodperc mulva lezárt szintén minuszban .
S ez így ment 6 percig.
Sem a 3TG , sem az 5G nem állitotta le .
Véleményem szerint a kötéslista alapján , vagy a 3TG árfolyamot vagy a kötéslistát manipulálták .
Nem létezik hogy centre pontosan , ugyanakkora veszteség keletkezzen 6x egymás után , 1 percen belül .
Természetesen a brókercég vizsgálódik (szerintük ) de mossák kezeiket , és megkérték a befektetöket a maradék töke kivonására .
Ezzel az ügy lezárva részükröl , velünk beetették a számlastop ellenére bekövetkezett veszteséget .
Károsultak vannak , felelös , kártérités nincs , és nem is várható .
Törölt felhasználó 2016. 06. 27. 22:28
Előzmény: #60  archenius
#62
Nem döntötték be, csak úgy járt mint anno a QXXL. A martingál nem bírta kis a GBP/USD szakadását.
Úgy adták el ezt is, hogy szakemberek kezelik a számlákat és ott az 50%os tőkevédelem. De ez valójában nem is létezik, csak a bróker cég likvidál mikor elfogy a fedezet.
Tulajdonképpen túl sokat ment egy irányba a font-dollár kereszt és ez fel is emészette a margint a martingál miatt (rossz irány esetén pozit dupláz a rendszer).
Most szépen kiadnak valami semmitmondó nyilatkozatot de a pénzt azt soha nem fogja senki viszont látni. Persze az ajánlók szépen eltették a jutalékokat. (ha kapzsi volt visszaforgatta és annak is annyi).
Detto QXXL a történet csak más a neve. Azon sem csodálkoznék ha ugyanaz a banda lenne.
Hmmz
Hmmz 2016. 06. 27. 01:58
Előzmény: #60  archenius
#61
archenius
archenius 2016. 06. 24. 13:40
#60
Bedöntötték a 3TG bróker Perfecto, és 5Gulden nevű számlakezelését. Részvétem a károsultaknak. :(
archenius
archenius 2015. 11. 12. 12:10
#59
3TGFX-et és a Perfectot eltiltotta az MNB a tevékenységük végzésétől.
link
negyvenentul 2015. 03. 11. 14:21
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#58
Alig három hónapja írtam, hogy nagyon furcsán érzem magam, mert a rengeteg tárgyalásomon folyamatosan félelmet érzek az emberekben. Sajnos, ezek a szubjektív félelmek nagyon is valós alapot kaptak az utóbbi napokban-hetekben és különösen a mai napon. Nézzük sorban.
• Január közepén a svájci frank váratlan árfolyam-emelkedésének hatására Magyarországon több nagy befektetési alap, köztük az igen kedvelt OTP Supra alap nagy árfolyamesést szenvedett. Konkrétan a Supra 18%-ot – és ez több mint a korábbi 2 éves hozama.
• Február 24-én váratlanul felfüggesztették a Buda Cash brókerház működését. A hír szerint 100 milliárd hiányzik az ügyfelek pénzéből.
• Ezzel kapcsolatban a Buda Cashez kapcsolódó DRB bankcsoport is bajba került, így újabb bankcsődök és felszámolások lehetnek a korábbi Széchenyi bank csődje után.
• Váratlanul felfüggesztették a Hungária Értékpapír brókercéget is. Orbán Viktor vizsgálatot ígért minden további brókercégnél, és csak a jóisten tudja megmondani, kinél és mit fognak találni.
• Ma reggel pedig csődöt jelentett a Quaestor csoport kötvény kibocsátója és közölték, hogy nem tudják visszafizetni az eddig kibocsátott kötvényeket. Sokak kedvence volt a Quaestor, mert ők fizették a legmagasabb hozamokat. (De mint megírtam – a hozam és a kockázat mindig párhuzamos…)

Kíváncsi vagyok milyen hatása lesz ennek a magyar piacra.

Most bizalmi válság van!
Törölt felhasználó 2015. 03. 08. 22:42
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
"Aki hazudik az csal, aki hazudik az lop, hazudni csalni csúnya dolog...".
PERFECTO FX, 5 GULDEN, 3TG Brokers !!!
Törölt felhasználó 2015. 03. 08. 15:07
Előzmény: #55  negyvenentul
#56
Így van, bár azt nem tudom, hogy a felügyelet mit csinált eddig?
Alapvető biztonsági elemek nincsenek meg ilyen cégeknél, pl: az sok visszaélésre adhat okot, ha a pénz tároló és a kezelő intézet nincs elválasztva egymástól.
Ilyen történt a Buda Cash-nél is. Találtam egy cikket, amely összefoglalja a további problémákat:
link
negyvenentul 2015. 03. 06. 16:33
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#55
Szia!

Következő bedőlés:
A Hungária Értékpapír vezetőinek kezén kattant a bilincs

Most minden céget átvilágítanak itthon. Megy a vérengzés, de legalább letisztul a piac és akik fennmaradnak jó eséllyel tudják stabilizálni pozíciójukat.
Törölt felhasználó 2015. 01. 19. 20:56
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#54
"Aki hazudik az csal, aki hazudik az lop, hazudni csalni csúnya dolog...".
PERFECTO FX, 5 GULDEN, 3TG Brokers !!!
Törölt felhasználó 2015. 01. 19. 10:02
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#53
Hozzáértő brókerek és persze kereskedjünk devizapárokkal:

link

Az Equilor Befektetési Zrt. ügyfele csütörtökön reggel még 1 millió forintot látott, amikor a számlaegyenlegére nézett, majd ezután délelőtt a svájci jegybank eltörölte az eurchf devizapáron az 1,2-es árfolyamgátat, így az árfolyam beszakadt. Feltehetőleg a nagy kockázatvállalás miatt az ügyfél egyenlege hamarosan mínuszba fordult, és a likviditás hiányában csak -2 millió forintnál állt meg. Azaz nem csak a saját pénzét bukta el, hanem még 2 millió forint befizetési kötelezettsége is keletkezett. Gyakorlatilag az ügyfélnek ilyen esetben ki kell fizetnie a fennálló tartozását.
Törölt felhasználó 2015. 01. 17. 08:33
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#52
Törölt felhasználó 2015. 01. 16. 16:20
Előzmény: #50  negyvenentul
#51
link

A legnagyobbak is térdre kényszerülnek

A világ egyik legnagyobb forex-brókere, az amerikai FXCM is belebukhat a tegnapi eseményekbe. A cég saját közleményében ismeri el, hogy a frank extrém erősödéséből fakadó veszteségek miatt az ügyfélszámláin 225 millió dolláros hiány keletkezett. Ez az az összeg, amivel azok az ügyfelek tartoznak az FCXM-nek, akik épp a tegnapi eseményekkel ellentétes irányban spekuláltak a svájci frank árfolyamára.

...
Nem az FXCM lesz az egyetlen

Az FXCM esete nem elszigetelt, sőt, mivel az egyik legnagyobb, legtőkeerősebb és legátláthatóbb ilyen cégről van szó, biztosak lehetünk benne, hogy a kisebb, homályosabb és még kevésbé transzparens cégek tömegével fognak elbukni az előttünk álló hetekben. Az első pár áldozat meg is született, az új-zélandi Global Brokers és Excel Markets már biztosan lehúzza a rolót, de ugyanígy az itthon sem ismeretlen Alpari nevű szolgáltató is bejelentette már a csődöt.
negyvenentul 2015. 01. 07. 12:05
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
Szia!
Körültekintően fektetsz be! A diverzifikálás az egyik legfontosabb alapelv, ha pénzügyekről beszélünk. Én az összegem 30% - át raktam kockázatosba, a maradékot ingatlanba és kötvényekbe. Természetesen keresek további megoldásokat is. Az általad említett szolgáltatók milyen eredményt hoztak 2014-ben?
Köszönöm
Törölt felhasználó 2014. 12. 30. 11:44
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#49
Régen írtam, de az általam felsoroltak közül mindegyik alapban van pénzem, a Concorde-os és az OTP-s AHA-kból és még a Plotinusból is van. De még együtt is csak 10-20%-át teszik ki a befektetett pénzemnek, mert emellett vannak lakossági állampapírjaim, tőzsdén vett zárt végű befjegyeim és részvényeim is. De ezek csak a hosszútávú befektetések, mert a biztonsági tartalékaim megtakarítási számlán vannak.

Nem gondolom ma sem, hogy a 20-25%-os hozam igen magas kockázat nélkül elérhető lenne. Én átlag 3-4% reálhozamot célzok meg, ez jól diverzifikálva talán elérhető biztonságosan, erre az évre összejött, de pont az AHA-k voltak alulteljesítők (Plotinus-t is AHA-nak tekintem, nem részvénynek, de az kivétel, mert jól teljesített).
Törölt felhasználó 2014. 12. 30. 11:37
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#48
Ha a Perfecto FX-be csak a pénzed egy töredékét teszed, akkor jó, mert tényleg diverzifikálsz vele, de ha jelentős részét, akkor a piacinál is nagyobb kockázatot futsz. Mert ok, hogy az ilyen kezelt számlás megoldásoknak a piaci kitettsége alacsony, de az egyedi kockázata meg magas.
Törölt felhasználó 2014. 12. 29. 12:00
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
Nyilván egy magyarországon tevékenykedő offshore cég jobban teljesít, mint a sok nyugati alapkezelő és azok (tőzsdén elérhető) alapjai.
A 20% tényleg szép, de ez is piaci. Nagy hozam mellett mekkora a kockázat? Tőkeáttét stb? Ez így bocsi, de eléggé felbeszélése a cégnek.
Üdv
Törölt felhasználó 2014. 12. 28. 21:10
#46
Ha un transzparens vmi, akkor hogy tudjuk biztosan h jó-e vagy sem egy szolgáltató? :)
A cég több mint 3 éve van a magyar piacon, én is figyelem az eredményeket már vagy 2 éve, a saját befektetésemen keresztül... A 2014 es eredmények nagyon jól sikerültek, közel +20% ban van a portfólió. Ha ezt összevetjük a magasabb hozamú befektetésekkel, pl.: részvényekkel, akkor ott is az élbolyban van. Bár ha azt vesszük, hogy a hozampláza oldalán publikált lehetőségek 90% a mínuszt mutat, sajnos köztük van az én részvénybefektetésem is. Egy szóval nehéz megfelelőt találni, és 2015 re egyre borúsabb képet festenek az okosok. Véleményem szerint olyan befektetést kell keresni, amely függetleníti a pénzünket az általános gazdasági teljesítőképességtől. Eddig a Perfectoval ez sikerült.
Törölt felhasználó 2014. 12. 04. 11:11
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#45
Ahol ilyen valótlanságokat állít egy lenyomozhatatlan, untranszparens cég, ott hol van az MNB (exPSZÁF)...?
Törölt felhasználó 2014. 11. 28. 12:07
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
Köszi a véleményt, bár nem hiszem, hogy teljesen rálátsz a szolgáltatásra, gondolom nincs itt befektetésed. A Dukasos rész 2012 közepén le lett zárva, azóta minden ügyfelük bőven pluszban van, köztük én is - ez tény. Melyik ázsiai szolgáltatóra gondolsz???
Esetleg tudsz ajánlani egy másik befektetést is? Te hol tartod a pénzed?
Szívesen megfontolom a véleményedet, ha elmondod te melyik cégben bízol. Köszi!
Törölt felhasználó 2014. 11. 13. 11:08
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
Erről a cégről csak annyit, hogy eredetileg a Dukascopy-nál indítottak kezelt számla szolgáltatást, amit aztán -30% körül gyorsan felfüggesztettek és átcipelték a Dukscpynál nagyságrendekkel transzparensebb ázsiai szolgáltatóhoz. Az ügyfeleket változatos magyarázatokkal próbálták rávenni a pénzük átvitelére, a legmókásabb az volt, amikor a logikus kérdésre, hogy mitől lenne jobb a teljesítményük itt, mint a Dukas-nál, akkor azt válaszolták, hogy ott ők kereskedtek, de itt az új rendszerben nem ők kereskednek (végülis kezelt számla szolgáltatók, ugyan miért kereskednének) :)
Törölt felhasználó 2014. 11. 13. 10:44
Előzmény: #39  oil120
#42
Szia! 30% már nem reális, ilyen eredményeket évekkel ezelőtt értek el a számlakezelők, amikor még német indexben is és + 4-6 devizapárban kereskedtek. Ezek számát mára leredukálták összesen 3-5 re, így az eredmények is lejjebb mentek. Viszont a biztonság nagy mértékben emelkedett. A pozíciók max. 0,2-0,3 al nyílnak, így tudom, hogy mennyit kockáztatok a nyereség eléréséért. Ami szintén tetszik, hogy a számlámon 4 kötésből 3 záródik nyereséggel. Eddig ezek a számok, de részletes tájékoztatást én nem tudok adni, sztem. írj a chaten nekik, nap közben azonnal válaszolnak. üdv
Hmmz
Hmmz 2014. 11. 12. 21:03
Előzmény: #39  oil120
#41
Hát HA tartják a 30%-ot akkor 2,5 év múlva kiveszed az alaptőkét és csak a nyereséged kockáztatod tovább.
Ezt kb 3,5 éve már hozzák amúgy..

Egész jó...ám ha jövőhéten mégis bedől akkor lehet menni kambodzsába vagy svájcba panaszra repcsivel :)

Mint a bitcoin, ha jókor szálsz be és ki kasza van..ha nem... háát... :)

vagyok én is valami ilyesmiben 1 éve szigorúan picipénzel.. eddig jó...

Topik gazda

markyy
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek