Topiknyitó: evazeller 2011. 09. 01. 16:16

Kreditjog  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2012. 06. 18. 20:18
#480
megvolt ma a többmilliós forgalom? :)

komolyra fordítva a szót: mostanában kismillió ilyen topik nyílik és/vagy pörög... mi ennek a titka? magyar embert magyar nyelven verjék át, mert ánglusul nem tudnak elegen? a BÉT forgalmának többszörösét adja pl. az amcsi OTC piac, ennél sokkalta (kis)befektető-barátabb szabályozással, enyhén szólva is jobb sztorikkal

valaki felvilágosít, hogy miért akarják olyan sokan a magyar tribuszernéfélék pénztárcáját tömni a sajátja helyett? nincs elég kockázat a papírokban a tőzsdéken, még az átverés kockázatát is futni akarják a hazai spekik? nem volt elég a humet, keg, stb. sztori? tényleg csak kérdezem, mert őszintén kíváncsi vagyok erre (is)...
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 19:21
Előzmény: #478  Törölt felhasználó
#479
egy kis statisztika:

180-tól 2000ig cirka 105 ezer db volt a forgalom, 52 hét alatt (2029 db/ hét!!!!)
a giga "rally"-ban voltak hetek, amikor 4,6,3,34,20,22,42,10,1 db forgott a tőzsdén

2000-napjainkig(44 ft) 726 ezer, 20.hétnél járunk (36313 db/ hét)

szóval, aki ebből nem látja, hogy nem kéne a 2000Ft-hoz viszonyítania, az megérdemli a sorsát, sőt üzletet ajánlok Neki!!! utalja pénzét a számlámra és én egyből visszautalom neki a 10%-át az összegnek (szerintem még így is jobban jár majd a végén...)

aki meg ennél a szarkupacnál technikai elemzésről, hablatyol, annak meg azt üzenném, hogy ha a számított cél ár a negatív tartományba mutat (mondjuk a giga fej vállból), akkor esetleg elgondolkozhatna azon, hogy ennél az instrumentumnál, lehet nem ér semmit a technika...

aki ebbe a szarkupacba belevesz, az meg is érdemli a sorsát....
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 17:47
Előzmény: #477  Törölt felhasználó
#478
leirtam hogy benne van a csalás lehetősége is.
Nyilván nem ésszerű az sem hogy valaki 7 millió részvényt dönt be a piacra 1 ft-ig. Amit irtam több rekordot is megdöntött a kreditjog, 3 hét múlva okosabbak leszünk. Nyilván elég feltünő dolog ami folyik, már 3 hete limittel esik. Ha ténylegesen csalás lenne mögötte, gondolom a hatóságok léptek volna. De lehet én vagyok csak ilyen naiv?
Kedd 35, szerda 28, Csütörtök 24, Péntek 20ft.
Jövő hét:16,13,11,9,7ft

Aztán valaki meg ne játsza, mert ezek nem a lotto 5-ös számok.
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 16:29
Előzmény: #476  gold66
#477
Ne foglalkozz vele , csak egy bértollnok
próbál "friss vért" csalogatni a papírba !
Sajna a sztori amit előadott nem hiteles .
gold66 2012. 06. 18. 16:24
Előzmény: #474  Törölt felhasználó
#476
Hát ez érdekes .......... Miért vásárolnák vissza "ŐK" a részvényt, hisz van még nekik bőven , aztán meg hogy ilyen olcsó a részvény.........., ja , és mihez képest ?????, kb a mostani ár ötödét ha éri ......., és miért vásárolná ki a másik illető az egyik tulajt a tényleges részvényár ötszörösén ????????

Ja, és a legnagyobb vicc az egészben, hogy a kicsik adnak el ,....... láttál Te már olyan kicsit eladni, mint ma reggel 9 után 2 perccel a nagy öntésben, vagy épp pénteken 9 után 14 perccel amikor kb 50 K-t öntöttek a piacra ?????
Hogy ezek a kicsik mire is képesek............, elértéktelenítik a nagyok részvényeit, akik aztán a valós ár ötszörösén fogják jótékonyan visszavásárolni a piacról a részvényeket, csak úgy......... Persze azt elfelejtették Neked mondani hogy mégis miből fogják venni -:)
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 16:20
Előzmény: #474  Törölt felhasználó
#475
Köszi, ezek értékes információk, erre a visszavásárlásra én is kíváncsi leszek.. csak a kérdés az, hogy meddig hagyják még esni, azaz mikor kezdik meg a visszavásárlást, 10Ft-tól?:D A másik meg a béten én azt látom, hogy Lackó úrnak 99%-ja van, vagy márcsak 95%, de akkor az 5%-os tulaj száll ki? Vagy hogy értetted? Mert az 5% nem is ennyi részvény.. 362k db, de azt már rég kikellett volna szórnia.. ha az 5%-os tulaj kiszállásáról beszélünk..
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 16:11
Előzmény: #473  Törölt felhasználó
#474
Igen, felhivtam a Lackót. Azt mondta a Lackó(95%)tulaj egyik tulajdonos száll ki a cégből. Szerintem mostmár a kicsik menekülnek belőle, azért ez a nagy riadalom. Összeroppant a piac.
Azt mondta 3 héten belül visszavásárolják a részvényeket. Na erre kiváncsi vagyok!
Hivd fel telefonon. Vagy csalás és börtön az egész és bukod minden pénzed vagy limites emelkedés napokig. Mert ezt nem forintozással fogják meginditani!
A részvény bedöntése jól jön a nagytulajnak is, mert ugye ilyen olcsó soha nem volt, és tört részen kivásárolhatja a másik illetőt.

Vagy csalás van itt(börtön) vagy nem (véleményem).

Az eset az biztos példanélküli és több Bet.hu sikerdijat mondhat magának.
pl: legtöbb limites zuhanás egymás utáni napok száma,
legrövidebb idő alatt értékét elvesztő részvény,
legkevesebb bevételt jelentő társaság,
legnagyobb felderitettlen csalás(vélemény)?

Nem tudni mi van mögötte, példanélküli a dolog.
Gondolom hivataloknak már bejelentették(PSZÁF) az esetet és biztos vagyok benne, hogy vizsgálják.
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 15:23
Előzmény: #452  Törölt felhasználó
#473
Valaki elment már erre a címre beszélni velül, vagy felhívta már valaki telefonon őket, hogy akkor most mi is van? Meddig fogja önteni?:)
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 13:27
Előzmény: #471  balage2
#472
Hát itt már nincs min izgulni az biztos.Mert aki januárban vett 2000 felett annak már mostanra teljesen mindegy hová esik az árfolyam.Az Estmedia sem volt pite de,EZ felmúlja mindet.
balage2 2012. 06. 18. 12:48
Előzmény: #452  Törölt felhasználó
#471
Szia Final!

Ne izgulj, megígérte Bélabácsi: a vezetőség megteszi a szükséges lépéseket :)
Bogi27
Bogi27 2012. 06. 18. 12:34
Előzmény: #469  Törölt felhasználó
#470
valaki valamilyen infot linkeljen már be a felszorzásrol nekem ?
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 12:25
Előzmény: #468  Magicmaan
#469
anyit sem ér ez a szemét
Magicmaan
Magicmaan 2012. 06. 18. 12:05
Előzmény: #466  Törölt felhasználó
#468
Szerintem Laczkóbá 4-5Ft-ig fogja zúzni.
Amennyit tud elad, lehet neki még vagy 6millió db.
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 10:58
Előzmény: #466  Törölt felhasználó
#467
Biborka is jól bevásárolt ebből 100 felett!
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 10:53
Előzmény: #465  Trend_energy
#466
1Ft-ot se megy már vissza, őrület, így megint csak 44-44 ig tudtam ma játszani:( Bár be se állok 36-ra holnapra, egyszerűen katasztrófa, hogy öntik a szemetet.
Trend_energy
Trend_energy 2012. 06. 18. 10:49
Előzmény: #463  Magicmaan
#465
Őszintén gratula annak a szerencsés embernek, aki most 45 -ön ki tudott szállni ezzel a trükkös manőverrel, és megszabadult ettől a mocsoktól . Egyébként hirtelen kiürült a könyv vételi oldala is -:)
Továbbra is meggyőződésem, hogy mindkét oldalt a könyvben, már több mint egy hete, ugyanaz a kéz irányítja !!!
Törölt felhasználó 2012. 06. 18. 10:47
Előzmény: #463  Magicmaan
#464
jól kitömtek megint mindenkit
Magicmaan
Magicmaan 2012. 06. 18. 10:39
Előzmény: #462  Magicmaan
#463
Még be is állt a könyvbe a mocsadék, persze alsó limit alá, mintha lenne érdeklődő majd..
Magicmaan
Magicmaan 2012. 06. 18. 10:37
Előzmény: #460  philosopher
#462
Már rég jelentenie kellett volna, reméljük a föld színéről is eltörlik ezt a mocskot!
Trend_energy
Trend_energy 2012. 06. 18. 10:37
Előzmény: #460  philosopher
#461
Egy kis segítség, ha valaki esetleg még nem olvasta volna, és az olcsóságtól elcsábúlna :

Pénznyelő üzenete nektek:

"Emberek, az senkinek nem tűnt fel, hogy a 2010-es és a 2011-es eredménye és az idei első negyedéves jelentése alapján ennek a cégnek 0, azaz NULLA Ft árbevétele volt? Bő másfél éve úgy van a tőzsdén, hogy konkrétan és szó szerint nem csinált semmit. Ellenben a BÉT többször megbüntette már, sőt idén a PSZÁF is megbüntette a céget, meg a vezetőit is!
Januárban úgy emeltek tőkét, hogy egy szintén 0 produktumu céget apportáltak bele 100 Ft-os névértéken (a KEG 400 Ft-on apportálgat, a piac jelenleg 40-re árazza ezt).
A chartra nézve meg látszik, hogy 150 Ft felett ők maguk rajzolták a grafikont (meg az idetévedt egy-két balek) néhány darabos kötésekkel. Pár ezer db-ok (ami még mindig semmi) 150 alatt forogtak.
Mind funda, mind TA oldalról ez a papír konkrétan értékelhetetlen.
Életképtelen bolond, aki 100 felett ilyenbe belevett. Hülye, aki 50 felett belevesz.
Ennek a cégnek a jelenlegi infók alapján a jelenlegi piaci helyzetben vett fair értéke úgy 10 Ft. E feletti árazás már tartalmazza, hogy nem mutyisok (ennek ellentmond az a mennyiségű bünti, amit a Humet 16 év alatt nem kapott), meg a pozitív várakozások, aminek ellentmond, hogy a cég 80%-a 1 db KFT-ből áll, és bő másfél év alatt egy papírlapot sem adtak el.
Konkrétan érthetetlen, hogy:
1. Ez mit keres itt.
2. Ki az a hülye, aki ebbe akárcsak spekire is belevesz.
A KEG, Nutex, de még a Hybrid és még a Hunmining is cég ezekhez képest, na meg az Est is. Ott van valami termék, terv, bármi. Itt SEMMI. A nagy nullát veszi, aki veszi a tőzsdén. A 10 Ft-ot azért éri talán, mert kb. ennyi cash van benne, ha még nem lopták ki. De persze ebből semmit nem lát egy kisbüfi.
Végkövetkeztetés: mivel a spekik hülyék, hiszen eddig is volt vevő, meg szeretnek hinni a csodákban (mondjuk itt az sincs, mint annó a Genesisben), ezért azt el tudom képzelni, hogy 30-ról majd lesz egy őrült menete 60-70-ig...
Kiegészítés: konkrétan a vezetőség is érthetetlen. Az eddig mutyis cégek legalább megpróbáltak VALAMIT eladni, és így húzták le részvényeladásokkal a spekiket. A Kreditjogban tényleg nincs SEMMI. Így vagy gyorsan nullázódik az árfolyam (hamar felszorzás lesz szvsz), vagy tényleg olyan hülyék a BÉT spekikei, hogy a semmit is el lehet nekik adni."

Topik gazda

evazeller
evazeller
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek