Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 03. 30. 10:37

SAJTÓ FIGYELEM! MI AZ ÚRISTEN FOLYIK A PHYLAXIA NYRT. CÉGNÉL???  





TISZTELT SAJTÓ KÉPVISELŐI!



Az "Erősödő Phylaxia" fórumban az elkeseredett, a cégban méltatlanul bízó, pénzüket elvesztő részvényesek tényfeltárásaiból rengeteg dolgot megtudhatnak, az alábbiakban néhány részlet:



A Phylaxia Nyrt. elnöke rádióinterjúkban évek óta olyan dogokat állít, olyan pozitív, nyereséges jövőképet fest, melyekkel ellenétes döntéseket hoz a cég testülete. (a mai napig visszahallgathatóak a Gazdasági Rádió honlapján)



Többek között az akvizíciós célpontok nyereségességét ígérték, melyek a mai napig hatalmas veszteségeket okoznak.



Évek óta az állatgyógyászati termékkel kapcsolatos mongol export beinításáról beszélnek, a szerződéskötést megelőző napokban azonban értékesítették az oltóanyag céget. A mai napig is ismeretlen értéken.



Tóth Péter a cég vezetője 13 év óta, melynek során a részvények értékük több mint 95 %-át elvesztették.



A legutóbbi, 200 Ft-os tőkeemelés óta a cég részvényeinek értéke töredékére esett.



Ha valósak ! az apportok értékei, akkor a leányvállalatok értéke (pl. önmagában az Gazdasági Rádió, és az N-Gene Researchban történt 1 mrd. forintos tőkeemelés) többet kell, hogy érjen, mint az egész Holding jelenlegui tőzsdei értéke.



A cég a saját tőke kevesebb mintegy 20 %-án forog a tőzsdén és így is zuhan az árfolyam.



A Napi Gazdaság újságírójának a fórumon közzétett levele alapján, aki olvassa a Napi Gazdaságot, messze elkerüli a céget. ("horror dolgokról" ír)



A KEG Nyrt. részvényeit a Phylaxia a bekerülési érékének törtedék részén értékesítette.



A cég honlapján jelenleg is a nyilvánosságot megtévesztő információ, hogy állatgyógyászati profillal is rendelkezik a cég, hiszen ezt ismeretlen áron értékesítették.



(Legyetek szívesek fórumozók inkább ide írni a másik fórumból, mert azt sokan meg sem nyitják.)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 04. 08. 14:33
Előzmény: #139  Törölt felhasználó
#140
Nem kell örülni ennek a kis semmi felhúzásnak, hogy csak 20-30 százalék a veszteségünk, és jajj de jó hogy nem adtuk el 32 ft-ért.
A cég vagy 100 ft feletti értékkel bír, vagy hazugságok az eddigi apportok!!!!
És akkor feleni fognak a bűnösök!

Törölt felhasználó 2011. 04. 08. 14:33
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#139

Hiába emelkedik 10 forintot! Nem adjuk el ennyiért!
Sokan vannak mínusz 50, mínusz 60 százalékban!
Ki lesznek vizsgálva a fejlemények, a sajtó rámozdul.
NYUGALOM!
Nem eladni!
Nem kell örülni ennek a kis semmi felhúzásnak, hogy csak 20-30 százalék a veszteségünk, és jajj de jó hogy nem adtuk el 32 ft-ért.
A cég vagy 100 ft feletti értékkel bír, vagy hazugságok az eddigi apportok!!!!
És akkor feleni fognak a bűnösök!

Törölt felhasználó 2011. 04. 07. 16:18
Előzmény: #137  sly36
#138
lehetne itt még 12 ilyen topik
sly36
sly36 2011. 04. 07. 16:16
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#137
:D
Hasonló mutyex-topik nem lesz?
Törölt felhasználó 2011. 04. 07. 16:15
Előzmény: #135  Miguel
#136
csak felhoztam a tesóhoz ÐÐ
Miguel
Miguel 2011. 04. 06. 08:17
Előzmény: #133  higins79
#135
Hát erre én is.Remélem sokan(személyesen) még ha százalékosan nem is. A tömeg is rejt erőt.
Miguel
Miguel 2011. 04. 06. 08:16
Előzmény: #132  Törölt felhasználó
#134
Igen, igazad van sok mindenben!
Most dolgozom azon, hogy a bejelentéshez konkrétumok is társuljanak.
Anélkül nem foglalkozik senki ezzel!
Ha van időd kedved Te is írd le a véleményedet és küld el a PSZÁF,TEBÉSZ,BÉT Napi Gazdaság,HVG,TV Ügyvédje stb.stb. felé.
Ha többen jelzik több média felé talán foglalkoznak velünk!
higins79 2011. 04. 06. 06:31
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#133
kíváncsi leszek mennyien lesztek..ha Pesten lennék megnézném:)
de lesz visszhangja a sajtóban az biztos ...
Törölt felhasználó 2011. 04. 06. 06:20
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#132


Tisztelt Érdeklődő!

Érdemes visszaolvasni ezt a fórumot az első bejegyzéstől. Megdöbbentő dolgokat fog olvasni.

(van aki azt írja, hogy fel van háborodva a törtéteken és van aki azt írja, hogy megérdemli, aki a Phylaxia részvényt vett. Ebben az a megdöbbentő, hogy senki nem írja azt hogy bízik a cégvezetés ígéreteiben. ... .... Döbbenet. Ma Magyarország legolvasottabb gazdasági oldalán a hozzászólók között nincs aki azt gondolná hogy a Phylaxia vezetés ígéretei megvalósulnának. "Hülye balek" az aki elhitt bármit is a cég ígérgetéseinek.

TEHÁT MINDENKI ELFOGADJA HOGY HAZUGSÁGOK VANNAK, ÁTVERÉSEK, MINDENKI ÚGY ÁLL HOZZÁ HOGY A KORÁBBI APPORTOK NEM ÉRTEK ANNIY AMENNIYÉRT MEGVETTE A PHYLAXIA A BEFEKTETŐK PÉNZÉBŐL.

ÉS MÉGSEM TÖRTÉNIK SEMMI!!!!!!!!!!

EGY ÁLLAMI SZERV SEM VIZSGÁLJA KI EZT AZ EGÉSZET, ANNAK ELLENÉRE HOGY TÖBB SZÁZ KISBEFEKTETŐ TÖBB SZÁZMILLIÓ FORINTJA SEMMIVÉ LETT. !!!!!!!!!

ÉS MÉGSEM TÖRTÉNIK SEMMI!!!!!!!!!!

EGY ÁLLAMI SZERV SEM VIZSGÁLJA KI EZT AZ EGÉSZET, ANNAK ELLENÉRE HOGY TÖBB SZÁZ KISBEFEKTETŐ TÖBB SZÁZMILLIÓ FORINTJA SEMMIVÉ LETT. !!!!!!!!!

ÉS MÉGSEM TÖRTÉNIK SEMMI!!!!!!!!!!

EGY ÁLLAMI SZERV SEM VIZSGÁLJA KI EZT AZ EGÉSZET, ANNAK ELLENÉRE HOGY TÖBB SZÁZ KISBEFEKTETŐ TÖBB SZÁZMILLIÓ FORINTJA SEMMIVÉ LETT. !!!!!!!!!

ÉS MÉGSEM TÖRTÉNIK SEMMI!!!!!!!!!!

EGY ÁLLAMI SZERV SEM VIZSGÁLJA KI EZT AZ EGÉSZET, ANNAK ELLENÉRE HOGY TÖBB SZÁZ KISBEFEKTETŐ TÖBB SZÁZMILLIÓ FORINTJA SEMMIVÉ LETT. !!!!!!!!!
Miguel
Miguel 2011. 04. 04. 17:16
Előzmény: #130  Törölt felhasználó
#131
Ámen!
:)
Törölt felhasználó 2011. 04. 04. 17:10
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#130
Magyarul a tulajdonosi igazoláson utalni kell arra, hogy Közgyűlésen való részvényesi joggyakorlásra került kiadásra, vagy a Közgyűlés napjáig történő zárolásra.

Ha a kettő közül valamelyik szerepel az igazoláson, akkor biztosan szavazhatsz...
Törölt felhasználó 2011. 04. 04. 16:56
Előzmény: #128  Miguel
#129
phyl alapszabály
7
és 9.9 pont
Miguel
Miguel 2011. 04. 04. 16:55
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#128
Ez így szuper!!!Látni fogják mennyire megbízol(egy megbízható társaságban) bennük!!!!
:))
Én a zárolással+közjegyzős !!!!!!!!! meghatalmazással, tértivevényesen nyomulok.
Törölt felhasználó 2011. 04. 04. 16:49
Előzmény: #124  Miguel
#127
Megvan az írás, és megvan a tv. is!

Személyesen fogom bevinni a tulajdonosi igazolásomat a Bocskaira kedden délelőtt!
(Zotya már hétfőn be fogja vinni, tehát már lesz infóm hamarabb is!)

Át fogom vetetni, és rá fogom íratni, a phylaxia jogászával, hogy az előírásoknak alaki és tartalmi szempontból is megfelel ezáltal résztvehetek, valamint szavazhatok a Közgyűlésen!

Ha nem felel meg, akkor kezdődhet a vita...

Végső esetben pedig megyek vissza az EQ-hoz, és zároltatom, majd azután ismét visszaviszem a Bocskaira...
Törölt felhasználó 2011. 04. 04. 16:44
Előzmény: #120  Miguel
#126
Eszembe sem jut az eladás csak azt akarom tudni,hogy mindenképpen szavazhassak,hogy a Holding ne tehessen be az akaratomnak.
Miguel
Miguel 2011. 04. 04. 16:44
Előzmény: #123  Törölt felhasználó
#125
Ott?????
Semmi...
De az aztán biztos!!
:)
Miguel
Miguel 2011. 04. 04. 16:43
Előzmény: #121  Törölt felhasználó
#124
Tedd így. Én a számlavezetőm szerint járok el. Nekem 2000 Ft-ot megér.Csak legyen a kezedben írás arról amit EQ mondott.
Törölt felhasználó 2011. 04. 04. 16:42
Előzmény: #119  Miguel
#123
Igen,így a teljesen logikus,DE a Holdingnál mi a logikus ?????????
Miguel
Miguel 2011. 04. 04. 16:41
Előzmény: #120  Miguel
#122
Ja igen. Buksz rajta 2000 Ft-ot ennyi a zároltatás költsége.
Törölt felhasználó 2011. 04. 04. 16:41
Előzmény: #116  Miguel
#121
Az elmúlt 4 évben mindig részt tudtam venni a közgyűléseken, és szavazhattam is!

Most is fogok!!!

Ha tulajdonosi igazolást kérsz egy Közgyűlésen való részvételhez, valszeg a megfeleltetés időpontjáig automatikusan zárolják a részvényeidet is...

Direkt leírtam a kérdésemben, hogy 2011.04.14.-én 16,00-kor lesz a tulajdonosi megfeleltetés, és erre kaptam a választ, hogy nekem nem kell zároltatnom a részvényeimet...

No. mindegy, ha most nem szavazhatok, akkor botrány lesz, mert az EQ-tól mindenki ezt a választ kapta, vagyis nem Én leszek az egyetlen, akit nem fognak beengedni...

Topik gazda

outsider2
3 3 4

aktív fórumozók