Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 10:16

orbániádák  

ide lehet berakni Orbán hetente beharangozott nyilatkozatait , nagyotmondásaít , új könyvének címét leírását , és akár a dicsőítését is ...



mi az alapja mindezeknek ?



zseni , revolverhős , vagy csak szószátyár ?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 23:34
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#20
..az orbánizmus vagy a
...az orbániocizmus jobb lett volna címnek..vagy esetleg az Orbán Ezeregy éjszaka meséi
..vagy a vallásosabbaknak az új Orbángélium
Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 23:24
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#19
a dolgok lényege oly mélyen szántó, hogy arról én nem tudhatok, esetleg annyit, hogy malacka a száz holdas pagonyba lakik.
Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 23:07
Előzmény: #17  Törölt felhasználó
#18
A lefejezősdi régről hatékony volt. Nincs sok vita, jogi csűrcsavar. Persze demokratikusan. Komoly probléma, kinek a kezébe adnád a pallost? Javasolom, aki be akar jutni, életre halálra vívjon meg mindenkivel. Tán ócsóbb lenne.
Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 22:37
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
bízti lesz javaslata. pl. soros gyúrkát miniszterelnöknek))

a politika meg a foci, az komoly dolog.
Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 22:21
Előzmény: #11  kassziopeia
#16
De van valami javaslatod is?
Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 21:10
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
aha, az anarhia. az lehet jólenne. egy kisebb irak vagy kolumbia.
valaminek valóban lenni kell. szavaznék én a bivalyröcsögei tollhámozók szabad szakszervezetére, de nincs jelöltjük.
maradjon inkább a libanyakú banda?
ha nem voksolok az a baj, ha nincs rajtam sapka meg az.

papucs megvan? :-))
Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 19:39
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
... és most nem találom a fél papucsomat
Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 19:38
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
mivel forradalom nem lesz /nincs létalapja sok okból/

én az anarchiára szavazok ...

valaminek kell lennie , miből újraépül

Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 19:33
#12
sajnos a szavazók nagyon nagy része nem a mondanivaló , annak a komoly elemezhető tartalmára kiváncsi , hanem azt hallja meg belőle ami a " szíve vágya" és ki mondja .

mindkét utolsó szempont itt nem szabadna szempontnak lennie ..

mind politika mind a gazdaság-pénzügy azok külön külön is tudományok , és nem holmi csip -csup levitézlett vagy nem levitézlett összevissza megváltozott , megváltoztatott nézetrendszerű politikusoknak a játékszere ..

ebben az országban még nem nőtt ki egy ilyen tudományosan komolyan foglalkozó politikus csoport éra ..

a rendszerváltáskori politikusoknak / akik azóta is itt / semmiféle elő vagy utó képzésük nem volt és most már nem is lesz ezekben a tudományokban .

A himi humikból kénytelenk megélni, mert önmaguktól nem válnak és soha nem fognak megválni a székeiktől .. sőt ! ahogy látjuk őket , egyre jobban , jóval nagyobb és egyre üresebbnek tünő - hangzó becsvággyal magasabbra akarnak törni és törnek mint ami a valójában a képességük volt , van és lesz .

ezért vannak a behelyettesítő cuccok /rengeteg lett /, amik mindegy hogy mi is az , csak hogy azzal , azokkal takarják , takargathassák velük az alkalmatlanságukat .

kassziopeia 2009. 11. 18. 19:26
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#11
Üdvözlet!

Nem vagytok egy kicsit naívak, hát ezek fidi-maszop együtt járnak erdélyi vadászkastélyokba lövöldözni, sőt mi több együtt osszák ki a frekvenciát, levannak zsírozva a nagyvállalkozók stb. ezeken marakodtok. Szép..................
Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 19:09
Előzmény: #7  zepi
#10
ez az!
90' kellett volna nagyot takarítani. Jóska bátyánk nem engedte.
Most itt a lehetőség.)) /lesz/
Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 19:07
Előzmény: #7  zepi
#9
igen .. nem vitás hogy a mszp meg egyéb csatlósai hatalmas vagyonokat gyüjtögettek össze az állampolgárok kárára vagy éppen rajtuk keresztül , de az sem vitás , hogy bizony kemény ugyanilyen herda volt a nem mszp-s időkben mind az állami , mind haveri viszonylatban is ..

az elszámoltatás itt ma bosszúszagú , ami pontosan ezért nem éppen tisztességes egy alap . Így az elszámoltatás nem elszámoltatás , hanem egyszerű kisstilű hatásvadászat az emberek alantasabb ösztönei kiszolgálása érdekében ..

....azért alantasabb ez az ösztön , mert ezeknek az embereknek ugyanúgy semmi érdekük az mszp elötti időket vizsgálni ebből a szempontból sőt ! minden akkori herdára hallgatólagosan szemet húnynak így , magyarázzák , sőt vitatják a létét , és vannak nem is kevesen , akik el sem ismernek belőle semmit .

ezért ez nem elszámoltatás , hanem puszta sima számolgatásból, számításból adódó féligazság, benne tömény erkölcstelenséggel..
Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 19:01
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#8
özv. Pappné férje munkásőr volt, vagy ávh-s.

mégtöbb börtön férőhelyre lesz szükség!
zepi
zepi 2009. 11. 18. 18:51
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#7
"teljes elszámoltatást követelünk!"
heles:-)
az MDF az 1990-1994 közötti ciklussal
Fidesz meg az 1998-2002 közötti négy esztendővel tartozik

az MSZP meg nézzen szembe az 1946-1990 az 1994-1997 meg a 2002-2010 vagyis 64 év népi- meg egyéb demokráciának nevezett károkozásával

Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 17:54
Előzmény: #5  exley
#6
fecskében , szappan nyal!

exley 2009. 11. 18. 17:48
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
A tusnádfürdői királyfi.
Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 17:46
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
ja....

ELSZÁMOLGATÁS :
mszp szerint 1 + 1 az 4
fidesz szerint az 3 ..

2 -ről csak özv.Papp J-né tud , de az meg régen volt

:)
sanka 2009. 11. 18. 12:23
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
Mindent az én drága népemnek megteremtek, varázsolok, újraélesztek, meggyógyítok és még azt is amit még nem tudtok, csak én, én, és megint én lehessek a Ti királyotok, mit királyotok,az istenetek, féljetek és imádjatok, bocs ha valamit kihagytam!
Törölt felhasználó 2009. 11. 18. 10:23
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
teljes elszámoltatást követelünk!

Topik gazda

tonic66
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek