Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 22:52

Kultúrest  

Ide a sok süketséget ))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 21:46
Előzmény: #2734  Törölt felhasználó
#2760
Jó, megint tanultam, mert utánanéztem az éknek.

Szóval erről az alakzatról van szó? Az ék a meglévő trend ellen megy (jelenleg a hosszú távú csökkenő trend ellen), amint áttöri az ellenállási szintet, a trend folytatására (jelenleg a hosszú távú csökkenő) lehet számítani.

Magyarul most a március óta tartó emelkedő trend fordulását, azaz a csökkenő trendhez való visszatérést várod ebből az ék alakzatból?
Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 20:48
Előzmény: #2757  Törölt felhasználó
#2759
A Forum döntse el, ne egy " Romanorum". Fellebbezek a háttérben jól kivehető vár tetején lebegő Cavaradossi lelkéhez!!!
Adat nincs, amíg nem teljes a fegyverzet. Akkor kiugrok, nint a Pallas Lexikon
Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 20:41
Előzmény: #2757  Törölt felhasználó
#2758
Ön nyert.
(Azon belül is a forum:))
1 csésze kakaó biztosítva.

Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 20:29
Előzmény: #2753  Törölt felhasználó
#2757
rom(a)
Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 20:15
Előzmény: #2755  Törölt felhasználó
#2756
Vagy csoki derivatívot. :-)))

Láttad, hogy van még kakaó a részvényekben? ( 16:15)

Vigyázni kell nagyon, képzeld ha egy diéta kellős közepén belevesz az ember egy kalóriadús kakaós otiba. :) Jujj. :-)
Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 20:11
Előzmény: #2754  Törölt felhasználó
#2755
Igen, rom:)
Várjunk meg 1-2 további tippet.
Nekem is fel kellene vmi hasonló frappáns dolgot ajánlani, mint Virág úrnak?
Esetleg kakaó certifikát?

Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 20:06
Előzmény: #2753  Törölt felhasználó
#2754
Filtu: Egy rom? :-)))

Egyébként valóban ignorálni kéne őket.

Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 20:02
Előzmény: #2728  Törölt felhasználó
#2753
Szia Thomas!
Hát csak kezdetleges Elliott elképzeléseim tudom veled megosztani.
1. Tegyük fel ez a 3. hullám, akkor egy elvi maximuma lehet (1,618) 1130 körüli snp érték (heti grafikonon)
2. De egy egy olyan verzió is, hogy ez a 2007. óta a C pont csúcsa felé haladunk. De még annyira béna vagyok, meg annyi verzió van (hogy mekkora a hullám), hogy ezzel a verzióval sokra nem megyek. Még segítségre szorulok én is.
Viszont elmesélhetnéd, Te hogy számoltad?

1xyz: sztem a legjobb, ha nincs reakció, mert az olaj a tűzre. Előbb utóbb csak megunják mindig ugyanazt a témát. Beszélgetni csak korlátos témában tudnak, aminek semmi köze az otp-hez. Tényleg nyithatnának egy topikot.

Mi van ezen a fotón (saját)
link
Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 19:50
Előzmény: #2749  Törölt felhasználó
#2752
nem értem.

Jóestét, jó szúrkolást!
ma voltam egy bizonyos városban. lőttem egy hiánypótló és nagyon várt képet.
kérdés: Kit ábrázol?
a helyes megfejtő 1db. gardenia rv.-t kap ajándékba, műanyag keretben.
link
Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 19:37
Előzmény: #2750  Törölt felhasználó
#2751
Nem értem miért ott csinálják. Komolyan. Megvan a saját csapatuk, a témájuk is mindig tök ugyanaz. Miért nem lehet ezt egy másik topicban?

Nem baj ám, ha az oti topicban órákig nincs beírás, csak ami van, annak legalább legyen mondanivalója.

Nah de persze totálisan felesleges ezt most leírnom, hiszen ti valszeg egyetértetek, ők meg leszarják hogy senki sem kiváncsi arra amit mondanak.

Csak azért ide írom ezt, mert ott már nem szaporítanám a szót a témával kapcsolatban.

Good night on the Moon! :-)
Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 18:37
Előzmény: #2749  Törölt felhasználó
#2750
ingyen szorakozasra vagyok elkezdhetik olvasni az otp topicot
megjott a szakertoi csapat es lkezdte a szokasos musort :)

lehet tapsolni
ja hat a tema mi is lehetne masmint mobius oldala amin ki pirosan sargan meg zolden villogo kozlekedesi lampak jelzik hogy a dow janit eppen lehet e venni vagy nem :)
halali az egesz :)
Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 15:09
Előzmény: #2747  Törölt felhasználó
#2749
hát én nem is tudom...
mondoka 2009. 10. 24. 12:44
Előzmény: #2747  Törölt felhasználó
#2748
Helyes!
De mások kezdték. Volt mire reagálni, vagy egyetérteni.
link
Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 12:19
Előzmény: #2746  mondoka
#2747
akkor mostmár érti, hogy ez az oldal a kultúra helye!
mondoka 2009. 10. 24. 12:02
Előzmény: #2745  mondoka
#2746
Ugyanitt :))
link
mondoka 2009. 10. 24. 11:50
Előzmény: #2744  Törölt felhasználó
#2745
Jó:)
Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 11:46
Előzmény: #2743  mondoka
#2744
mondoka 2009. 10. 24. 11:44
Előzmény: #2739  Törölt felhasználó
#2743
Ugye nem ilyentől kéred? Vagy nem ilyen vagy...vagy nem oda.

Ha ellenszenves vagyok esetleg írd le bővebben.
Tudod a nemes elenfelet még mindig lehet tisztelni is. Persze nem kell szeretni.
Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 11:37
Előzmény: #2740  Törölt felhasználó
#2742
nem összetartás, ez összetartozás, és ami összetartozik az össze is nől. Már nagyon ideje lenne megszabadulni ezektől az élősködő para zitáktól......
Törölt felhasználó 2009. 10. 24. 11:29
Előzmény: #2735  mondoka
#2741
igen...
volt egy nagyon erdekes parbeszed a Shogunban
amikor Andzsin-szan (az angol navigator) kihallgatasra ment Toranagahoz a japan diktatorhoz (most leegszerusitem annak aki nem ovlasta) es kikerdezi arrol hogy mi az o jogi statusza
hiszen egy holland hajo kapitanya es akkor elmondja hogy nemetalfold fellazadt es igy vivja ki szabadasagat
es Toranaga ezt nem erti hiszen a japan huberi rendszer a szamurajok uralma idejen ez nem ismert fogalom volt
es azt mondja A lazadot semmi sem menti fel ha ura ellen fellazad
es akkor az angol azt mondja
De igen! Ha gyoz!!

akkor Toranaga elmosolyodik es nevet es azt mondja igaza van

igy tehat neked is igazad van
ha kitorne a forradalom vagy egyszeruen eldordulnenek az elso lovesek es megindulna a nep akkor ennek a kormanynak vagy inkabb igy mondom ennek a rezsimnek (mert a kiszolgalokat is bele kell erteni) az eltorelse a fold szinerol egy jogos tett volna

megint csak gandhi szavait tudom idezni a temaban...

- A polgári engedetlenség átalakul szent kötelességgé amikor az állam jogtalanná, korrupttá válik. (Civil disobedience becomes a sacred duty when the State becomes lawless corrupt)

valamint kis janos alabbi irasat...meg 1987-bol

Amikor másokról, az emberi jogok megsértésével üldözött vagy diszkriminált személyek védelméről van szó, nincs helye politikai mérlegelésnek. Nem képzelhető el olyan külső előny, amelynek a kedvéért sorsukra lehetne hagyni őket. Ha embereket morális jogaikban megsértenek, tiltakozni kell, amennyire erőnkből telik. Nem azért, mert ha sokan tiltakoznak, csökkenhet a súlyos jogsértések gyakorisága, ámbár így igaz. Nem azért, mert a szolidaritás szövetségeseket szerezhet a mozgalomnak, bár ez is igaz lehet. Azért kell tiltakozni, mert valakinek az emberi méltóságát megsértették, s ez tűrhetetlen. Azért kell tiltakozni, mert a saját méltóságunkat sérti, ha tehetnénk valamit, s mégis belenyugszunk a tűrhetetlenbe. Azért kell tiltakozni, hogy a jogsértés jogsértésnek minősüljön. Hogy kimondassék: a polgárok nem az államtól kapják alapvető jogaikat - vannak emberi jogaik. Ennél alább nem adhatjuk

csak annyit meg hogy a tiltakozas talan mar keves.... hiszen ez mar lassan nyilt haboru a puszta tulelesert a hatalom es a nep kozott... hat milyen orszag ez ahol igy kell elni???????!!

az otpben felrakott rajzaimra senki nem mond semmit?? pedig hajnalig dolgoztam rajta valamikor 3 korul raktam fel... hmmm na mindegy.... ugyis tudtam hogy hiaba csinalom

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek