Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 02. 08. 22:22

Vasárnap hajnalban megkéselték Marian Cozmát  

link



Lehet hogy nem teljesen idevaló de szerintem megér egy topicot.



Isten nyugosztalja Cozmát!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 13:25
Előzmény: #216  Törölt felhasználó
#220
ja hogy ezt sok magyar nem is tudja/tudták? kicsit gondolkozni is kéne (tisztelet a kivételnek) akik nem látják az alapvetö összefüggéseket de mindennel igy van ez a az csak bámul bambán mikor össze verik meg leszurják meg nem is érti ugyan miért van ez.. miért verték ösze azt a tanárt is... halálra
sanka 2009. 02. 11. 13:24
#219
izomman, bizony abban sajnos sok igazság van amit írtál, de kell valamilyen megoldás az biztos, minél előbb, nagyon sűrgősen.
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 13:24
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#218
2009 január 1-től
valamilyen szociális törvény módositás következtében
10.000ft-ot kap minden cigány etnikumú ember,aki gyermekét bölcsödébe vagy ovodába viszi,járatja gyermekenként.

Én miért nem???????????
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 13:24
Előzmény: #192  TrendMan
#217
TrendMan,

Szerintem a profi és az aljas jelzők nem zárják ki egymást, sőt...

A profi egyben aljas is. Vagy szerinted inkább humánus a profi gyilkos?

Szerintem a profi gyilkos az, aki hidegvérrel, számításból gyilkol. Az amatőr bajkeverő, aki egy utcai verekedés közben - talán nem szándékosan - megöl valakit, na az nekem nem profi gyilkos. Jelen esetben azonban nem arra utalnak a tények, hogy véletlenül halt meg, sokkal inkább arra, hogy előre kitervelték, hogy egy óvatlan pillanatban szúrnak...
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 13:23
Előzmény: #215  Törölt felhasználó
#216
mi támogattuk támogatjuk szépen öket ..... ezzel elöidézve nekik egy népesség bum ot... igy minél többen vannak annál több a kegyetlen eröszak is , bünözés is..
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 13:22
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#215
szocpol ---- családi potlék.... kiváltságos ösztöndij programok...

vannak köztük rendes kivételek.. ugy kb 10 % ék...
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 13:20
Előzmény: #210  Törölt felhasználó
#214
támogatni??? remélem azért sok ember az alap igazságokkal tisztába van :

Sok cigány családban 5 - 10 gyerek is van.... nem számit hogy élnek meg csak a segély jöjjön a kölykök meg lopnak vagy éheznek.... egy magyar család jo ha 1-2 gyereket vállal mert nem felellőtlen nem nyomorra akarja megszülni a gyereket és nem segélyre játszik...
ezért mondom 10 év és ök lesznek többségben ! ez nem vicc a szociologia tanárom mondta... már több mint 1 millior cigány van... számold ki ha az az 5-10 gyerek felnö meg az gyereket csinál... többszörösen jobban szaporodnak hála a segélyezési rendszernek... mert a gyerekből élnek sokan...

söt jobban támogatják a cigányt mint a magyar gyereket iskolában is ösztöndijakkal felvétellel .... többet kap... mi ez ha nem diszkriminácio?
miért kell különbséget tenni magyar és nem magyar közt?

Ez az ország ha a szociális rendszer nem változik elcigányosodik...... csak szolok ....

Ez egy lassu háboru amit ök fognak nyerni a népességgel REMÉLEM MINDENKI TISZTÁBA VAN EZZEL AZ ALAPVETÖ TÉNYEL .
Sajnos a politikusaink sza..rnak ez egészre nagyivbe....
az meg a másik hogy ha nem kell ennyi szocpolt fizetni mert nem volna annyi cigány köjök minden családba akkor több maradna az állam kasszába...

magyarán amit segélynek oda kell többszörösen tolni a cigányoknak azt ök nem termelik ki mert nem dolgoznak hanem a magyar nyakán élösködnek.... !

EZ IS EGY ALAPVETŐ IGAZSÁG csak ne m látják a politikusok

Draskovicsot is kiköldöztetném a cigánytelepre élni hogy milyen emberek is ök igazán !
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 13:17
Előzmény: #201  Törölt felhasználó
#213
Igen, ezért írtam, hogy gyanús. Kés nem látszik (ettől még lehet), nem hinném, hogy épp ez letzt volna a szívet ért szúrás, hiszen tovább megy, és nem értem a vesénéál látható foltot sem (bár az lehet kóla is, hisz' diszkóban vagyunk).

Szóval csak sejtések vannak, mindenesetre az továbbra is felettébb gyanús, hogy miért nem ezt a kopaszt karikázgatják be a videot bemutatók, amikor ez gyanús fizikai kapcsolatba került a lépcsőn a sértettel....
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 13:03
#212
Cigánybűnözésről nem beszélhetünk:

2007. március: egy 26 éves cigány fiatalember Polgáron alaposan leitta magát
a szociális segély fölvételét követően, majd ordítozva hazafelé indult.
Egy útkereszteződésnél ráordított egy idős kerékpárosra, ám az nem állt
meg. A cigány fiatalember utánaszaladt, lerántotta a bicikliről, és
többször fejbe rúgta. Az idős férfi belehalt sérüléseibe.

2007. húsvét hétfő: Bakson egy 19 éves cigány fiatalember agyonverte és kirabolta a 99 éves Lajos Piroskát.

2007. június 23.: egy 23 éves dunakeszi illetőségű cigány nő cigarettát kért
egy idős asszonytól Újpesten, s mert nem kapott, dühében agyonszúrta a
hölgyet.

2007. június 24.: Ózdon egy 49 éves cigány férfi agyonvert és kirabolt egy 90 éves bácsit.

2007. szeptember 27.: a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Piricsén három cigány
fiatal agyonverte és kirabolta a település egyik kocsmárosát.

2007. november 8.: Gyálon két cigány fiatal összerugdosott és kirabolt egy
103 éves nőt, aki csodával határos módon túlélte a brutális támadást.

2007. november 11.: nem volt ilyen szerencséje annak a 93 éves asszonynak,
akit Szalonnán vert agyon és rabolt ki egy cigány fiú.

2007. november 18.: Gadnán egy 88 éves nénit erőszakolt meg és rabolt ki egy
21 éves cigány fiatal. A gyilkos ezen felül összeszurkálta áldozatát,
kinyomta a szemét, baltával széthasította a fejét és levágta a lábát.

Megélhetési bűnözés?
Na az van.....

2007. december 8.: a mátészalkai Luca
Bisztró tulajdonosa zárórakor már nem akart kiszolgálni egy részeg
cigány férfit, aki ezért telefonon odahívta barátait. A baseballütőkkel
érkező banda leütötte a kocsmárost, vasvillát döftek bele, majd
szétverték az ivót és a tulajdonos autóját is.

2008. február 6.: Tarnabodon három cigány fiatal - hosszabb ideje tartó fenyegetőzés és
többszöri fosztogatás után - agyonverte és kirabolta a 67 éves Balogh Lászlót.

2008. február 22.: Jászberényben egy 85 éves asszonyt vert agyon és rabolt ki egy 32 éves cigány férfi.

2008. február 22.: Mátraszőlősön egy ágyhoz kötött bácsit rabolt ki egy
cigány fiatal, aki rágyújtotta az ágyneműt a magatehetetlen idős
emberre.

2008. február 23.: Tarnaörsön egy 80 éves asszonyt erőszakolt meg és rabolt ki egy 20 éves cigány fiatal.

2008. február 23.: Nyírvasváriban két cigány tört be egy idős asszony házába, fojtogatták, megkötözték, majd kirabolták.

2008. március 10.: Gyöngyösön egy cigány család brutálisan összevert egy
doktornőt a városi kórházban, mert nem akarta befektetni a család egyik
nőtagját az intézménybe, hanem járóbetegszakrendelésre küldte.

2008. március 14.: 3. 200 forintért kellett meghalnia annak a 74 éves ceglédi
néninek, akit saját tanyáján ölt meg és rabolt ki két cigány férfi.

2008. március 19.: Tornyospálcán két cigány fiatal betört egy 54 éves asszonyhoz, megverték és megerőszakolták.

2008. március 22.: Hajóson egy 37 éves cigány férfi betört egy 59 éves asszony házába, megverte, majd elrabolta arany ékszereit.

2008. április 11.: Jászladányban egy 47 éves önkormányzati dolgozót szúrt
nyakon egy törött pohárral egy cigány férfi, mivel úgy vélte, a
helyhatóság nem foglalkozik kellő odafigyeléssel személyével.

2008. április 16.: Somogyzsitfán egy 77 éves asszonyt gyilkoltak meg és raboltak ki cigány fiatalok.

2008. április 19.: Vásárosnaményban két cigány fiatal agyonvert és kirabolt egy 69 éves férfit.

2008, április 19.: Kiskunhalason egy 34 éves cigány férfi betört egy 52 éves asszonyhoz, brutálisan megverte és kirabolta.

2008. április 22.: a Somogy megyei Öreglak-Barátihegyen két cigány férfi
vasvillával támadt egy juhászra, mert annak birkái az út mentén
legelésztek, és ez zavarta a támadókat.

2008. május 2.: Hajdúhadházon a bocskaikerti vasútállomás közelében öt cigány fiatal rabolt ki egy idős hölgyet.

2008. május 4.: ugyanez a banda brutálisan megvert és kirabolt egy 67 éves
asszonyt, majd a bűncselekmény után alig egy órával egy kerékpárost
hagytak helyben és fosztottak ki.

2008. május 6.: Dormándon egy cigány nő fojtogatta gyermekei tanárnőjét, mert az rászólt a tanulókra.

2008.11.23Kiskunlacháza 6 cigányfiatal megerőszakolt,megfojtott egy kislányt

2009.02.07.elfogták Cozma feltételezett 2 gyilkosát
Chab 2009. 02. 11. 13:02
Előzmény: #205  Törölt felhasználó
#211
érdekes amit mondasz...
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 12:59
Előzmény: #207  exley
#210
exley, ha emelik a segélyt én se fogok többet dolgozni. Ezek így is többet kapnak, mint a dolgozó emberek. Láttad milyen házban (palotában) élnek? Ezeknek még segély??? És ki fizeti? Te akarsz több adót fizetni? Mert én nem. De ha te igen, akkor én szívesen elmegyek segélyre, sőt a számlaszámom is megadom egyenesen oda utalhatsz.

Ekkora marhaságot. Gyilkolásznak és még fizessünk is érte. (mondjuk így is fizetünk érte) A Kannibálokat se támogatással állították meg...
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 12:58
Előzmény: #208  TrendMan
#209
gyalokay:az a szúrás amiről te írsz az a hátán van a veséjénél...ezt sztem lent kapta hátulról....a kopasz meg szemből szúrja mellkason.....2 külön dolog!!!

a másik:attól még h mellkason szúrnak még x lépést képes vagy megtenni az adrenalin miatt!!!és ugye az az egekben lehetett neki mert lent már kapott szegény...
TrendMan 2009. 02. 11. 12:51
Előzmény: #207  exley
#208
Ha a szerbek, románok, horváthok kordában tudják őket tartani, akkor mi is.
Össze kell fogni.
exley 2009. 02. 11. 12:50
Előzmény: #204  Törölt felhasználó
#207
Lehet, sőt biztosan igazad van, de meg fognak enni bennünket. "Túlélő" tábor lesz Magyarország.
TrendMan 2009. 02. 11. 12:43
Előzmény: #205  Törölt felhasználó
#206
Ez sincs kizárva, de a lényegen nem változtat.
Egyébként nem hiszem, hogy spontán botlott meg, hiszen úgy esik ki a felső ajtón.

Elmondanám, hogy mi a profi:

Ha a Veszprém ezekután győzni tud hazai pályán a BEK meccsen vasárnap !
Na az lenne a profi !

Én szorítok nekik.
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 12:34
Előzmény: #199  Törölt felhasználó
#205
Hat nem tudom,nekem gyanus ez a video,az a folt a szuras utan sokkal kesobb jelenik meg,es hirtelen tul nagy lesz, igaz a kamera frame rateje eleg szar. Bar fogalmam sincs, hogy kene annak kinezni, mikor megszurnak valakit, de nem lepodnek meg, ha ezen kicsit dolgoztak volna szenzaciohajhaszas celjabol. Ha visszalepteted egy kockaval,azon nem latszik semmi.Utana hirtelen megjelenik,ekkor a TVsek kimerevitik a kepet,belezoomolnak,hogy lasd,amirol azt akarjak,hogy megnezd,utana amikor ujraindul,mar Cosma megy ki a kepbol erosen,de megint nem latszik a folt.

Szerintem Photoshop.
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 12:32
Előzmény: #202  exley
#204
Exley te megvenéd őket kilóra emelnéd a segélyt , de miért ,mit tettek a segélyért, miből fizetnéd a segélyt , és szerinted ha a segély magasabb lenne az átlag fizetésnél ,akkor ki dolgozna ,mindenki menne segélyért. Egy nagy kivitelezhetetlen ,felháboritó nula az elképzelésed a segély emelésről.
TrendMan 2009. 02. 11. 12:29
Előzmény: #199  Törölt felhasználó
#203
Lehet, hogy kinagyítva egy speciális berendezésen látszik, én csak a mozdulatot láttam, de majd megnézem még 1x.

Exley,
A segély dolog önmagában inkább egy időzített bomba, semmint megoldás.
Egy problémát nem lehet passzív eszközökkel megoldani, valamilyen módon integrálni kell a cigányság normális 90 %-át.
exley 2009. 02. 11. 12:27
Előzmény: #200  sanka
#202
Sztem, ezt amit műveltek 200 képviselővel és hozzá tartózóival eljátszanák, elő termtenék a költségét. Ahogy felvonultak Siófokon, a parlament következik. Félelmetes,de ennek az oka a problámák folytonos szönyeg alá söprése.
Törölt felhasználó 2009. 02. 11. 12:27
Előzmény: #199  Törölt felhasználó
#201
Valami látszik, de szerintem sem egyértelmű, hogy szúrás volt. Úgy gondolom, ha valakit szíven szúrnak az utána már nem nagyon megy tovább a lépcsőn!

Topik gazda

Drogos
5 4 3

aktív fórumozók