panyi miklós fideszes kv a hrtv-ben azt volt képes mondani, hogy az a kétharmad, amire MP hivatkozik, az valójában nem létezik, mert csak 53%-ot kaptak a választáson. Az ország másik fele nem szavazott rájuk
Lenne egy kérdésem a T. Clubhoz: belefutottam a focivébé kapcsán a skótok dudás menetébe, és felrémlett egy diszkósláger, amit két hölgy énekelt (talán), és annak is ez volt a kezdő zenéje. Esetleg tudja valaki mi ez a szám, kik adták elő?
Most néztem az M5-ön a Történelmi rangadó című műsort, amiben 10 különböző magyar teljesítményt rangsorolnak. Ma például politikai beszédeket, Gyurcsány öszödi beszédét (elsőként esett ki), Széchenyi, Kossuth, Tisza István, Klebersberg, stb. Igen érdekes volt. Gyorsan megnéztem, múlt hétfőn is volt, akkor sportsikereket taglaltak. Végül Szilágyi Áron nyert, Papp Laci meg a 6-3 előtt. Az is érdekes volt, hogy plagizátorunk 12 évben számolta ki a 3 olimpia időtávját, többször megemlítve, és nem javította ki senki. Ettől függetlenül ajánlom a műsort, ha valaki rászánja az időt, megéri, M5 17.55-től, a jövő héten ttörténelmi bűnügyeket tárgyalnak.
Magyarországon sok mindent tiltanak törvények, de voltak egyenlők meg egyenlőbbek. Meg védettek. Amik a héten bekerültek a hírekbe, nem most kezdődtek, hanem akár tizenévvel korábban is. Oszt valahogy csak most kezdtek el ténylegesen cselekedni a ''szervek''.