jang

Regisztráció: 2021-05-19 10:42:19

Hozzászólások száma: 659

Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 10:16


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4


utolsó 20 hozzászólás

ENEFI - THE BEST kedd, 10:16
Menti itt a hőbörgés a 280 Ft-os kivezetés ellen, most meg a 190 Ft árfolyam nem tetszik, pedig várható volt a komolyabb visszaesés a kivezetés elmaradása miatt. 
Na most lehet agyalni tovább, hogy mi lesz? ÁVH-s tiszafiúk vajon megfingatják a céget és főtulajait is esetleg 10-20 évre visszamenőleg? Vajon miért akart exitálni az egyik főtulaj? 
De biztosan minden a kisbüfik "érdekeiért" történik itt is, mint sok más T részvénynél.
Ahová lenézett egyszer, oda valószínű még, hogy vissza is tér újra az árfolyam... rövid (190) és hosszútávon (120 és/vagy a 80 történelmi alj) is. Idézve tőzsdei bucimaci reggeli fogmosás közbeni aranyköpéseiből :)))
NEW OPUS GLOBAL 2026. 06. 18. 10:26
"Mészáros Lőrinc közvetlenül és érdekeltségein keresztül összesen 5,68 milliárd forint osztalékot kap az Opus Globaltól 2026-ban. A társaság részvényenként 15 forintos osztalék kifizetéséről döntött, amelyből: 
  • 2,47 milliárd forint a tulajdonában lévő közvetlen részvények után jár.
  • 3,21 milliárd forint az érdekeltségébe tartozó cégeken (például a Konzum PE Magántőkealapon) keresztül illeti meg."
Ez nem tudom, hogy így igaz-e? 
És akkor a 3 407 821 db opus rv-ért mennyi fizethetett? 700 Ft körül vajon? Vagy 350 körül?
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 11. 11:08
Mindennap leesik ezután :)
Osztalék kiutalás napja: 4 év múlva :D
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 07. 12:00
Lehet nem érdemes a homokba dugni a fejeket:
https://444.hu/2026/05/06/a-magyarok-ketharmada-birosag-ele-allittatna-orbant-a-median-felmerese-szerint
ha így halad a süllyesztőben végzi teljesen a Fidesz...
A politikai oligarchákkal vajon mi lesz?
https://index.hu/velemeny/2026/05/06/fidesz-valasztas-ner-bukas-schiffer-andras-velemeny/
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 07. 11:20
Beragadtak a kisbüfik állítólag... pedig most is "szabad a tánc", lehet venni adni, vagy 
csak figyelni
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 07. 11:16
Beragadtak a kisbüfik :D
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 05. 15:59
Éjjel-nappal jár az agy...miért nem adtam el a csúcson..miert nem adtam el ekkor vagy akkor...
A hullámvasút meg robog tovább...
És van aki a sokadik körén megy rajta...
Stop limit? hallottak már róla
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 05. 15:54
Főnek a békák a kondérban.
De azért talán nem vesznek további opus részvényeket az esetleg megkapandó osztalékból..
az a főni játéka
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 05. 09:19
 Ezt kellene mindenki javára tennie Lőrcinek is...felajánlani a vagyonát, de legalább az opus részvényeit a Magyar (péter az igazságos) Állam urambátyám javára..
az árfolyam a csúcsra futna szvsz
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 05. 09:11
Erre a tegnapi napos gyertyára lesz szép, és erős, ha emelkedik tovább az árfolyam. Most
Legyetek bátorak
tovább venni.
Ne remegjen a keze!
Vegye, vegye
Mivel meneteljünk tovább?
Gondolom nem gyalog
höhö höhö
NEW OPUS GLOBAL 2026. 05. 04. 15:54
Beavis mi a véleményed arról hogy Lölő a saját cégétől (cégeitől) jövő osztalékokból vesz részvényeket (occsón) majd a saját cégétől, hogy aztán a saját cége vehessen újra saját részvényeket (drágán Lölőtől vissza)?
höhö-höhö
(vajon miért nem vezeti ki inkább az srv-eket a cég? mint az mtel pölö)
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 30. 11:09
A választási meredek csökkenő trendvonalat feltörte. Emelkedés jön.
Vida annyit mondott még utoljára végén, hogy
bye-bye
buy?
buy buy buy
szélkakas jeligére vétel
ED
hó vége, hó eleje árbeállítás
400-nál adják majd?
Opus real. 2026. 04. 30. 09:20
Bindzsisztán beopuszozott vezetőjét hallhatták olvashatták
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 28. 18:09
"Lőri nem menekülhetsz a sorsod elől. Újra szembe kell szállnod Darth Péterrel"
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 28. 15:45
Pompom pompos hol elemezte mostanában?
ED alakulóban?
Jó lenne ha lejönne 240-ig még.
Ne felejtsetek el venni ;)
Híreket majd gyártanak az emelkedéshez is
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 28. 10:05
A kialakult hazai helyzetre tekintettel nem lenne meglepő, ha nem fizetne osztalékot.
Az évszázad botránya, a magyar "szabad" gazdasági élet középkorba süllyesztése lenne, ha az Opus-t térdre kényszeríthetnék ilyen MP féle ijesztgetéssel nyilvánosan. "bejössz az ávh terrorházába, és szenderuszkihomárromalulu addig ver gumibottal, míg át nem adod az opusz részvényeidet"
nem
Az opusz jogilag törvényesen lett összerakva, ezért várhatóan a tisza új jogszabályokkal jogászkodással szabályozásokkal stb. fogja ellehetetleníteni az opusz érdekeltségeket valószínűleg. lesz lex szopusz (ami vonatkozik majd 4ig stb)
szvsz
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 28. 09:38
Megtörtént az első nyilvános pofoncsere ML MP között. 
Nagyon durva, hogy ilyen rövid időn belül ennek meg kellett történnie. 
MP elküldte az ÁVH selyemzsinórt is.
Nagyon durva... én ilyenre nem emlékszem, hogy történt volna a magyar tőzsde léte óta.
Nem ésszerű keretek közötti alkudozás történik, hanem félemelkeltés, elrettentés.
A nemzetközi helyzet meg csak fokozódik... a tisza meg csak árad ... elmos mindent .. ha hagyjuk.
Kardra magyar ... vagy kardélre magyar? :)
a választás már megvolt ...
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 22. 17:45
Matolcsy is az árfolysm mozgással indokolta az MNB veszteségeket.
De nézhetjük, hogy opus komoly piaci részesedéseket veszít várhatóan.
Az opus részvényesek zsebéből biztosan eltűnt virtuálisan a 200mrd
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 22. 16:03
600ról 300... az opus-ból 200 milliárdot már vissza is loptak
NEW OPUS GLOBAL 2026. 04. 22. 11:04
A Fidesz érdeke is, hogy a luxizók eltűnjenek a köztudatból. 
azaz
ML-nek lefőtt a kávé valszeg, át kell itt is adnia a gyeplőt valami vállalható arcnak

friss hírek További hírek