ZSETON70

Regisztráció: 2016-08-25 11:59:33

Hozzászólások száma: 763

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 11:32


Tapasztalat: 2
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

174 312
2026. 05. 15. 22:03

utolsó 20 hozzászólás

Waberers ma, 11:32
Amúgy nagyon jól jàrt,aki bent volt vételin 
Waberers ma, 11:29
Hààt jó nagy barom volt....
PANNERGY - moderalt vasárnap, 11:53
Nem sok, sztem Aug közepén lesz egy szintlépés,de a célàr felett..
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 10. 16:56
Valaki(K) nagyobb tételben vennék,de nem akarjàk felhúzni az àrfolyamot,hirtelen 2800 fölé menne,ma én adtam 10k-t de ez minimális a pakkomhoz.Többet nem adok ebből is gondoltam, hogy holnap 2500 + leszünk.
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 10. 15:00
Holnap 2500 felett leszünk
PannErgy célár: 2.546 Ft 2026. 06. 10. 12:20
Virtuális környezetszennyező vagy,és finoman fogalmaztam..
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 09. 18:25
A célàr vicc, sztem nemsokára 3k felett lesz, amúgy aki akkor mert venni nagyrészük màr eladta.
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 09. 16:53
Elöször is köszönöm az osztalék információkat,így màr màsnak is vilàgos.Én amúgy tartanàm,én is csak Wabi csere miatt adtam pàrat,de még a 70k fix,és még mindig tartom a 10euro/részvény Alap àrat,és nem 10 év múlva..
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 09. 12:47
Köszönöm.Nagyon fogy a 2400..
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 09. 11:02
Új csúcs.Szép napot minden Pannys tulaj nak,lenne egy kérdésem:ugye két részletben fizet osztit a cég (szept-màrc) akkor szelvényvàgàs is kétszer lesz,vagy csak az első elött?
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 08. 13:59
Ideje lenne már új 12 havi célàrat kihozni,mert lehet,hogy a héten àtmehetünk 
Waberers 2026. 06. 06. 14:43
Sztem 8k ig vàrj.
Waberers 2026. 06. 06. 14:42
Igen sztem is,de a tegnapra vissza térve igen érdekes volt az a kötés napon belül, hogy 3%ot ugrott, tehàt nem igazán volt eladó,de meg vehette volna aprànként is,vagy buta vételi megbízàs volt,vagy egyedi kötés.??
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 05. 21:28
Jövő héten meglesz..
Waberers 2026. 06. 05. 11:18
Egymást utànozzàk,lustàk dolgozni...
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 03. 15:50
Ez nagyon jó cikk,de az OTP-sztem alul értékeli a céget,mint ahogy régen a Nyomdàt.Az én célàram 7hónapra(Jan végig)3100-3300Huf
Alteo Nyrt. 2026. 06. 02. 13:42
Az Alteo,és a Pannergy mindig is fej-fej voltak(800-900ft)most 3000-körül fognak talàlkozni sztem 
PANNERGY - moderalt 2026. 06. 01. 09:13
Elég érdekes volt ez a lekötés pénteken,valaki nagyon venni akar nagyobb tételben,de sztem 2400 alatt màr nem sok eladó van 
PANNERGY - moderalt 2026. 05. 29. 12:29
Jó lenne ma àttörni a mindenféle csúcsot ..
Waberers 2026. 05. 29. 11:08
Az nem semmi, akkor bízól a cégben, ahogy én is, amúgy én a Pannyval vagyok hasonlóan,de szép lassan súlyozom àt ide,nàlam 5400-ig vételen van,utàna tartàs.

friss hírek További hírek