Topikgazda: Törölt felhasználó 2005. 03. 24. 18:45

Hitelezői megállapodás nélkül a NABI: "Megértésükben bízva, tisztelettel..."  

Ugrás a cikkhez
Még nem született végleges megállapodás a hitelezőkkel a finanszírozás kérdésében; a tárgyalások azonban változatlanul konstruktívak

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=52297
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 03. 25. 16:25
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Kedves Vadkacsa,
Szerintem rossz hasonlat a HUMET. Annak a cégnek az üzemi költsége elhanyagolható a NABI-éhoz képest.
Ha nem lesz megegyezés, akkor a NABI gyorsan kivérezhet.
Törölt felhasználó 2005. 03. 25. 16:03
#8
Most venni, dupla vagy semmi.
DUPLA: 55 %
SEMMI: 45 %
Ezek az Én tippjeim.
Ha a HUMET még húzza, akkor a NABI sem roszabb, sőt ...
Törölt felhasználó 2005. 03. 25. 15:14
#7
Akkor te csináltad a mai napi forgalmat :)))
Törölt felhasználó 2005. 03. 25. 15:05
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Én azért belevettem. Meglátjuk.
Törölt felhasználó 2005. 03. 25. 12:06
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#5
Sajnos ez a csillag lehullani látszik... ...pedig milyen ígéretesnek tűnt...
http://www.p ortfolio.hu/forum/to pic.tdp?cCheck=1&t=314
:-(((
Törölt felhasználó 2005. 03. 25. 04:30
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Akkor még a szerencsésebbek, sőt! az okosabbak közé tartozol Flash. Rengetegen örökre beragadtak, soha nem látják vissza a pénzüket. Ha nem lesz lesz hitelezői megállapodás akkor meg pláne.
Törölt felhasználó 2005. 03. 24. 22:41
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Valóban... Bár nekem sikelült a komolyabb tőzsdei pályafutásom egy 1000Ft körüli bevásárlással kezdeni majd 7-8 száz körül kiszállni (el is úszott az összvagyonom kb. egyharmada) akikeket igazán sajnálni kell azthiszem azok az emberek akiket pl.: Kaposváron az elmúlt hónapokban küldtek el. Emlékszem a tavaji közgyűlésen, amikor az egyik idősebb IT tag az épp akkor a világ másik feléről érkező menedzsernek odasúgott barátilag és üdvözlendő egy rövid mondatot, miszerint: "It is a good company..." hát...? Megítélés kérdése. De azt hiszem, ahelyett, hogy "Az Igazgatóság bízik a részvényesek megértésében", inkább tehetne érte pl. azzal, hogy mond valamit a potom 20-22 milliós megmagyarázatlan veszteségről, hitelmegállapodásról , tanácsadói díjakról, reorganizációs tervekről stb.
Törölt felhasználó 2005. 03. 24. 20:54
Előzmény: #1  portfolio
#2
A NABI közleménye szerint:
.
1.) a jelenlegi álláspont szerint 2006-ig vissza kell fizetniük a hitelállományt
.
2.) 11 hitelezővel kell megállapodniuk 3 országban (nagyon gyorsan)
.
Csak és kizárólag 1. + 2.) alapján is szinte kizártnak tartom hogy talpra állhat a NABI. És akkor a közlemény többi részéről még semmit nem is írtam.
.
Sajnálom a munkavállalókat....

Topik gazda

marques
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek