Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 07:27
Előzmény: #6679  Törölt felhasználó
#6680
"névre szóló, dematerializált elállítású
törzsrészvény" mikorl esz ebből tőzsdére bevezetett részvény? Soká! Lényegtelen ez a hír!
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 05:35
Előzmény: #6672  Törölt felhasználó
#6679
'HIRDETMÉNY a Phylaxia Pharma Nyrt. Részvényeseihez
Tisztelt Részvényeseink!
Értesítjük Önöket, hogy a Phylaxia Pharma Nyrt. (a továbbiakban Társaság) Igazgatósága
2007. május 30-i ülésén többek között az alaptke 100.000.000.- Ft-tal pénzbeli hozzájárulás
ellenében történ felemelésérl döntött, mellyel összefüggésben 4.000.000 darab, a
korábbiakban kibocsátott (’A” sorozatú) részvényekkel mindenben azonos jogokat biztosító,
egyenként 25.- Ft névérték és kibocsátási érték, névre szóló, dematerializált elállítású
törzsrészvény kibocsátására kerül sor.
A gazdasági társaságokról szóló 2006. évi IV. törvény (Gt.) 313. § (2) bekezdése továbbá a
Társaság Alapszabályának 16.4. pontja alapján a Társaság Részvényeseit az Alapszabályban
meghatározott feltételek szerint a fenti részvények átvételére vonatkozó elsbbségi jog illeti
meg.
A részvények átvételére vonatkozó elsbbségi jog gyakorlásának feltétele, hogy az alaptkeemelésr
l és az elsbbségi jog gyakorlásának lehetségérl közzétett jelen hirdetmény
megjelenésétl számított 15 napon belül ha elsbbségi jogával élni kíván, a részvényes az
általa megszerezni kívánt részvénymennyiség átvételére vonatkozó kötelezettségvállalást
tegyen. A kötelezettségvállalás akkor joghatályos, ha azzal egyidejleg a részvényes az
átvenni vállalt részvények össz-névértékével azonos kibocsátási értékét a Társaságnak a
Magyar Külkereskedelmi Bank Zrt-nél vezetett 10300002-20382753-00003285 sz.
bankszámlájára átutalja. Amennyiben a T. Részvényesek elsbbségi jog gyakorlására
vonatkozó joghatályos kötelezettségvállalása alapján az átvenni vállalt részvények
mennyisége a fenti részvénymennyiséget meghaladja, a részvényeket tulajdoni hányaduk
arányában szerezhetik meg. Az íly módon a részvényes által megszerzett részvények
mennyiségérl - a többletfizetés visszatérítésével - a Társaság az érintett részvényeseket a
15 napos határid leteltét követ 7 napon belül értesíti. A részvényes személyére és a
tulajdonában álló részvények mennyiségére (tulajdoni hányadára) vonatkozóan a
részvénykönyvnek a 2007. május 30-án hatályos adatai irányadóak.
Kérjük tisztelt Részvényeseinket, amennyiben az elsbbségi jog gyakorlásával kapcsolatban
technikai kérdésük merülne fel, úgy hívják a Társaság 261-41-21-es telefonszámát.
(Esetleg nem Buczi úr van e-mögött?)
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 01:21
#6678
kiderült hogy visontán sokan impotensek a lignit füstyétűl.

ezér asztán a porlasztottt kakastöke miskárolt gyesznó szallonjában megpiritve jól gyün...a visontai férjfiak hasalnak a trabant alat és passszivvan szíjják lyövedéki agyő mentessen.

a visontai aszzonnyok meg visontanak a gyönyörűségtől hiszen erről hirösek ezért van visonta, meg csokonyavisonta, meg kocsnnyavisonta a térképen - a nátó lokátorok és a kgb - a zenekar és a cég olykor le is hallgatják őket, na meg az alapítvány...és repülnek a galambdúcból a szerelmes akáclevelek...

na ígyuk ki fenékig barátaim!
a phylasol és a trabant combit, hogy nekünk is nagyra nőjjön a tökünk...
reggel veszek 110 alat phylát ha el nem fogy.
ha elfogy hazaguritok egy hordóval a combiból...
jó hajnalt kinyalckor nyit a tozsde.hu bét-bú-bét !bétszakát !
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 01:14
Előzmény: #6676  Törölt felhasználó
#6677
"megvárja míg kisül a buci :)))"

...állandóan a viccelődés...
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 01:07
#6676
gyerekek! ha valaki azt akarja elhitetni, h tud valamit csak dőljön belőle a hülyeség !
Ha tényleg hallott vmit harangozni és a partner azért nem ír alá mert kiszivárgott - azt is mi szívjuk meg!

Úgyhogy a hülyeség mindenképpen határtalan, főleg, ha van phyla részvénye!

ha meg nincs - akkor abszolute komolytalan,
eláshatja magát így is, úgy is!

majd ha TP nyilatkozatát olvasom a részletekről - elhiszem!

addig ez a sületlenség olyan mint 70 ft-os üzlet.....a Kajmán szigeteken adta el vagy az Antarktiszon, esetlen valami grönlandi nagybanknak?

bezzeg a felesége...az megfontolt asszony!
megvárja míg kisül a buci :)))
Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 01:05
Előzmény: #6674  Törölt felhasználó
#6675
Ha már a biodízelnél tartunk, a késői órára tekintettel egy kis jutalom az éjszakázóknak (dexter ez nem az a komoly cikk amire vártál):

Pacaldízel
Népszabadság • Rab László • 2005. december 31.
Újsághír: A biodízel hazai terjesztéséről szóló vitát és a magas üzemanyagárakat megunva többen olcsó vagy már használt étolajat öntenek autójuk tankjába... A fináncok már többször szagot fogtak, a sofőröket ugyanis a rántotthús-illatot árasztó autójuk buktatja le. (Pecsenyeillatú dízelek az utakon, Népszabadság, 2005. november 12.)



A napraforgóolajjal kezdődött. Lajos bácsi, aki az átkosban ZIL-eket szerelt a katonaságnál, megpendítette, hogy önthetnénk az autóba a benzin helyett mást is. - Annak idején Nyírbátorban - mondogatta gyakran - nem egyszer vodkát tettünk a GAZ-ba. Kipróbáltuk a törkölypálinkát meg a pitralont is. De inkább megittuk.

Egy ilyen esti beszélgetés után vettünk elő egy lábas használt napraforgóolajat. Lajos bácsi mondta, nemrég halat sütött benne, úgyse jó már semmire, öntsük bele a tankba, legfeljebb eldugul a szelep, de az már az ő gondja, majd szépen megbuherálja.

Döbbenten tapasztaltam, hogy száguld vele a verda. - Látod, pancser - jegyezte meg Lajos bácsi -, a világ energialobbijai, élükön az OPEC-kal meg az amcsikkal, el akarják veled hitetni, hogy nincs más, csak ez a koszos kőolaj. Miközben itt van kéznél egy csomó megújuló energia.

Ezután álltam át a kacsazsírra. Később szilárdabb üzemanyagot, szalonnabőrkét használtam, csak úgy porzott a Dacia. Igaz, támadt némi gond a karburátorral meg a porlasztóval. Lajos bácsi azt mondta: a fasírt meg a hortobágyi palacsinta enyhe túlzás volt. - Máskor tömörítsd, és áztasd be előzőleg egy kis uborkalében. Én már kipróbáltam, nálam ez a keverék. Merthogy a Trabival járok még mindig. És annak azért nem mindegy.

Az igazi fordulat akkor állt be életemben, amikor egy John Douglas McCormick nevű úr fölkeresett Texasból. Amint titkára e-mail-jében jelezte, Mr. McCormicknak kimerülő olajkútjai vannak, nem szeretne lemaradni az új évszázad energiaüzletéről. Van neki egy Gesztesi nevű barátja, akivel a szuezi válság idején ismerkedett össze Marrakeshben, hallott már a magyar kreativitásról. Szeretne személyesen ellátogatni kicsiny műhelyembe, s érdeklődésének fő tárgya a világ energiaiparát föltehetőleg mihamarabb átformáló pacallal hajtott motor lenne.

Amikor ezt olvastam, hátrahőköltem, mert ez irányú kísérleteimet nagy titokban végeztem, s azokról csak és kizárólag Lajos bácsi tudhatott.

- La' bá - szólítottam meg az öreget egy csöndes őszi estén -, honnan tudtak az amik a pacalos változatról?

Lajos bácsi hebegett-habogott, majd bevallotta: azért kotyogta ki korszakos programunk részleteit, mert szeretné öreg napjait Dunakeszi helyett a Barbados-szigeteken tölteni. - Ehhez az kell, hogy ez a Kormik vagy mi a ménkű megvegye a szabadalmat - mondta, és félre nem érthető mozdulattal jelezte: a "suska" fele őt, az ötletadót illeti. Nem volt semmi kifogásom, hiszen az elején valóban ő biztatott arra, hogy szakítsak mindenféle hagyománnyal, már ami a naftát illeti. Szintén ő volt az, aki a töltött-, a lucskos és a székely káposztával folytatott kísérleteimet elemezve módosításokat javasolt. Ez után váltottam, és hosszú hónapokat töltöttem a babfőzelék porlasztásának műszaki megoldásával. De a kísérleti autó - a 30 éves Dacia - egy ízben fölrobbant, s új járgány után kellett néznem.

Mr. McCormick helikopterrel érkezett Dunakeszire. Amint a kis műhelybe lépett, szélesen mosolygott, és ízes magyarsággal köszöntött:

- Üdvözöllek, drága egyetlen ecsém, remélem, e csekk megnyugtat tégedet - nyújtotta felém a kicsiny fecnit, amelyen irgalmatlanul sok nullát láthattam. Kiderült, hogy McCormick - alias Kormos Jenő - nemcsak a pacalmotor, de a disznókörömmel és a borsostokánnyal hajtott járművek iránt is érdeklődik, s azt szeretné, ha ez irányú kísérleteimet a jövőben a Szilíciumvölgy - nosztalgiából - Dunakeszi Gyártelep nevű szekciójában folytatnám. Ez neki minden pénzt megérne.

Az egész olyan gyorsan történt, hogy felfogni is alig tudom. E beszámolót már Amerikában írom, s nemrég csomagot kaptam Lajos bácsitól Barbadosról, egy nagy tokhalat küldött, azt javasolta, daráljam le, tegyek hozzá kakastökét, s durrantsak be vele egy öreg Cadillacet.

Texasban sorra nyílnak a piros-fehér-zöld színű új üzemanyagtöltő-állomások, s legutóbb azt láttam a CNN-en, hogy egy hajdani szaúdi olajmilliárdos hosszasan zokog, s nem értettem ugyan mindent pontosan, de azt üvöltötte: végünk van. A legújabb hírt, miszerint feloszlatja magát az OPEC, Texasból pedig sorra menekülnek az olajtársaságok, egyelőre fenntartásokkal fogadom.

Törölt felhasználó 2007. 05. 31. 00:48
Előzmény: #6673  dexter
#6674
Én sem tudok konkrétumot, ezért bocs, hogy kéretlenül válaszolok, de a takarmányos cég logikusabbnak tűnik a Phyl profilja miatt (bár a gumis is kakukktojás).
A bio üzemanyag business-ben tudomásom szerint svájci, amerikai, osztrák, svéd stb. tőkeerős cégek vannak, Martfűn magyar is az osztrák mellett + állami támogatás. Ezeknek a cégeknek mi szükségük van a Phylaxiára?
Kutatás-fejlesztés? Szerintem kiforrott már a technika, ez a Phyl-nek lenne valóban nagy dobás, a részvény ára is többszörözne, csak a partner részéről nem látnám a racionalitást.
Ezek alapján én is szívesen venném a részvényesek tájékoztatását, nem az a megoldás, hogy találgatunk...
dexter 2007. 05. 31. 00:27
#6673
Eddig csak olvastam az itt folyó infókat, meg a sok hülyeséget. :)
Viszont most regisztráltam magam, mert érdekelne, hogy honnan lehet tudni pontosabb infót a Visontai cégről, amibe a phyl akar beszállni?
Biztosak vagytok benne, hogy a biodizel üzem az, ahova a phyl be akarja tenni a lábát? A környékről való vagyok és ezért érdekelne, meg mert nem kevés darabbal vagyok érdekelt. Szóval ha van valakinek ezzel kapcsolatban tuti infója, az kérem ossza meg (a sok hülyeség, meg találgatás nem igazán érdekel, szóval aki hülyeséget akar beírni, az inkább a p..vel játszon. bocsi, hogy elsőre ilyen durvát írok, de van itt néhány hülye, írnak olyat, hogy az néha fáj :) az írás helyett inkább kérné meg az ápolóját, hogy ossza ki a napi gyógyszeradagját)
Amúgy ha erről a cégről van szó, akkor ezzel kapcsolatban nekem vannak infóim. Pontosabban a biodízel üzemről vannak infóim.
Törölt felhasználó 2007. 05. 30. 23:51
#6672
400.000 db 25 Ft névértékű, névre szóló törzsrészvény már biztosan elkelt.
Törölt felhasználó 2007. 05. 30. 22:23
Előzmény: #6670  Törölt felhasználó
#6671
:))
Törölt felhasználó 2007. 05. 30. 22:19
Előzmény: #6668  Törölt felhasználó
#6670
Lásd lejjeb!
Visonkai takarmányos
Zöldolaj Visonta - üzemanyag, biodizel!

Kata 111 !

Én sem tudom, honnan veszik, de aki óvatos gumit használ ...és akkor egészségügyi :)))

Lehet, h a csirkék, tyúkok, kakasok?
Törölt felhasználó 2007. 05. 30. 21:49
Előzmény: #6668  Törölt felhasználó
#6669
Phylaxiai Holding lesz.. már csak valami bankos kell meg egy olajos.. ))))
Törölt felhasználó 2007. 05. 30. 21:38
Előzmény: #6666  Törölt felhasználó
#6668
skacok, ez a két cég, amire hivatkoztok, hogy kerültek képbe? visontai meg a gumis?
az egyik linket nem tudom megnyitni, a gumisat igen, de hol itt az összefüggés?
köszi, ha segittek
Törölt felhasználó 2007. 05. 30. 21:38
Előzmény: #6635  Törölt felhasználó
#6667
megnéztem a keresőben Visonkai valóban takarmányos,
Visontai címszó alatt valami Zöldolaj lakik!

honnan veszitek ?
melyikről vaN SZÓ?

apropó! Lehet h óvatos és gumit használ:))
Törölt felhasználó 2007. 05. 30. 21:29
Előzmény: #6662  Törölt felhasználó
#6666
simogatni szeretem a kajmánokat !

De a Kajmán szigeteken lehet hogy kapni még 70-ért phylaxiát :))) vagy mégse?
majd negyedelés után lesz 70 ????
Törölt felhasználó 2007. 05. 30. 21:28
#6665
Holnap reggeli tipp
Törölt felhasználó 2007. 05. 30. 21:25
Előzmény: #6663  Törölt felhasználó
#6664
Máris negyedelnek? Akkor az 120 f@szarcú. :))
Törölt felhasználó 2007. 05. 30. 20:56
Előzmény: #6662  Törölt felhasználó
#6663
Holnap tuti 30 lesz..
Törölt felhasználó 2007. 05. 30. 20:34
Előzmény: #6661  Törölt felhasználó
#6662
Mi a szar bajod van a kajmánokkal?
Törölt felhasználó 2007. 05. 30. 20:30
Előzmény: #6659  Törölt felhasználó
#6661
koma - TE NAGYBETŰS!
ha te vagy a buczi :)))
akkor én a felesége!

de még 105/db áron se adom a 25/db névértékű papirt - úgyhogy - MÉGSE LEHETEK A FELESÉGE !

A Kajmán szigeteken ma egy millió kalmán phyla részvényt használ papirtányér helyett, amikor felporciózzák a néhai részvényest :)

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek