Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 21:52

Orbán elzárná az uniós pénzeket  

Ezermilliárdos uniós támogatási forrásoktól fosztaná meg Magyarországot Orbán Viktor, legalábbis ezt szorgalmazta Strasbourgban néppárti képviselők előtt. Arról megfeledkezett, hogy a támogatásokat nem az általa hazugnak titulált kormány, hanem térségi fejlesztések, vállalkozások, önkormányzatok, civilszervezetek kapják utólagos kifizetés, és igen szigorú ellenőrzés mellett. Az MSZP szerint Orbán egy nap alatt tönkretette a magyar EP-képviselők kétéves munkáját. A Fidesz magyarázatot ígért elnöke kijelentéseire.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 15:17
Előzmény: #139  mezuska
#140
mezuska: A mikulás, meg a Karácsony a szeretet ünnepe, és én remélem hogy az is
lesz, ha addig kinem deritik a Mikulásrol
hogy pufajkásköpönyegbe öltöztetett komcsi, és a krampusz az ávos!!

A piros ruhája nekem is gyanús :-)
mezuska
mezuska 2006. 10. 26. 15:01
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#139
OV ma Berlinben azt kérte az Eu nyilvánitsa nov4-ét a kommunisták áldozatainak napjáva.
S mivel én elöre szeretnék nézni a véleményeteket szeretném , ennek tudatába
kérni- miért is jönnek a gazdák véletlenül
pont nov 4-én 1000 traktorral BUDAPESTRE?????
Tudjátok én szeretnék már 10 nappal idösebb lenni, mert szerintem addig kell
még ütni ezt a fel fel melegitett forro
vas helyett a hangulatot, mert szerencsére
utána már nincs ilyen nemes ünnepünk
csak a mikulás, meg a karácsony a szeretet ünnepe, és én remélem hogy az is
lesz, ha addig kinem deritik a mikulásrol
hogy pufalykásköpönyegben öltöztetett komcsi, és a krampusz az ávos!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 14:56
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#138
Illetve az, hogy erről szó sincs, csak mama dobta be ezt az álhírt, amit olyan sokan megettek!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 14:40
Előzmény: #136  Törölt felhasználó
#137
kuku33!

igen ez a topik téma!!
de mivel szolás szabadság van igy bármit irhatol!!!!

pld beszélgethetünk a tözsdéröl is!!!! :))))
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 14:33
#136
Orbán elzárná az uniós pénzeket

Ez a topictéma.
csuloktata 2006. 10. 26. 13:52
Előzmény: #134  mezuska
#135
Mezuska!

Legyen igazad. 40.000 voltak. Változtat ez valamin a problémán?

Szerintem nem.
Nem azon kellene vitatkozni hányan voltak.

De tudod mit. te hány szabályosan azonosítót magán viselő rendőrt láttál a képeken intézkedni?
mezuska
mezuska 2006. 10. 26. 13:32
Előzmény: #132  Törölt felhasználó
#134
gazdi

kb 40 000 voltak a szervezök szerint is,tulzásokba esel ejnye
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:37
Előzmény: #132  Törölt felhasználó
#133
Mellesleg az meg pszichológia miért nem oszlik szét a tömeg a kis utcákba....kevesen nem mernek bemenni mert félnek hogy a rendőr a kis utcában könnyen elkapja őket ésazt csinál amit akar.
Sokan meg nem férnek be, és általában a nagy tömeg ugye nem a szűk résbe tart ha van előtte nagyobb tér is.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:32
Előzmény: #130  BuySell
#132
Úgy hogy először beterelték a deákról a rendbontókat a fidesz gyűlésbe, majd az ott rekedt vagy 100.000 embert elterelték a kálvin tér felé.A felszab tér felé amugy sem terelgethették volna akkor mert ott volt a gyűlésnek a technikája meg az emelvény, mögötte rendőrök, igaz akkor még nem túl sok.De arra azért nem ment senki, mert ki megy úgy haza hogy át az erzsébet hídon gyalog?
a blaháról jöttek a rendőrök, csak ott az arra felé szorult tömegrészt szétválasztották....aki még idejében kapcsolt az a blahán ragadt, aki nem az már újra csak a kálvin irányába tudott menni....
innen aztán természuetesen sokan haza is szaladtak, de voltak akiket szépen betereltek a kis utcákba, pl. ott a kálvin térnél, ahonnan tulképpen visszajutottak az erzsébet hídhoz....
ott a rendőrök, minden irányból körben ottvoltak, kivétel a híd maga, mert oda csak a végén jöttek budáról is, meg mondjuk még a rakparton lehetett lelépni, de ott is csak dél felé.
mellesleg arra is voltak kóbor rendőrautók és el-el kapkodták aki gyanúsabbak voltak, bár az tény hogy az ártatlannak látszók még haza tudtak szaladni.
Amikor megkezdődött a végső támadás akkor viszont mindenkit üldöztek már ott is.
Egyébként még a szabadság híd budai oldalán is volt vagy 10 rendőr, és nagyon figyelték ki jön át, persze mindenkit ott nem kaptak el, csak mondjuk aki zászlóval ment, vagy festékes volt a ruhája gondolom.
Visszatérve még arra, hogy a kálvintól amikor a tömeg bement a kis utcákba, tudnivaló hogy ott van néhány teraszos kávéház meg söröző, na ott ügyesen befújták a paprikasprét a rendőrkocsikból mindenkire aki élt és mozgott válogatás nélkül.
Amit a tévében mutogatnak a blahán, az az oda leválasztott kisebb csoport volt, de azokat sem engedték semerre csak dél felé az árpád híd irányába.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:18
#131
Orbán ha nem aktuálpolitizált volna, ha csak ünneplést,megemlékezést tartott volna még szimpatikus is lehetne! Igaz BuySell ?! De elrontotta ezt is.
BuySell 2006. 10. 26. 12:01
Előzmény: #129  Törölt felhasználó
#130
A felszab (ferenciek?) teréről is jöttek? akkor honnan kerültek oda a barikád építők ? úgy tudom az erzsébet híd felől egyáltalán nem voltak rendőrök.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 11:58
Előzmény: #127  BuySell
#129
á nem, csak éppen a blaháról is jöttek meg a felszab térről is.legfeljebb onnan csak később lőttek, és talán a kisgyermekeseket meg a nyugdíjasokat az elején még átengedték.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 11:57
Előzmény: #126  BuySell
#128
Jó, hát mint írtam a szabdság híd felé át budára meg délpestre el lehetett menni ha még időben eliszkoltál mint egy nyúl a nagy demokráciában...mert ugye itt iszkolni kell.
BuySell 2006. 10. 26. 11:56
Előzmény: #126  BuySell
#127
ha még időben ment , mindenfelé haza tudott menni (kiv- Deák tér) mivel a gyűlést nem vették körbe a rendőrök.
BuySell 2006. 10. 26. 11:53
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#126
Az ismerőseim között van aki pesten és van aki budán lakik. Szerencsére mindenki megúszta.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 11:52
Előzmény: #122  BuySell
#125
Szóval te azt állítod, hogy a Fidesz-rendezvény (mert az nem tüntetés volt, és annak nevezni több, mint csúszatás!!!) vége után kezdődtek meg a rendzavarások, ami után vetették be a rendőrséget?
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 11:49
Előzmény: #121  Törölt felhasználó
#124
Nekem meg az ellenkezőjéről van képen, sack én sem tudom betenni...
;)))
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 11:49
Előzmény: #122  BuySell
#123
Jó, mondjuk boncolgathatjuk azt is hogy ki tudott hazamenni, aki buda felé lakott...merthogy a belváros meg a blaha felé nem tudott menni az tény, onnan a rendőrök visszaverték.
BuySell 2006. 10. 26. 11:47
Előzmény: #121  Törölt felhasználó
#122
gazdagodó azzal az egyel nem értek egyet hogy szétverték a fidesz gyűlést.

magát a gyűlést senki nem verte szét, max azt aki a gyűlés vége után ott maradt (nekem is voltak kint ismerőseim, és nem is lett bajuk mert a vége után még időben hazamentek, vagy csak mázliuk volt)

tehát az a megfogalmazás hogy "terrorral szétverték a fidesz gyűlést" messze nem pontos
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 11:43
Előzmény: #112  BuySell
#121
erről van egy képem, csak nem tudom ide betenni....

Topik gazda

mama
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek