Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
xub 2009. 06. 05. 19:48
#15600
Azt a tényt, hogy hivatalba lépése óta a forint tíz százalékkal erősödött, Bajnai a kormányával szembeni nemzetközi bizalom erősödésének jeleként értelmezi - emlékeztetett a svájci újság. A többek között írt arról is, hogy a miniszterelnök szerint a lakosság 70 százaléka támogatja politikáját, s hogy a kormányfő a munkanélküliséget tartja a legnagyobb gondnak, a munkaképes lakosság háromnegyedének van csak állása.

Megtámogatnák páran karóval......
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 19:46
Előzmény: #15597  Törölt felhasználó
#15599
"Ez egy elég objektív mutatója annak, ki személyeskedik, ki sérteget, ki ír elfogadhatatlan stílusban, ki nem. "

Önmagában a személyeskedésre nem objektív
mutató.

Az elfogadhatatlan stílus pedig szubjektív fogalom.
saru 2009. 06. 05. 14:44
Előzmény: #15597  Törölt felhasználó
#15598
a rendszerváltók sorozatban (Kossuth-adó) hallgattam Csoóri Sándort, aki elmondta, hogy Antall Józsefhez ment, aki sokáig telefonált, majd amikor letette a kagylót falfehéren azt mondta neki, hogy, a pénzpiaci szereplők kivonják a tőkéjüket, ha nem azt csinálják, amit ők mondanak...!;

úgyhogy lett is paktum, álprivatizáció, ellopott rendzerváltás, stb...!;

Csoóri azért ez ügyben megkérdezte Németh Miklóst is, hogy mit kellett volna csinálni, aki elmondta, hogy vigyék a pénzüket, egyszerűen mástól kell kérni...!;

miért írom ezt?, mert ma ugyanez a helyzet!, nem?

Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 09:54
Előzmény: #15594  Törölt felhasználó
#15597
DLPH, röviden, a tényszerűség jegyében:

1. Ismételten kikérem magamnak alaptalan rágalmaidat.
2. Megkérlek rá, hogy szándékosan - új olvasókat megtévesztően - ne vonj össze egymástól független személyeket. Amiket példaként írtál, írd annak, akiről szó van benne, ne nekem.
3. Yesterdayt kitiltották, mert nem a fórumnak megfelelően viselkedett. Ahogy téged is már vagy 5-ször az elmúlt 2 évben. Ide tartozik: én még figyelmeztetést sem kaptam egyszer sem 6 éves ittlétem alatt. Ez egy elég objektív mutatója annak, ki személyeskedik, ki sérteget, ki ír elfogadhatatlan stílusban, ki nem.
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 08:50
Előzmény: #15594  Törölt felhasználó
#15596
én nem fogok eltűnni innen le lehet szerelni őket
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 07:59
Előzmény: #15590  Törölt felhasználó
#15595
így van, helyes, a bíróság végre teszi a dolgát, sok ilyen ítéletet még
a cigányoknak meg kell tanulni, hogy minden bűncselekményükért megfizetnek, ezek csak ebből értenek
igazából meg kéne még szigorítani a börtönön belüli életet, hogy ne szanatórium legyen, hanem tényleges büntetés, közmunkán dolgoztatni ezeket, ugyanis ezek a munkától jobban félnek mint bármi mástól
Törölt felhasználó 2009. 06. 05. 07:22
Előzmény: #15593  kiegyezo
#15594
Szia.

Rendben. De sajnos tévedsz. Sokszor leírtam már miért bértopikolók. Keményen logikus is. Unom már ismételgetni. Ahogy most te is azt hiszed, alaptalan amit mondok.Nem alaptalan. Sajnos az igazság egész más, mint amit gondolsz. Nem indoklom meg. De egyet írok még, részemről felejtős az összes user24 hevenyen megalkotott új nick, aki valójában csak egy klón.Meg az összes többi. Érveltem miért azok, nem egyszer, amire csak provokáció volt a válasz.Érdemi válasz sosem jön semmire, ami igaz. Nem érdekes...

User24 klón összeszedett egy kis kivonatot abból, miket írtam. Abból persze nem idézett , amit ezek ketten írtak itt már. Másoknak. Másokról. Az arabokról (legéppuskázni mindet...) Morvai Krisztináról (csak egy gyáva alak , beszél így egy hölgyről, még ha ez is a dolga..nem férfi az ilyen) Sok a klón is itt, nagyon sok.

Szóval a lényeg : aki nem hiszi, hogy itt a politikai fórumokban ugyanazok a személyek fizetésért művelik gyakorlatilag ugyanazt (a munkájukat) az

------- -olvassa el az utolsó 2 év poltikai topikjait. ------

És akkor megérti. Ennyi. Az a dolguk, hogy szóval tartsanak benneteket és a rezsimet fényezzék. Aki veszélyes, arra csapatostól rászállnak. Vezényszóra. Csak a vak nem látja,De mit is várok ebben a közegben... Olvasd el a phyl topikot. Előtte nézd meg mikor mennyi volt az árfolyam és mi történt a céggel.És mi volt a nemzetközi rv piaci trend,. Ezt vesd össze a topikkal. Kárpótlási jegy dettó. Keg dettó. Olvasd el 2001 ben a hsz-eket. Kik írtak ide miket,hogyan.Olvasd el ,mert érdemes. Ezt vesd össze azzal ami most itt van. De olyan túlsúlyba került már az ostobaság a józan ésszel szemben, hogy elnyel mindent és mindenkit könyörtelenül. Kicsit ellensúlyoztam (volna). De nincs kinek. Itt masszívan megy a hülyeség. Akár tőzsde, akár politika. A résztvevőknek meg itt a helyük. Nekem nem. Ez természetes. Egyébként ez is dolguk. Addig b...nak valakit, míg elmegy a kedve a vitától, vagy nem süllyed le ilyen mélyre, és azért nem ír, vagy unja a soha véget nem érő vitákat ugyanarról, vagy aki értelmesebb (Yesterday pld legutóbb) és könyörtelenül a szemükbe vágja az igazságot, arra elemi erővel szállnak rá és elérik, hogy végül eltűnjön innen.
Na hagyjuk.

Üdv.
kiegyezo 2009. 06. 05. 00:17
Előzmény: #15579  Törölt felhasználó
#15593
Helló!

Semmiképpen nem akartalak megbántani, vagy hasonló.

Ugyanakkor, az értelmes vitának -mint amilyenekben te is részt szoktál itt venni- nem része szerintem, ha lebértopikolózzátok, lehülyézitek egymást. Különösen, hogy tényszerűen ezt aligha _tudjátok_ egymásról.

Ha vitánkat így folytatjuk le (értsd: itt, Magyarországon), látjuk hova jutunk. A béka s.gge alá.
---
A 3 dolog: egy nyilvános fórumon aligha ez a helyzet. Még leginkább a 2. állja meg helyét. Ha nem tetszik, vedd úgy, hogy nem is írtam.

Üdv
Törölt felhasználó 2009. 06. 04. 19:02
Előzmény: #15580  user24
#15592
user24

hogy jön ide a konki?
meg a Morvai?
Törölt felhasználó 2009. 06. 04. 18:11
#15591
Törölt felhasználó 2009. 06. 04. 16:51
#15590
Az olaszliszkai életfogytiglan után ismét kemény ítélet született:

"Életfogytiglani börtönt kaptak a 83 éves asszony gyilkosai
MTI
| 2009. június 4., csütörtök 13:47 | Frissítve: 2 órája
K. Ferenc és M. Sándor öt évvel ezelőtt Bajnán kiraboltak, megkínoztak, megerőszakoltak és felgyújtottak egy 83 éves asszonyt.

Életfogytiglanra ítélték nem jogerősen a Komárom-Esztergom Megyei Bíróság csütörtökön meghozott ítélete szerint az elkövetők feltételesen 40 és 35 év múlva szabadulhatnak. "Önöket a bíróságnak egyszerűen olyan helyzetbe kellett hozni, hogy lakóközösségüket önöktől egy életre megvédje. Itt nem lehet más ítélet, csak életfogytiglan, hogy önök már ne lehessenek olyan helyzetben, hogy bármilyen bűncselekményt elkövethessenek" – mondta az ítélet indoklásában Fülöp Zsolt bíró, aki hozzátette, az ügyben enyhítő körülményt nem talált."
link

Mindkettővel teljesen egyetértek. És örülök, hogy az ilyen nagy társadalmi visszhangot, sőt feszültséget szülő (éppen ezért saját érintetteiken messze túlmutató) ügyekben talán végre valóban visszatartó erejű büntetések születtek.
Törölt felhasználó 2009. 06. 04. 15:39
Előzmény: #15588  Törölt felhasználó
#15589
akkor élvezd csak ki a csendet kedves csendes:-),mert hidd el nem sokáig tart:-)))))
Törölt felhasználó 2009. 06. 04. 13:01
Előzmény: #15587  Törölt felhasználó
#15588
Szia Penznyelo!

Ha "a hallgatás: beleeggyezés",akkor mások is ! :-)
Törölt felhasználó 2009. 06. 04. 12:56
Előzmény: #15583  Törölt felhasználó
#15587
Csendes, egyetértek:)
Törölt felhasználó 2009. 06. 04. 12:49
Előzmény: #15585  Törölt felhasználó
#15586
naaaaa.... hogy egy politikusnak igaza legyen.... ??? :-O
Törölt felhasználó 2009. 06. 04. 12:35
Előzmény: #15576  kiegyezo
#15585
A baloldal szerint a jobboldal lop, csal, hazudik és nem alkalmas a kormányzásra. A jobboldal szerint a baloldal lop, csal, hazudik és nem alkalmas a kormányzásra.
És mindkettőnek igaza van!
Törölt felhasználó 2009. 06. 04. 11:59
Előzmény: #15572  Törölt felhasználó
#15584
Tessék mondani, hol lehetne csatlakozni ehhez az UNSZMPhez ? Nekem a legszimpatikusabb a "Bankõzi adóslista ( B.Á.R lista ) amnesztia. "

Mióta felrakott rá az mszp, azóta nem ad kőlcsönt a providentcia.
Törölt felhasználó 2009. 06. 04. 11:59
#15583
Amikor a stílus nem ér el egy szintet, abba kellene hagyni a vitát.
Ha elfogynak az észérvek, akkor nem kell a trágásághoz nyúlni!
Törölt felhasználó 2009. 06. 04. 11:44
Előzmény: #15575  Törölt felhasználó
#15582
DLPH, egy idézettel válaszolnék neked. A szerzője alighanem ismerős lesz számodra:

"tünés a fenekemből

...
DLPH-"
Törölt felhasználó 2009. 06. 04. 10:51
Előzmény: #15575  Törölt felhasználó
#15581
Húha, én nem olvastam végig az előzményeket, csak
ezt az egy hozzászólást - ezt is csak azért, mert a
dlph névről régebben sokat regéltek, ugyhogy nem
tudom ki vagy, nem ismerem a nézeteidet, nem
is bántani akarlak, csak egy egyszerű forumozó
egyszerű észrevételét szeretném megosztani;

szóval szerintem egy hozzászólás legyen olyan
hogy önmagában, az előzmények ismerete nélkül
is legyen érthető; én konkrétan a tiédből nem
ezt vettem ki;
nekem úgy tűnik, hogy elharapódzott az üldözési
mánia.: bértopicolók!?, már elénézést, de ha
a feltételezésed igaz, akkor kötelességed, a többi
forumozót tájékoztatni erről, de akkor légyszives
érvekkel és ténnyekkel is támaszd alá, mert
különben csak paranoiát szítasz;
harmadrészt, én úgy vagyok vele, hogyha még igazad
van, akkor is a hangnemedből az jön át, hogy te egy
buta és agresszív ember vagy, és ha valóban igazad
van akkor csak súlyos károkat okozol az igazadnak
ami mások igaza is lehetne, nem igaz?

szóval csak ennyit gondolok, tulajdonképpen
azt sem tudom miről folyt a vita, de azért a hangem
és a stílus sem megkerülhető,
egyébként most elolvasom az egész vitát,
de megkérdezem, hogy mi bajod?

{ha a korábbi irásokból kiderül, akkor sem érzem
feleslegesnek a kérdést}

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek