Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 16:57
Előzmény: #8119  Törölt felhasználó
#8120
miért vagyok pipa???
mert nincs amcsi pozi egy szál se....
a nyereségvágyból elkövetett akármi piszkálja a búrám....
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 16:56
Előzmény: #8118  neomodel
#8119
amit ezek az amcsik művelnek, széjjeltépik a parkettet, azt hiszem t.kön szúrom magam ha ma csak úgy hipp hopp 14k fölött zárnak....
Szép lesz, no esemény a héten, nincs ami fölizgatná őket , mennek az égnek, a szar adatok meg jönnek mennek mellettük, de ha a leprás megfogja a kezüket , szurkolok nekik, essetek már pofára hamburgeres yenkik.
neomodel 2007. 10. 01. 15:34
Előzmény: #8117  Törölt felhasználó
#8118
Szvsz most jól teszed, ha nem veszed vissza, tulképpen lefelé állt már a zászló, meg profitot is kell realizálni időnként, meg fel kell engedni a vonatra másokat is. Fölszállásban gondolkodni szvsz 2200-2300 között lenne érdemes, alatta már újbóli esésnek nyílik tér.
Ez a stoppos történet sajnos velem többször is megesett, vannak itt nagy stopbűvészek, tudod nem szeretnek csak egymaguk tovább menni, a koloncokat meg lerázzák maguk mellől.
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 15:21
#8117
Most egy tanulsagos meset mondok el nektek. Hogy mi a tanulsag, meg nem tudom, de erdekes lesz latni.

Annyit papoltunk a stop loss-rol, koztuk en is, hogy mar meg is untam. De igazsag szerint eddig nem nagyon alkalmaztam, csak a mentalis stop loss-t - magyarul hitegettem magam, hogy HA MAJD odaer az arfolyam, beteszem es eladom.

Na tegnap vagy ket orat tokoltem, mi legyen a RABA-val. Nagy szenvedes utan arra jutottam, hogy be kell tenni a stop loss-t, 2,580-ra be is tettem. Es komolyan mondom csak azert tettem be, mert kenyszeritettem magam, hogy most mar tenyleg rendesen kezdjem el hasznalni.

Amitol tartottam, az hogy egyertelmuen lehet latni az eves charton, mar volt iden 3 megszoras. Magyarul esett a papir 10-15%-ot, gondolom stopkiutes cellal, aztan vissza.

Na most kiutottek. Egyelore - tartom magam a "strategiahoz" - nem veszem vissza.

De most kivancsi vagyok, mi tortent itt...
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 15:17
Előzmény: #8111  Törölt felhasználó
#8116
aki mellettetek áll, az a mi emberünk
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 15:17
Előzmény: #8113  Törölt felhasználó
#8115
ilyen névvel ne csodálkozz, hogy nem keres senki:)) én is emlékszem rád (mint aki tudta, hogy mi a negatív "béta").
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 15:12
Előzmény: #8113  Törölt felhasználó
#8114
De az előzményeket kihagytad.
Az nem volt sértő? Nem akartalak megbántani, te kötöttél belém. Erre nem emlékszel? Max. kvittek vagyunk.
Az nem fair, hogy jól megbántódsz azon, ha megbántasz valakit, és visszabánt.
Nem nézlek le, semmi ilyesmi nincs bennem. Sőt.

A pozitartásból és a kockázatkezelésből (utóbbi teszi csak lehetővé az előbbit), szép iskolapáldát mutattál be, ezért (is) nyerhettél. Gondolom. Csak a pszichével nem számoltál, élesben az ember beremeg.
Devizatréder nálam milliószor jobban leírta.

De ettől még nagyot alakítottál. Ezt gondolom. És őszintén.

Ehhez képest mi bajod velem......? Rejtély.....

Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 15:06
Előzmény: #8096  Törölt felhasználó
#8113
1. Outsider30
emlékszem rád , te vagy az , aki demóban nyertél, aztán a nyereményedet élesben szépen elvesztetted.Ez fáj? Amikor figyelmeztettelek, hogy a valóság kissé más, elég nagy arccal lerendeztél. Vagy hogy az egy PR topik.
Néhány devizásnak nem ezen a fórumon előre mondtam, aznap mikor nyertél, hogy ezt a pénzt szépen odaadod élesben a piacnak.
Van aki emlékszik rá. Tanusíthatja.

2.szkeptikus vagyok a hozzáértéseddel kapcsolatban.

Ezeket vettem sértésnek. Lehet, hogy én vagyok túlérzékeny.
Ennyi, többet nem írok, úgysem keres senki. További sok milliót nektek.
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 15:04
Előzmény: #8110  Törölt felhasználó
#8112
ugye a noteszbe felrtad, hogy a flaxot felfügg előtt írtam, és a rábát is mikor?
ha már bizonyítunk...
De ez sem számít. Nincs jó beszálló ÉS kiszálló. Az vakszerencse. Vagy egyik vagy másik. Ezért feniek esetében is az dönt, mikor relizálok. Addig smafu.

Offok vége, részemről több kötözködővel nem tárgyalok.
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 15:03
Előzmény: #8110  Törölt felhasználó
#8111
Mégegy figura a sötét mezőn ...
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 15:01
Előzmény: #8109  Törölt felhasználó
#8110
"De gondolom te is bizonyítottál már sokszor."
Jól gondolod. Szerintem maradjunk ennyiben.
Rendben. Tudomásul vettem a véleményedet, és elfogadom, mint egy véleményt.Zsizsikes háziasszonyok után te is téptél egy sorszámot, fél év után újra sikerült belémrúgnod, és ettől jobban érzed magad.

Váljék egészségedre.
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 14:53
Előzmény: #8101  Törölt felhasználó
#8109
mi az, hogy édeskevés? szerinted a MOL menedzsmentnek közvetve/közvetlenül mekkora részesedése van? tapasztalod-e, hogy a kormány-ellenzék tengely egyöntetűen kiáll a MOL menedzsment mellett? Komolyan azt hiszed, hogy a MOL nemzeti olajvállalat? Szerinted helyes az, hogy a mindenkori tulajdonosok akaratával szembe megy a menedzsment? Mi a fenét keres Pintér Sándor az OTP fb-ben?

A Gazda kifejezés pedig csak előtted rejtélyes.

Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 14:49
Előzmény: #8106  Törölt felhasználó
#8108
"egy szerencsétlen lúzernek állítassz be, aki hülye mindenhez, aztán írod, hogy mi a fütty bajom van veled. Pld. ez a lekezelés is."

ne viccelj....semmi ilyesmit nem írtam...
tényleg nem értelek.... :(((

de ha így gondolod... utálj kedvedre...ahogy óhajtod.

noteszbe írd fel, vettem 1 milláért 2600-on Rábát, ez a számított DT beker ár mielőtt megnéznéd, volt-e egyben 2600-on ennyi tétel
, napon túl több lesz, és ha 2400-re beönti a kiszálló, ott ismételek, és 2500-nél is ismétlek, és ismételek lefelé folyamatosan
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 14:47
Előzmény: #8106  Törölt felhasználó
#8107
Ja azóta máshova is letettem a névjegyem. Ja élesben. Ja bárki megnézheti. De gondolom te is bizonyítottál már sokszor.
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 14:45
Előzmény: #8100  Törölt felhasználó
#8106
Egy dologgal volt bajom. A hencegéssel.
Egyébként abból indulj ki, hogy amiket itt olvasok azt mindet szkepticizmussal fogadom, sőt a tiédben volt némi ellentmondás számomra.
Egyébként meg olvasd el amit írtál rólam, nekem, egy szerencsétlen lúzernek állítassz be, aki hülye mindenhez, aztán írod, hogy mi a fütty bajom van veled. Pld. ez a lekezelés is. Maradjunk annyiban, hogy nem ismersz. Nem véletlen írtam, hogy 1x, 2x, mert miután leírtam, mert nem titkolom, mint más, aki elbukik valamennyit, gondoltam, hogy te leszel az első aki a fejemhez vágja. Utólag kösz a gratulációt. Legalább ennyire volt őszinte.De felesleges írogatás, ilyen a stílusod.
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 14:40
Előzmény: #8089  Törölt felhasználó
#8105
"na megmonda valaki végre, hogy India miért menetelt a parában vagy megmondja....
lehet választani :D"

Amíg az amerikaiak az értéktelen jelzálogleveleikkel foglalatoskodtak, adták-vették, feldarabolták principal-ra és intrest-bondokra, bezsúfolták alapokba, származtatták majd deriválták közben meg a lényeget takargatták: Meztelen a király! azaz meztelen az amerikai mezei adós. A jelzáloglevek lassan a "naked option" azaz fedezetlen papír kategóriába kerültek. Nem tudják fizetni a lakáshitelt amit most deriválnak majd köbgyökre tesznek.

Nos amíg ez történt az amerikai bankrendszerben addig szorgalmas kis india hadak sertepeltéltek a saját piacaikon. Azt se tudják mi az a jelzáloghitel indiába ez ritka csoda. Az amerikai jelzálogpara mennyire hatott rájuk? Hm... az annyira hatott mint egy new yorki hangya fingása hat a bombay-i elefant étvágyára. Tömören ennyi a válasz. :-)
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 14:36
Előzmény: #8100  Törölt felhasználó
#8104
Jól van. Kösz az előbbi válaszod a kérdésemre.

Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 14:33
Előzmény: #8100  Törölt felhasználó
#8103
még egy ha már ismét itt tartunk.....
Az összes nagymenőt óva inteném attól, hogy oda legyen magától meg vissza, ha az elmúlt 3 évben sikerült megdupláznia a tőkéjét, mert ilyen környezetben ez nem nagy cucc, majdha a buxi értéke 2-3 éven át áll egy bizonyos szinten, netán esik is akkor kell megmutatni milyen jó portfóliókezelő valaki.
Továbbra is tartom, hogy tizenx év távlatából egy huszas tök reális évente ( ebbe belefért tőkeáttét, külföldi etf, ingatlanáttétes, privát kölcsönös, árutőzsde, szóval minden khakis cucc) .
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 14:33
Előzmény: #8101  Törölt felhasználó
#8102
Alapvetően arra lennék kiváncsi, Csányi birtokol-e még részvényeket a MOL-ban, OTP-ben, ami nem publikus. Persze, ami nem publikus, azt nem tudjuk:)
Törölt felhasználó 2007. 10. 01. 14:31
Előzmény: #8099  Törölt felhasználó
#8101
fretek, kicsit agrasszív a vitastílusod, de mindegy. Egyszerűen arra gondoltam, hogy a GAZDA szó valami többet jelent a MOL esetében. A MOL vezetőség egy felvásárlás esetén édes kevés, ellenállhat max. egy darabig. Ha valaki ellenállást tud kifejteni a részvényeseken kívül az a magyar állam.
Szóval a rejtélyes gazda helyett nyugodtan írhatsz Csányit is máskor...

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek