Topiknyitó: farkasj41 2015. 03. 10. 09:32

Hun Mining létetik-e még ?  

Ki tudja mi van a HUN MINING háza táján ???
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 03. 13. 14:44
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#60
"pénznyelő Neked mi a véleményed az előbb általam leírtakról? Van valami jogi lehetőség a már veszteséget realizált volt részvényeseknek, ha össze tudják állítani érvelésüket,dokumentumokkal bizonyítva megtévesztésüket, elbizonytalanításukat?"

És kit perelnek? Azt a felszámolás alatt álló céget, amit éppen azért számolnak fel, mert fizetésképtelen? Mire a per véget érne, már nem is lesz ez a cég, de ha még zajlik is a felszámolás, mire megy vele bárki, hogy egy nyertes per esetén lesz egy soha kifizetésre nem kerülő kártérítése?
denon 2015. 03. 13. 14:32
Előzmény: #58  denon
#59
Ezért nem fognak sokan ezzel a lehetőséggel élni, össze kellene fogni több érintettnek max.
denon 2015. 03. 13. 14:30
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#58
Nem lesz egyszerű ,és ugye még ennek is komoly költségei lehetnek,ügyvéd,illeték perköltség egyebek...
exmnbs1 2015. 03. 13. 14:27
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#57
épp hogy a fordítottját közölték hogy a felszámolási kérelem visszavonásra került 2014 tavaszán
egy büdös szó sem volt erről ami folyt és arról sem hogy másodfokon januárban jogerős lett

helyette mindenféle kamu befektetőről, hitelezőről, vevőről kamuzgattak

majd tologatták a fizetésüket, némelyikről bejelentették hogy leléptették ők maguk))))
farkasj41 2015. 03. 13. 14:18
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#56
43 millió részvény sorsa..... ha ki van nyomtatva ,akkor jó lesz begyújtósnak egy kandallóban.....
Törölt felhasználó 2015. 03. 13. 14:15
Előzmény: #50  denon
#55
Nem az összes részvényesről beszéltem, aki eladott valaha is ebből a részvényből...
Hanem a TERM sheet-es befektetős kamuval megtévesztett részvényesekről beszéltem...plusz azokról,akik ezáltal be lettek csapva...plusz nyilván mindent bizonyítani kell...
Törölt felhasználó 2015. 03. 13. 14:14
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
Ez a cég felszámolás alatt van, ment a süllyesztőbe, oda ahová az ilyen magyar cégek valók.
OTC piacon kereskedni ezzel a fossal? Sőt, lassan az utcasarkon is vehetsz két zsákkal ebből (kutya piktogrammos szemetesben van, zsákokban).
Hun-Mining: felszámolás - link

Törölt felhasználó 2015. 03. 13. 14:11
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#53
pénznyelő Neked mi a véleményed az előbb általam leírtakról? Van valami jogi lehetőség a már veszteséget realizált volt részvényeseknek, ha össze tudják állítani érvelésüket,dokumentumokkal bizonyítva megtévesztésüket, elbizonytalanításukat?
Törölt felhasználó 2015. 03. 13. 14:08
Előzmény: #50  denon
#52
Nincs igazad, mivel miközben felszámolás alatt voltak már kijöttek egy befektetői hírrel, hogy Term sheet történt aláírásra egy befektetővel, íme:
link

2015-02-16 18:36:00
Visszavonhatatlan kötelezettség vállalás
Mellékletek:

rendkivuli_tajekoztatas_20150205.pdf
2015-02-05 19:13:0

Forrás:
link

Ez nagyon is megtévesztő, sokan erre a hírre vehettek, vettek bele, köztük magam is, és eközben már felszámolás alatt állt a cég! Január közepén már jogerőre emelkedett a felszámolás, bíróság mondta ki ezt, és ezt a cég nemrég jelentette be.
Azaz úgy hozott ki megtévesztő közleményt, TERM sheet-et befektetővel, hogy közben már felszámolás alatt állt! Azaz igen is megtévesztette, megzavarta a részvényeseket ezáltal. Tegyük hozzá, tavalyról volt már egy hír, hogy a cég elleni felszámolás már lezárult jogerősen... Szóval van itt sok megtévesztés, én utánakeresek több régebbi közleményüknek is, és szerintem el lehet érni jogilag, hogy a már kárt elszenvedett, veszteséget elszenvedett, bukót realizált részvényesek is kártalanítva legyenek...

Törölt felhasználó 2015. 03. 13. 14:02
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#51
"Úgy látom itt csak a részvény nélküliek osztják az észt."

Szerintem az, hogy nincs valakinek egy 0-át érő, felszámolás alatt lévő cég papírjaiból, az nem ciki.

A múlt heti kérdésemre viszont nem válaszoltál: van neked vagy nincs?
denon 2015. 03. 13. 13:57
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#50
Aki veszteséggel eladja, egy cég sem fogja ezért kártalanítani mindenki élne ezzel a lehetőséggel.
exmnbs1 2015. 03. 13. 13:14
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#49
remélhetőleg a felszámoló majd feldobja őket
Törölt felhasználó 2015. 03. 13. 13:07
Előzmény: #47  denon
#48
Itt felszámolás van...
A Tőzsdei listáról is törölték már, a Teletexten sincs rajta a BÉT papírok listáján, innentől kezdve az még mindig kevesebbe bukott szerintem,aki eladta míg tőzsdén szerepelt a részvény,így szerintem aki ezek után megtartotta az nem jár jól,legfeljebb ha szerencséje van lehet talán 1-2 őrült vevő vagy részvénygyűjtő,aki venne kisebb pakkot...
nagyon bizonytalan az egész,hogy mi lesz ezek után...
szerintem az egy ócska duma és kamu,hogy itt bárki is, főleg az előz vezetés,vagy a mostani vezetés aggódna a kisbüfikért...
Ha valóban aggódnának a kisbefektetőkért,akkor kártalanítsák azokat is, akik buktak ezzel a részvénnyel és a kamuhíreik hatására bízva a cégben, belevettek az elmúlt időszakban a részvénybe... és dobták veszteséggel,amíg tőzsdén volt a részvény...
denon 2015. 03. 13. 12:33
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#47
Csak ismételni tudom magam akinek még van és nem kenyérre kell..."10-15 ez ft ért senki nem olyan hülye,hogy eladja még ha egy fillért sem lát belőle később akkor is"
Törölt felhasználó 2015. 03. 13. 12:16
Előzmény: #43  exmnbs1
#46
nem, olvastam más közleményt is, de ez az egyezség szó már több a sok(k)nál! :-)

"egyességben"
Amit ezek akarnak, az is olyan színvonalú és lutri dolog lesz,mint a helyesírásuk!
benne is van az általuk leírt szóban, hogy "egyes..." :-))

elég sok helyesírási és másféle hiba (is) volt a közleményiekben, ebben igazad van.

Szerinted amúgy mit akarnak ezek?
Hogy akarják visszafordítani a felszámolást? szerintem ez már lehetetlen!

most néztem visszaolvastam 1-2 tavalyi közleményüket, majd írok róla jövő héten, annyira figyelmetlen voltam, hogy anno ez nekem fel sem tűnt, majd leírom mire gondolok ...

szerinted miért ez az erőlködés részükről?
tényleg mi lesz a tőzsdére be nem vezetett 43 millió db részvényük sorsa?? :-) Te ezt hogy látod, mit tudnak tenni vele?
nem lehet,hogy el akarják adni és ezért ez a sok kamu?
exmnbs1 2015. 03. 13. 08:03
Előzmény: #44  exmnbs1
#45
link

nem látom Hun Mining f.a.-t a hírben)))))
exmnbs1 2015. 03. 13. 08:02
Előzmény: #42  exmnbs1
#44
ebben
exmnbs1 2015. 03. 13. 08:01
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#43
látom ez az első közlemény amit elolvastál
valamennyi ilyen sőt még ilyenebb
olvasd végig, megéri

a nyelvtan és magyartalanság a kisebb baj számos ellentmondást fogsz találni bennük
exmnbs1 2015. 03. 13. 07:59
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#42
felszámolós wcpapírban pedig a beragadt tulajdonosok kamuztak össze-vissza
ezeket tettük helyre

nem egy nagy dicsőség ebbe tulajnak lenni amúgy)))))
jokezdes_reload
jokezdes_reload 2015. 03. 13. 07:44
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#41
Ön eladom az emlékbe vett pakkom a névértékéért.... :D

Topik gazda

farkasj41
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek