Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
molgab 2008. 05. 23. 12:52
Előzmény: #25850  Törölt felhasználó
#25880
ez mekkora poén! :-D

(lásd előzmény)
martin36
martin36 2008. 05. 23. 12:51
Előzmény: #25876  Törölt felhasználó
#25879
ivin Úr!
Itt egyvalami állandó jelleggel figyelmen kívűl van hagyva,és ezt teszi Ön is:a tőzsde elsősorban pszichológiai alapon müködik.ha egy befektető azt látja,hogy az eddigi részvényszám többszöre lett lejegyezve a prompt ár 12-edéért,akkor telejsen mindegy,hogy Önök borítják v sem!A pszichológiai fegyver beindul,és ezáltal az eladások is!Nincs jelentősége,h történnek e ténylegesen borítások v sem,a legtöbben eladnak-mint a közelmúlt eseményei is bizonyítják.Ennyi idö alatt viszont mégcsak pánikeladásokról sem beszélhetünk,hiszen az egy két nap alatt lecsengett volna.A tözsdén a lélektan a legbefolyásosabb tényezö szinte,sosewm az adott eseményt árazzák,hanem a lehetőségeket.Más áron való kibocsátás esetén épp az ellenkezőjéről cseverésznénk most,kár,h nem igy történt.
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:48
#25878
Jó Mindenki,

visszatérve azokhoz, akik lehülyéznek, meg azzal foglalkoznak, hogy ki, mit és hogyan rak össze (anélkül, hogy az alapvető információkat értékelné) ismételten felhívom mindenkinek a figyelmét arra, hogy teljes részletességű leírást adtam a módszerről, meg arról, hogy ki mennyit és mikor realizál(hat) és mi az Önök érdeke, még számtanpéldákat is írogattam. Nem túl messzi dátum az az április 30. olvasgassanak kérem, vagy csinálják, ami a dolguk - én vállalatot építek, magamnak, a munkatársaimnak, a gyermekeimnek, meg az összes HUMET és HUMET-PBC North America részvényesnek. Jó délutánt mindenkinek

Őszinte hívük
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:47
#25877
Tisztelt Civin úr!

Köszönöm az Enerex ügyben adott tájékoztatást.
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:43
#25876
Jó Viki,

feltételezve, de meg nem engedve, hogy az eddigi részvényeket én - vagy bárki - magára borította(m) volna, az eddigi 22 millió részvényes kibocsátásból (érték 78 forinton cca: 1,6 milliárd forint) 2 milliárddal növeltük a HUMET csoport saját tőkéjét, az árbevételét meg megtizenkétszereztük.

Mit, ki, miért borogat?

Őszinte híve
martin36
martin36 2008. 05. 23. 12:43
Előzmény: #25869  Törölt felhasználó
#25875
Civin Úr!
Nem tudom mi nem fog így menni,mindenesetre biztosíthatom,hogy nemhogy ápr.30-tól olvasom az Ön hozzászólásait,hanem már nyugodtan mondhatom,évek óta.
Mindezektől függetlenül(vagy talán éppen ezért)tettem fel kérdésemet,amire konkrét választ sosem kaptam.
Valamiképp paradoxon,konkrétat most sem,bár nekem most már válasznak ez is megfelel,mivel a következtetést levontam magamban.
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:41
#25874
Jöhet itt nekem akármilyen dumával, de az hogy hírekkel felpofozom az árfolyamot, baráti kezek szépen beletolják a balekokba a sokszázezer darabos pakkajikat, aztán az ebből befolyt pénzen jegyeznek ugyancsak humet részvényt 6Ft-ért....méghogy ez humet már nem az a humet.. dehogynem.
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:41
Törölt hozzászólás
#25873
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:41
#25872
az ENEREX ügyek jobban alakulnak, mint vártuk. Van lehetőség arra, hogy ne vegyünk részvényeket, hanem a teljes erre szánt összeget az ENEREX alaptőkéjének megemelésére fordítsuk. Barrie Carlsen barátunk május 27-ére hívta össze a közgyűlést, amelyre Csereklei Gáborunk utazik, most éppen Frankfurtban ücsörög a business longue-ban és az emailjeit olvassa. Mindjárt hív, mert 13:30 kor szál fel a Vancouver-i gép. Délután háromkor száll le és egyenesen az ügyvédeinkhez autózik.

Őszinte hívük
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:41
#25871
az ENEREX ügyek jobban alakulnak, mint vártuk. Van lehetőség arra, hogy ne vegyünk részvényeket, hanem a teljes erre szánt összeget az ENEREX alaptőkéjének megemelésére fordítsuk. Barrie Carlsen barátunk május 27-ére hívta össze a közgyűlést, amelyre Csereklei Gáborunk utazik, most éppen Frankfurtban ücsörög a business longue-ban és az emailjeit olvassa. Mindjárt hív, mert 13:30 kor szál fel a Vancouver-i gép. Délután háromkor száll le és egyenesen az ügyvédeinkhez autózik.

Őszinte hívük
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:40
Előzmény: #25863  Törölt felhasználó
#25870
Civin Úr!
"miféle garanciával szolgálhatnék?"

Ön teremtette ezt a helyzetet, az Ön kezében van az a sok millió 6 Ft-os részvény.
Higgye el, tartunk attól, hogy ha a cégek vásárlásakor, készpénzre lesz szüksége, akkor azt a darabszámú részvényt ránk borítja!
Egy Civén féle részvényopciós programot el tudnék képzelni, pár évre előre vetítve az árfolyamalakulásokat.
Önnek még van hitele!!!!
Egy tőzsdei cégnek nem csak a cég eredményeit kell folyamatosan növelni, hanem a részvényesek - nem napi - féléves, éves érdekeit is!
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:38
#25869
Jó Martin,

ez így nem fog menni... Vissza kell olvasni az április 30-át követően általm írtakat, és megért mindent. A lényege ennek a rendszernek az, hogy egy "kisebb közért"-ből egy 15 millió dolláros árbevételű válllatcsoportot építettünk fel és ennek innen Magyarországról egy csődeljárástól, meg valamiféle "adó ügyük is volt" mendemondáktól büdösen más módja nincs. Ha van, tegyék és én érdeklődéssel figyelek és tanulok mindenből, amit látok és hallok.

Őszinte híve
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:38
#25868
Tisztelt Civin úr!

máj. 15 már a múlt. Enerex felvásárlásáról bejelentés mai napig nem történt. Lehet aggódni vagy még keményebben tárgyalnak mint valaha?
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:36
#25867
A cégnek egyértelmű hogy jó a higítás, hülye kisbüfik megfinanszírozzák olcsó pénzen a terjeszkedést. Nincs ebben semmi gond, ez az ön érdeke és úgy tűnik büntetlenül mehet is dolog. Csak után ne jöjjön ide megmondani a beragadtaknak hogy nekik milyen jó.

Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:35
Előzmény: #25863  Törölt felhasználó
#25866
Kedves Civin Úr!!!

Még mindig áll az Ön által felajánlott fogadás 50 ft-os árfolyam esetén...??? hmm?
1miskát feldobok, ha nem lesz a humimi 50 ft akkor Öné, ha lesz akár 1 másodpercre is 50 ft, akkor utalja a 3misit.
Határidő: 2009 06. 01.
martin36
martin36 2008. 05. 23. 12:34
Előzmény: #25863  Törölt felhasználó
#25865
Civin Úr!
nem hiszem el,hogy az ezerszer feltett kérdést meg sem látja.Miért nem lehetett monjuk 30-50 ft-on tőkét emelni,még ha zártkörüen is,és ezáltal magát az árfolyamot is megtámogatni,és mi oka volt a 6 ft-os emelésnek azon kívűl,hogy ezen Önök rengeteget kereshettek,kereshetnek?
Mivel nyilván magasabb értékben számítják be a papírokat,egy 30-40 ft-os kibocsátásnál is tisztes hasznuk lehetett volna,és nem 72 ft-nál beszélgetünk ezekről a kérdésekről,hanem 110-en.Nem tudok más indokot felfedezni ezen anomáliákra,mint az előbb említettek,kérem mondja el,ha más valós-ütős érve van rá!
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:33
Előzmény: #25863  Törölt felhasználó
#25864
remélem évvégére visszamegy 85-re
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:28
#25863
Jó Viki,

fontos szempont a befektető véleménye, de nem pánikban. Visszatekintve az elmúlt időszakra, mint említettem a minimum 0,38 dollár volt, és nagy kilengések nincsenek, a plafon 0,60 dollár (nem számítva a 2007 augusztusi cirkuszt). Én egy kibocsátásnál a HUMET tárgyalási pozícióját pontosan arra a chartra alapozom (érvelek), ami az Öné - hol esik, hol emelkedik, de 0,40 dollár alá nem valószínű, hogy megy az árfolyam, azaz a legutóbbi kibocsátás 10 millió dolláros bonitásjavulást eredményez majd.
Ebből további 2 millió dolláros eredménynövelés érhető el, ami a vállalatértéket 20-40 millió dollárral növelheti.

Ön szerint egyébként hogyan fejlessük a HUMET csoportot, ha nem azen a módon?

Őszinte híve

Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#25862
Türelem. Az idő pénz. :-)
A remegő kezűek menjenek ki, utána jöhet. :-)
Törölt felhasználó 2008. 05. 23. 12:26
Törölt hozzászólás
#25861

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek