Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 09. 18. 10:19

Forex /fxtrend  

minden érdeklődőt szeretettel várok az alábbi oldalon

link



Kockázatos de 3 hét alatt 1,5 millioval 5100 $ nyereséget hozott.Természetesen a múlt hozzama nem garancia a jövőre.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Phylaxa 2009. 11. 05. 19:54
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#241
Isten ments, hogy félrvezessem.....egy lot-on 98%-os hitelt te minek nevezed? 50$-ra 2000$....így rendben vagyunk?
Phylaxa 2009. 11. 05. 19:57
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#242
1 lot 50$ 100 papírra és a többi hitel. Így rendben?
Phylaxa 2009. 11. 05. 20:37
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#243
Nem akar átmenni amit írok....
Szóval mielőtt ilyet írsz előtte tájékozódj kicsit. Nagyon sok cég van. 1 lot 50$ és 100 papírt kapsz érte. Ez nagyon durva áttét és Pista bácsi bizony jól mondaná. Amit írtam az áll és ha egy ilyen céget választana akkor bizony gondoljon arra amit leírtam. Ennyi.
Phylaxa 2009. 11. 05. 21:11
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#244
Nem tudom, hogy mi a fene van.....én a 19.50-es beírásodat látom utoljára. Ezért ha közben megjelent volna a válaszom többször akkor elnézést kérek. Ha nem akkor ez sem jelenik meg és majd megpróbálom később.
Phylaxa 2009. 11. 05. 21:16
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#245
Na most látom ez megjelent amit utoljára írtam. Szóval amit írtam az áll. Én nem tudhatom, hogy ő hol akar tradelni, de ha véletlenül egy olyan cégnél, ahol 1 lot 50$ és 100 papírt kap érte akkor amit írtam az áll. Ha azzal van bajod, hogy valaki ilyen cégnél tradel, szerintem mindenkinek a saját dolga. Én nem biztattam semmire, egyszerűen csak leírtam, hogy mire figyeljen oda. De Pista bácsit megértem....teljesen igaza van. :)
Törölt felhasználó 2009. 11. 05. 22:56
Előzmény: #245  Phylaxa
#246
Phylaxa jól emlékszem Te régi motoros vagy a részvényszekcióban? Vagy a nickedet keverem valakivel?
BullishVik
BullishVik 2009. 11. 05. 23:26
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#247
Köszi az infokat!
Bár a devizához annyira nem értek, azért remélem nem számítok amatőrnek:)
Szigorúan ta alapján csináltam a héten a saxonál vezetett demo számlámon 3,5% nyerőt tőkeáttét nélkül. Remélem a valóságban is legalább így menne, bár tény, hogy úgy sokkal nehezebb.
Mondjuk ez így is elmarad Anbrigi szép eredményeitől, remélem egyszer kemény munkával én is megközelítem ezt az eredményt.
Gratulálok neki!
BullishVik
BullishVik 2009. 11. 05. 23:29
Előzmény: #247  BullishVik
#248
mondjuk a tőkeáttét nékül alatt azt értettem, hogy egy adott tranzakción kb a "tőkém" fele volt, de kb négy pozi volt átlagban nyitva, szóval ha úgy vesszük 2 szeres áttétel
Törölt felhasználó 2009. 11. 06. 08:22
Előzmény: #248  BullishVik
#249
Anbrigi több mint 10 *-es áttétet használt az elején /8000 usd -re kötött be 1 lotot, 50-80 pipes stopokkal. Azért ez akárhogy is számoljuk jó 10 % -ot kockáztatott az első kötéseknél. Most már persze csökkent a rizikó hisz ugyanakkora kötésekhez duplájára nőtt a tőke is.
Nagyon szépen dolgozik Anbrigi, de kétlem hogy ilyen rizikójú kötéseket be is kötött élesben hasónló méretű számlán, főleg hogy 9 éve van a szakmában...
Ugyanis bebukni 8000 dollár 20-30 % -át 3 nap alatt élesben egészen picit frusztráló érzés lenne.
Legyen elég egy traden a 2, max 3 % -os risk.
Persze nem mindegy hogy a 2 % 80 pip vagy esetleg hardcore daytradereknek 20 .
Törölt felhasználó 2009. 11. 06. 08:44
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#250
kevesebbet nem lehet deven SL-t rakni ..

az sl az egy külön tudomány .. az nem csak egyszerűen csak a risk kérdése . mindenképp a párok természetétől is függ... egy volásabb párnál a 2 - 3 % risket seperc alatt kiüti , és úgy megy tovább irányba . és ezt lejátszhatod akár 5x is ..

az attól is függ mire játszol : momentum , közép , giga ..

és még sokminden mástól is . sáv, hír, napi vol ., milyen nap van , olaj, rv-snp állás ,TA stb,stb, stb...

az sl szint az egy külön gyakorlatot igénylő cucc .. az hülyeség , hogy a tőkéd x%-a simán, és oszt hadd fusson a szekér .

ha csak ez az sl , akkor simán bukó . ha egy ilyen 20 pip - es sl- t olvasok ... megyek is már tovább /komolytalan / .

a kérdés nem onnan megközelíthető hogy hány nap alatt vesztheted el a tőkédet , hanem onnan , hogy a pozid nyereséges lesz vagy sem .. Ha drekk a pozid az sl miatt akkor ha nem 3 nap alatt veszted el a zsét , akkor 5 - 10 vagy 20 nap alatt ... egyremegy ! hülyeség ez a kalkuláció sztem ..

majd mindenütt rosszul tanítják az sl szintet .. túl lazán és nem körültekintően , nem részletesen / csak a min. kockázatra /. a risk az csak az egyik , és majdhogynem a leglényegtelenebb momentum .. Ez nem apácazárda , hogy nem kockáztatsz csak minmális fillért , hogy aztán dodo ezreket nyerj ! ez így nagyon smafú !

Törölt felhasználó 2009. 11. 06. 08:51
Előzmény: #250  Törölt felhasználó
#251
nekem egyfajta vél. van anbrigiről ..

az, hogy én sohasem leszek anbrigi , én maradok tonic66. Ha csak számokat kapok akkor már sohasem leszek önmagam , és az eddigi tudásomat összekavarom egy egészen tőlem idegen cuccal ,ami rossz beidegződéseket , szokásokat vetett fel velem , mert hat rám - ha akarom ha nem mert ..

egyszer ráfáztam u.ilyesmivel, többet sohasem ...

Törölt felhasználó 2009. 11. 06. 08:53
Előzmény: #251  Törölt felhasználó
#252
bocs anbrigi ..

:)
wyl 2009. 11. 06. 08:58
Előzmény: #250  Törölt felhasználó
#253
ha csak ez az sl , akkor simán bukó . ha egy ilyen 20 pip - es sl- t olvasok ... megyek is már tovább /komolytalan / .

Miért lenne komolytalan. A stoppot a setup határozza meg. Namármostha "rossz a beszálló", akkor a stop is csak távoli lehet. Ebben az esetben lehet csak komolytalan a 20 pip. Természetesen a timeframe függő is a stop.

Anbrigi az usdcad stopját szerintem nagyon rossz helyre rakta és megbosszulta magát.
link
Törölt felhasználó 2009. 11. 06. 09:13
Előzmény: #252  Törölt felhasználó
#254
aki meg azt mondja hogy demót azt rövid ideig mert az csak játék , és nem ilyen az éles -- az csak bróker lehet .

pontosan ilyenek tanul meg játék közben amit leírtok , leírtam .. Mi hogy viselkedik , milyen pozikat rakhatok fel , és mi lesz vele és rengeteg tapasztalat .. nagyon hosszú ideig kell demon "játszani" ahhoz , hogy legalább!! élesben a pénzénél maradjon ! Élesben ezt lejátszani felelőtlenség , és hatalmas a veszteség azt garantálom ! Tuti ! 5000 % .. meg ne próbálja senki aki kezdi a cuccot ! HAZUGSÁG !!

a demó nem arra való , hogy ott csak nyerjen az illető ! Tévedés ! arra való hogy tanuljon .. a profit csak tanulás tapasztalat szerzés után jön . az meg kinek kevesebb , kinek több idő alatt éri el ... amint elkezdi demon , rá fog jönni, hogy játék ide vagy oda , ott is simán elveszti az első 10K dodoját, majd a többit is ... oszt gondolkodni kezd majd előbb utóbb , hogy miért is .../ na innen fog elkezdeni tanulni/
Törölt felhasználó 2009. 11. 06. 09:23
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#255
aki kiváncsi hogy milyen ismérvek után léphet az élesbe , vagyis meddig kell demóznia , erre szívesen adok egy egyszerű instrukciót erről itt.

/ mástól vettem én is "lócsiszár" koromban , de nagyon igaz és jó útmutatás volt /
Phylaxa 2009. 11. 06. 10:09
Előzmény: #255  Törölt felhasználó
#256
A mai napig előveszek egy két demot az éles mellett. Ha van új ötletem mindig kipróbálom. Nem értem miért kell határvonalakat húzni ebben a dologban. Azért van a demo, hogy segítsen.
Phylaxa 2009. 11. 06. 10:22
Előzmény: #246  Törölt felhasználó
#257
Ha jól emlékszem akkor 2004-es a nickem. De 1998 óta vagyok a részvények világában. Az FX-re két éve bukkantam rá. Az az igazság egyébként,hogy imádom. Ja és ne akarj megélni belőle. Csináld! Ennyi. :)
Törölt felhasználó 2009. 11. 08. 12:28
#258
Sziasztok

Egy kis segítséget kérnék.
Állítólag David Shine novemberben tart egy előadást Magyarországon, de eddig semmi konkrétat nem találtam erről. Tud valaki segíteni? remélem jó topicba írtam :)
köszönöm
Törölt felhasználó 2009. 11. 10. 18:19
Előzmény: #258  Törölt felhasználó
#259
Kedves boyGO !

Sajnos nem tudok segiteni a kérésedre.
üdv
Törölt felhasználó 2009. 11. 10. 18:20
#260
Leírom a gondolataimat és meglátásaimat a piacról. Pontosabban hogy én mely deviza párban látok aktuálisan lehetőséget. Akit érdekel ingyenesen még regisztráció nélkül is, nézheti. Nem a levegőbe beszélek konkrétan le írom mit vennék vagy adnék és ehhez milyen stopot javaslok. Valamint a stopot, ha módosítom milyen szintre módosítanám. Egyszerre csak egy pozi van nyitva. Minden estben 100 000 nagyságú a pozi a tőke pedig 8200 USD amire a hozamot most is számoltam. Új pozi akkor nyílik, ha így kezdődik a bejegyzésben Trading Tipp…………. Ha van naponta 6*10 perced akkor még nyugodtan dolgozhatsz is mellette.
Magyar időszerinti frissítés: 07:04_10:04_13:04_15:04_18:04 (+ - 4 perc)
extra esetben 21:04 is.

Az alábbi oldalon tudod követni milyen tipp van éppen érvényben.

twitter.com/fxtrend

Mindenkit szeretettel várok

Eddigi teljesítmény részletesen megtekinthető ezen a linken www.fxtrend.hu

Topik gazda

Anbrigi
5 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek