Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 20:53
Előzmény: #3479  Törölt felhasználó
#3480
egyébként az is furcsa nekem hogy a portfolion eg ykumma hír ninc saz egészről, ez normális???
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 20:52
Előzmény: #3476  BudFox
#3479
nekem is votl ilyen nem eg ynem kettő :))) sőt még lehet lesz is mert még egy éve sem csinálom, év elején rohadt nagyot buktam richterrel tőkeáttétellell és most azt dolgozom vissza, igaz az egy kicsit más volt (40 000 - vétel, le 38 500 megint vétel tőkeáttétellel, le 37 500 megint vétel tőkeáttétellel, le 36800 megint vétel tőkeáttétellel, le 36 000 befosás eladás, tőkeáttétel jó nagy bukta) nem bírtam kivárni míg visszaáll. Itt most 87-nél ugrottam be, 95-nél tőkeáttétel, lement 89-ig de mondom nem jácccom el megint azt amit a richternél, lesz ami lesz, és visszaállt, meg itt a helyzet is más, szóval ma 93-as átlagról 105-ön kidobtam realizálnom kellett egy kicsit, ha robog a vonat tovább visszaszállok, nembaj ha kimarad egy kis emelkedő, de ha nem robog akkor is visszaszálok majd ;))) majd meglátjuk hogy alakul az elkövetkező néhány nap, személy szerint felettébb kíváncsi leszek rá, hogy tud e ekkora forgalmat produkálni minden nap
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 20:47
Előzmény: #3477  Törölt felhasználó
#3478
nekem mondod? 80 % otp be állok :)))
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 20:30
Előzmény: #3476  BudFox
#3477
Az otp ma rallyzot mint atom!!! :))
BudFox
BudFox 2007. 05. 03. 20:14
Előzmény: #3475  klikk
#3476
DLPH -nak köszönjük a tanulságos történetet, szerintem a legtöbbünk magára ismer benne.
Legalábbis biztos sokan, csak kevesen merik beismerni, hogy ilyen időszaka is volt a tőzsdében valakinek.

nekem 95 -ről van, remélem még jócskán megy fel, és akkor eladom.....
klikk
klikk 2007. 05. 03. 19:48
Előzmény: #3474  klikk
#3475
lányok fiúk!

nézzétek meg honnan indult a bux tizenéve...és hol tart most?.......
klikk
klikk 2007. 05. 03. 19:47
Előzmény: #3473  Törölt felhasználó
#3474
DLPH :DD!
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 19:43
Előzmény: #3471  Törölt felhasználó
#3473
már döntöttem az 5 % pénzemért ecot vettem.. csak gondolkodtam kis otp eladok és phiribe.. :) de én megfogadtam hogy csak 100 vagy alatta veszek.. bele.. felette nem.. ha elmegy elmegy :) majd lesz más..
Szerintem sokkal könnyebb nyerni akkor ha pont azt veszed meg ami épp aznap jol bezugott mint azt amit aznap meghuztak.... pont forditva kell gondolkodni mint mások.. :)) ( bár az eco most tötymörgött azért mertem venni.. ha megugrik már nem mertem volna ujabb pakkot.. )
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 19:40
Előzmény: #3471  Törölt felhasználó
#3472
Ez annyira jó story,hogy szinte mindenki magára ismerhet szerintem.
A botladozó időszakokra gondolok.
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 19:37
Előzmény: #3469  Törölt felhasználó
#3471
Amúgy örülök hogy tetszett, köszönöm,
Neked kell tudnod mit akarsz tenni, de a gyávaság vége ne az legyen, hogy 140-nél beleveszel végül, mert már nem bírod nézni hogy megy mint állat, onnan meg esetleg fordul. (Az analógia miatt csak a példa)
És akkor lent eladod, aztán megy tovább fel az egekbe.

Dönts most, igen vagy nem. A tőzsdézésben van kockázat. De az más, mint a lehető legrosszabbkor belevenni a plafonon.

Most sokat segítettem a mondanivalóm
megmagyarázása céljából, de ez nem jó dolog. Neked kell érezned.
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 19:37
Előzmény: #3469  Törölt felhasználó
#3470
Pfu DLPH.
Te bekameráztad a lakásomat?
Különben honnan tudhattad volna,hogy mit csináltam tavaly?
Gratulálok,jól megjegyezted a történteket.
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 19:30
Előzmény: #3468  Törölt felhasználó
#3469
Izomman20

"nagyon jo a sztori :)) de miért pont otira irtad? nem inkább phylaxia? :) "

VERSUS

"kis phirit is vetttem volna de ez már nekem magas ár.. szoval lehet ez a vonat már elment :)) "

Hát többek közt az ilyen gondolataitok miatt ....:)
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 19:26
Előzmény: #3464  Törölt felhasználó
#3468
nagyon jo a sztori :)) de miért pont otira irtad? nem inkább phylaxia? :)
kicsit én is izgága vagyok..
egyetlen egyszer szoptam be.. a humet el..
76 on vettem beijedtem és 72 kiszortam.. kis pénzel csináltam..
aztán volt egy gondolatom.. felosztottam a zsetonom 4 részre..
vettem:
Forras oe
genesist
fotexet
econetet

a stratégiám az volt ha fene fene esik akkor is várok és csak ha haszon van megugrik valamelyik akkor szorom ki.. ( elörre marha nehéz megmondani melyik napon melyik papirt huzzák meg.. és mire elindul a vonat már késö beszálni lekéstél rola.)
az elsö három papirt ki is szortam hol egyik nap hol másik nap mikor melyik ugrott meg :)) .. olyan 5% os hasznokkal.. lehetett volna több is de jo ez.. az ecot viszont megtartottam mert látok fantáziát hosszu távon is benne...
De mostanság már csak hosszu távra játszok tul lutri rövid távra játszani.. kis phirit is vetttem volna de ez már nekem magas ár.. szoval lehet ez a vonat már elment :)) ( benne kellett volna már csücsülni 80 on..valamennyivel és várni)
zotya32 2007. 05. 03. 19:23
Előzmény: #3465  zotya32
#3467
azt hiszem, a 2150 db phyl-lel nem vállalok nagy kockázatot.... megnézem mi lesz belőle.... hátha annyira jó lesz, mint az eco. azt is 60-90-es szint óta tartom-gyűjtöm. :))
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 19:16
Előzmény: #3464  Törölt felhasználó
#3466
ennél a periodusnal hagyja el az ujreges tözsdezö a börzét,ha ezt tuleli meg talan penzt is kereshet/néha/
zotya32 2007. 05. 03. 19:12
Előzmény: #3464  Törölt felhasználó
#3465
ez tetszett :))
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 19:02
Előzmény: #3455  Törölt felhasználó
#3464
Ha valakinek nem lenne ismerős :

Otit húzzák, reggel alig nagy gupppal nyit,
kb 6500 körül. Veszik, fél ór alatt megy 200 forintot. Az rengeteg. Emberünk görcsösen markolja mikiegerét. Néz mint aki sosem látott részvényt, pedig már nagyon komoly több hónapos tapasztalattal bír. De ezt nem érti.

Dönt. Ha ezt veszik, akkor megvárom még visszakorrigál, és beleveszek. Jó. Le is áll szépen a hegymenet, 6700 körül izeg- mozog az árfolyam, forgalom lecsökkent.

Emberünk izzad : most mi legyen? Miért nem adják ezt vissza?

Vár, egyre szentebbül elhatározza, ha korrigál egy százast belevesz mint állat. Különben is, 2 hete még szórták ki dögivel, a kutyának sem kellett. Biztosan visszamegy még.

Emberünk nagyon készül, egyszer csak hopp ! Meghúzzák megint. B...sszz... meg, emberünk nagyon ideg,mindjárt 6800 és még eladó sincs a könyben, egyre nyugtalanabb, remeg, a fene vigye el (gondolja), mekkora állat vagyok, nem vettem bele 6700-nél miért?

Idióta,hülye (mondogatja félhangosan - többen nem értik a környezetében hogy most épp mint művel)

Na de most aztán tényleg beleveszek,ezt elhatározza erősen, ez megy mint az állat. Beleveszek ha a fene fenét eszik is, még csak dél van, de senki nem ad vissza semmit. Rákészül, előjegyez, nyomná OK, izzad tenyere , remegnek ujjai : és ha most fordul? Nem ! -szól egy belső hang. Ez már nagyon sok. Majd 6750-nél ha addig visszakorrigál. Most ne vegyél, nagyon magas az árfolyam - mondja a belső hang.

Így is tesz. Továbbra is nagy rutinnal róka módra vár, lesi az alkalmas pillanatot.

Jön a második forduló, egyre hevesebb a forgalom és a felrántások, emberünk már nem lát semmit a pipától, csak azt, hogy 6880 az árfolyam, és továbbra is veszik mint a cukrot. Sőt ! Egyre jobban, egyre több az eladó tétel, de kirángatják pofátlanul.

Emberünk már nincs teljesen magánál.
Erre nem számított, de ő biz nem akar lemaradni . Itt mindenki keres, azt látja csak, ha nap elején csak 1000 otit vesz TDT-re , már 400K -t keresett volna, oppá, már a 6900-et is áttörte. Nem bírja tovább idegekkel.

Belevesz.

Ő ebből nem fog kimaradni.
6940-en nyit egy long pozíciót, mérgébe max. tőkeáttéttel, mert csak felhúzzák 7K-ig, már az is szép pénz.

Nem húzzák. Adják. Először lassan, aztán gyorsabban. Kész.

Emberünk látja, amit soha nem volt képes magának bevallani, amatőr kis pancser ő, ezt a brutális baromságot is képes volt elkövetni. Már 6800, és lassan az is elesik.
Már tetemes mínuszban van, mindjárt fél négy, ezt elk....tam, gondolja.

Nem dühös, már nem. Fásult. Már mindegy. Zúg be. 6780-ra hirtelen visszapattan, hopp, megdobban a szíve, most gyorsan kiszórni, mert elkezdett visszakorrigálni. Sikerült !

Hú, csak 200K-t buktam. De szerencsém van, gondolja. ezzel távozik, kikapcsolja a gépet, és valami teljesen mást kezd művelni, köze ne legyen a tőzsdéhez, ezt a mai napot gyorsan el kell felejteni.

Másnap reggel újult erővrel (megfogadva, hogy tanul az esetből) bekapcsolja gépét, na most profi módon vadászom egyet, és látja, hogy otit aznap 16.20-ig visszahúzták 6940-ig, majdnem napi maxon 6980-on zárt végül, a ma reggeli nyitója már 7K feletti.

Gyorsan vesz normálban, egy kis otit, mert ha valamit ennyire vesznek, az jó papír.

A következő 1 héten belül visszamegy 6600-ra, ott eladja (betojt).

Ma már nem emlékszik erre a sztorira, ha nézi az oti árfolyamát, néha eszébe villan, ha nem csinál semmit csak vesz normálban és vár eddig (csak 5-6 hónap) , mennyi tengersok pénze lenne.

Ilyenkor újult erővel kereskedik , veti bele magát a napi trédelésbe, nap mint nap ad-vesz mint egy gép, nehogy már ne tudjak pénzt keresni !.............

Bocs fiúk az OFFÉRT.
Ha valaki szerint ez nem az volt, akkor neki írtam ezt.

Sok sikert a Phyl-hez !
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 19:00
Előzmény: #3462  Törölt felhasználó
#3463
ez igaz..
Törölt felhasználó 2007. 05. 03. 18:54
Előzmény: #3460  Törölt felhasználó
#3462
igen,csak azt nem teptek meg 300millával
akpo 2007. 05. 03. 18:40
Előzmény: #3459  Törölt felhasználó
#3461
Ha limittel kezd, akkor fogjak beonteni. Ha normalis fokozatos emelkedes maradna, akkor ereznem magam biztonsagban. (Ez csak egy tipp 94es atlagon visszavett pozibol.)

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók