Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
klikk
klikk 2007. 04. 29. 07:18
Előzmény: #2999  Törölt felhasználó
#3000
Montika!
Miért van nekem az az érzésem,hogy mindenkit le akarsz beszélni erről a "veszteséges" papírról?
Nyutass meg kérlek lécci.......ugye neked egy darab sincs és csak aggódsz értünk?..:))
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 17:32
Előzmény: #2998  Törölt felhasználó
#2999
gyerekek 60 hufról ugrott 100 ra kell egy kis pihi a papirnak.. az alját nem most hanem majd 1-2 hét múlva jelöli ki.. aztán indulhat megint ha jók a hírek.
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 16:59
Előzmény: #2997  Törölt felhasználó
#2998
Mindegy , igazatok van, látszódni semmi sem látszódik. vagy ami igen, az meg alig.
És hogy kétesélyes. Na de melyik nem?

Na nekem meg pont ez ebben az érdekes.
Hogy nincs konkrétum. Ha lenne, már a kiszálláson filóznék. Így nem.
Ha lesz valami érdekes, meglódul. Ha nem,. visszaesik a pincébe.

Megvárom.

Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 16:31
Előzmény: #2996  Törölt felhasználó
#2997
a tf-en bogar101 elég jól tájékozott, ő említette, hogy van most egy új termékük ami bevezetésre vár (phylazotin, vagy valami hasonló név), ha jól emlékszem. szokott itt is írni, remélem olvassa és megerősíti.
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 16:28
Előzmény: #2992  Törölt felhasználó
#2996
A story mellett nem árt, ha van egy eladható termék is, addig csak légvár a cég. Persze mindenkinek más és más a kockázattűrő képessége, én a magam részéről nem szeretem a (negatív) meglepetéseket. Azt gondolom, hogy egy cég részvényeinek a megvásárlásához elég valamilyen jó story is, csak én ezt nem látom Phylaxiában. Amúgy én már semmin sem csodálkozom.
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 16:21
Előzmény: #2994  Törölt felhasználó
#2995
arra gondoltam hogy ha már megmaradt a tkomom ,engem nem vágott ki a stoppom pont 1 ft tal lejjebb volt,akkor lehet szerdán elpasszolom és átteszem azt a pénzt phylibe!olvasgatva az eredményüket én valahogy nem tudom tisztán megítélni hogy akkor miért is jó papper ez!?ettől függetlenül persze még lehet az?!molomat tartogatom ,remélem hamar lesz 24ezerén ott szeretném eladni azzal már szép pénzt tudnék realizálni!olvasva látom hogy a forexes devizát nyomod?!nekem egy ismerősöm csinálja ahogy látom megyeget neki,nem is rosszul.sok sikert neked is
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 16:13
Előzmény: #2993  Törölt felhasználó
#2994
Szia! Nem ütött ki csak majdnem, van Molom dögivel.

A phyl? Hát nem egy -két napban gondolkodom, vettem rendesen, már amennyit egy kispapírból célszerű spájzolni.
Ha tovább ereszt le, akkor tovább veszem.

Értelemszerűen megvárom a történet végét, azért vettem, mert eszeveszett mozgolódás kezdődött a cégnél, nem azért mert meghúzták 15 %-ot, és csalódtam, mert másnap nem ment újabb 15 %-ot.

Eldől mivé lesz a történet. Ha semmivé, akkor nagyon leereszt. Valamerre nagy elmozdulás lesz, azt megvárom. Ez a játék ebben, semmi több.
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 16:07
Előzmény: #2992  Törölt felhasználó
#2993
szeva DLPH!!van még molod vagy abból is kiütött a stoppod?phylit vettél vagy érdemesnek tartod még a továbbiakba??
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 15:59
Előzmény: #2991  Törölt felhasználó
#2992
Nem bizony, de ez nem is érdekes szerény meglátásom szerint.
Ha van jövő (ez itt a kérdés, hogy mivé formálódik majd) akkor azt fogja a piac beárazni hamarabb, mint az eredményen ez meglátszódna.

Ezért olyan érthetetlen sokakanak, hogy egy semmit sem "csináló", csak a lehetőségeit kibővítő manővereket végrehajtó cég árfolyama a tőzsdén miért lódul meg ? Hisz az csak lehetőség, de máris dupla az árfolyam. Ki is kéne használni, lássuk a nagy eredményeket, akkor majd reális lesz ez a bazi nagy árfolyam.

Na igen, csak ezt előre beárazzák. Ha meg kisiklik az ügy, akkor a kisiklás hírei előtt már eszeveszetten szakadni kezd alacsonyabb tartományban végezve, mint ahonnan eredetileg elindult.
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 14:33
Előzmény: #2990  Törölt felhasználó
#2991
"A Phylaxia részvények jelenleg 80 forint körüli áron mozognak a BÉT-en, és amikor a jegyzés eléri a 100 forintos névérték szerinti árat, akkor kerülhet sor készpénzes alaptőke-emeléssel új papírok kibocsátására."

Csakhogy ettől még nem tűnik el a 650 milliós veszteség.
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 14:17
#2990
"A Phylaxia részvények jelenleg 80 forint körüli áron mozognak a BÉT-en, és amikor a jegyzés eléri a 100 forintos névérték szerinti árat, akkor kerülhet sor készpénzes alaptőke-emeléssel új papírok kibocsátására."

Ez a alapján nekem 100 a minimum..... szvsz innen csak felfelé
sly36
sly36 2007. 04. 28. 14:11
Előzmény: #2988  klikk
#2989
Klikk! Azért jó lenne, ha konkrétumokat is írnál, hadd "zakkanjunk" meg. Várjuk tippjeidet.
klikk
klikk 2007. 04. 28. 13:14
Előzmény: #2987  klikk
#2988
........hú vazze! mst hogy így én is végigolvastam - a sorok közt is - le sem merem leírni azt az árat ahová ez a papír tart..../ volna aki azt feltételezné megzakkantam.../
amúgy van tippem az akvizícióvl kapcsolatban is....nagy durranás lesz!....és sok sok zsé!
klikk
klikk 2007. 04. 28. 12:55
Előzmény: #2986  Törölt felhasználó
#2987
émmán nem tépem a számat de emlékezzetek amikó 200 magasságában - nemsokára otthonában..: -száguld hogy vó egy klikk nevű figura aki nyekeregte mán esztet előre....és még mindíg nincs megállás.........:D
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 12:38
#2986
100 alatt nem lesz már,inkább joval több,eco is hasonló volt
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 11:50
Előzmény: #2984  dodoanyul
#2985
vagy tömik a spekiket 90 felett......

target 1 100 huf (nyerő 10 huf)
target 2 85-80-75 huf (bukás 5-15 huf)

lehet választani.
bollingerből még mindig kint van
dodoanyul
dodoanyul 2007. 04. 28. 10:17
Előzmény: #2983  dodoanyul
#2984
Ha kiveszik 92-ről a puffert akkor meglódul, de valaki nagyon arra játszik, hogy bevásároljon.
dodoanyul
dodoanyul 2007. 04. 28. 08:17
#2983
Új befektetés, új termék, külföldi piacokra a részvények bevezetése, ....... )))) részvény emelkedés..
dodoanyul
dodoanyul 2007. 04. 28. 08:10
Előzmény: #2981  Törölt felhasználó
#2982
Szia ezért fognak alaptőkét emelni, hogy ne kelljen a névértéket csökkenteni és így még nyereség adót sem kell majd fizetni esetleges más céggel való összeolvadás esetén. Ha az összeolvadó cégnek nyereséges az üzeme akkor igen csak jól jön a negativ eredménytartalék adózás szempontjából. A tőkeemelését akvizicióval lehet elérni. Phylaxia óriási összegeket fordított kutatás-fejlesztésre (ami nem egy nyereséges tevékenységnek számít) amit most fog kamatoztatni. Árbevételét pedig duplázodat, ha nem lesz állandó nyomás az állatállomány csökkenése miatt. Ez a külföldi piacok megnyításával is elérhető. Amire igen csak törekednek... A törvény idézését köszönöm, de a sorok között más megoldás is rejlik...
Törölt felhasználó 2007. 04. 28. 00:05
Előzmény: #2980  dodoanyul
#2981
Gt.:
243. § (1) Az igazgatóság köteles nyolc napon belül a felügyelő bizottság egyidejű értesítése mellett a szükséges intézkedések megtétele céljából a közgyűlést összehívni, ha tudomására jut, hogy
a) a részvénytársaság saját tőkéje a veszteség következtében az alaptőke kétharmadára csökkent, vagy
b) saját tőkéje a 203. § (1) bekezdésében meghatározott összeg alá csökkent, vagy
c) a részvénytársaság fizetéseit megszüntette, és vagyona a tartozásokat nem fedezi.
(2) Ha a közgyűlés befejezését követő három hónapon belül az összehívására okot adó - (1) bekezdés a) pont szerinti - körülmény változatlanul fennáll, az alaptőke leszállítása a 258. § (1) bekezdés szerint kötelező.
A fenti rendelkezés a rendkívüli közgyűlés összehívásának három esetét tartalmazza. Össze kell hívni a közgyűlést, ha a társaság saját tőkéje veszteség következtében az alaptőke 1/3-ával lecsökkent, vagy ha a társaság saját tőkéje 20 millió forint alá csökkent, továbbá akkor is, ha a társaság a fizetéseit megszüntette, és vagyona a tartozásokat nem fedezi.
Az első esetben, tehát, amikor a társaság saját tőkéje az alaptőke 2/3-ára csökken, azonban ez az összeg magasabb 20 millió forintnál, és ez az állapot a közgyűlést követő három hónapon belül változatlanul fennáll, a társaság köteles alaptőkéjét leszállítani.
A második esetben, amikor tehát a társaság saját tőkéje már 20 millió forint alá csökkent, az alaptőke leszállítására értelemszerűen nem kerülhet sor. Ilyen esetben a társaság köteles az átalakulásáról, vagy a jogutód nélküli megszűnéséről határozni.
Az utolsó esetben pedig a csődtörvényben foglalt szabályok szerint kell a társaságnak eljárnia.
- a számviteli törvényben meghatározott módon a részvénytársaság alaptőkéjén felüli lekötött tartaléka javára történő átcsoportosítás céljából kerül sor.

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók