Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 23:16
Előzmény: #29276  Törölt felhasználó
#29280
bachata, csak arra írtam, hogy kár itten a gittet rágni, meg egymást, amíg nem lesz valami konkrétum
ha valaki újabbat lát, hall, tud, talál, akkor linkelje be
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 23:14
#29279
A PHYLAXIA nekünk dolgozik, ha nyugodtan alszunk ....................és nem könnyelműsködünk!
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 23:11
Előzmény: #29274  vesztes
#29278
bocsi ! azért vannak állatok 2 és 4 lábúak...
nagy marhák is, meg buta libák is :-)

DE FÉLRE A TRÉFÁT: valóban kevés az állatállomány, kevesebb, mint az optimális, kevesebb, mint amennyit takarmányozni tudnánk...kevesebb földet művelünk, mint lehetne.................UGAROLTATNI az Únió régi tagállamaiban kellene, de ezt is felfüggesztették..........a takarmányhiány miatt!

Egyszóval van üzemünk és van piacunk és lesz pénzünk, mert van részvényünk!
vesztes 2007. 09. 22. 23:08
#29277
Földön járjatok,csillagszórók!
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 23:04
Előzmény: #29266  Törölt felhasználó
#29276
katám:
"figyelni a híreket, a fórumot, - hátha másvalaki előbb bukkan rá valamire - ha találunk valamit, be kell linkelni "

egy kérdésem van:
szerinted megtalálhatóak -illetve voltak már-olyan hírek,amit mi találtunk meg előbb és aztán kezdett emelkedni??
(Azelőtt hogy emelkedni kezdett)

szvsz sajnos ilyen nem volt....:(
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 23:04
Előzmény: #29272  vesztes
#29275
ha vennéd a fáradságot és az újabb hírekkel is foglalkoznál..........(támogatások stb)

Gráf harcol az állattenyésztés helyrehozatala és termelők/tenyésztők támogatása, a veszteségek minimalizálása érdekében!

Bábolna nem egyenlő a Phylaxia Bábolnán működő és felújított, kibővitett üzemével...

Bábolnán az Állami Gazdaság romjait értik azok, akik a privatizációjáról és annak buktatóiról értekeznek.......kÉT MALOMBAN ŐRLÜNK, ha nem tesszük egyértelművé mit is akarunk Bábolnán (a Polgármester asszony feltehetően a munkaerő foglalkoztatásának és a befolyó adóknak örül)

Hogy ki mit vásárol meg Bábolna cégei, a központi állami tulajdon, az IKR - mind mind külön privatizációs történet és a háttérben komoly nagytőkések állnak ajánlataikkal -
de ez nem a Phylaxia privatizációja, az régen megtörtént ! Ne keverjünk !

Ami a Phylaxia bővülését és piacait illeti - külföldön és belföldön egyaránt megvannak a partnerek ! A hazai környezet lehet, hogy nem ideális,de kezelhető (a Phylaxia, Visonka kft stb tekintetében).........az EXPORTPIACOK BŐVÜLÉSE ill. KIÉPÍTÉSE FOLYAMATBAN...

csak olvasd el, a nyilvánoasságra hozott utazási és tárgyalási terveket..

A többit Bábolnán - ÉS NEM TŐLEM, főleg nem tőlem----------------ez nem egy részvényes, hanem az elnök-vezérigazgató asztala...

(én csak olvasó vagyok - és az olvasott infókat értelmezem, magamnak is--------és van amit megosztok veletek :-)
vesztes 2007. 09. 22. 22:56
#29274
Nem üzem kell, állatállomány az meg nincs.
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 22:50
Előzmény: #29270  Törölt felhasználó
#29273
szherintem is a legnagyobb műgyűjtők közt áll a könyvben............
merthogy a jegyzésről lemaradt!

meglátjuk - a holding működése és szervezete, valamint TULAJDONOSI HÁTTERE dönti el, merre indulunk !

ez nem az árfolyamra, hanem a közgyűlési napirendre és határozati javaslatokra vonatkozik! Kétlem, hogy új és nagy tulajdonosok megjelenésével minden változatlan maradhat...........
nem beszélve a cégcsoport anyacégének holdinggá történő várható átalakulásáról...

szerintem erre vonatkoztak TP "októberi változásokra" vonatkozó előrejelzései !

vesztes 2007. 09. 22. 22:48
#29272
Igen, bábolna 20 ével ez előtt,VIRÁGZOTT, most pusztulat. Gráf szerinted nem mond igazat, VÉGVESZÉLYBEN AZ ÁLLATTENYÉSZTÉS!
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 22:43
Előzmény: #29268  BudFox
#29271
a BÉT honlapján és cég honlapján megtalálható a meghívó - a részvényeseket meghívta a cég!
Be kell jelentkezni, tedd azt !
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 22:21
Előzmény: #29269  Törölt felhasználó
#29270
Az erősodésbe kalkuláljátok be, hogy pénteken BM neki állt vásárolni. Ez látszott a forgalmon is. De egyéb helyről megerősitették.
Ugyhogy hajrá Phylaxia.

Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 19:20
Előzmény: #29268  BudFox
#29269
Szerintem még nincs minden beárazva.
Konkrétan a Bux kosárba kerülés véleményem szerint nem lett berárazva.
Meg sem mozdította tartósan a piacot.
Szerintem folyamatosan fog ez hatást gyakorolni az árfolyamra.

Bábolna meg még nem lehet ugye, beárazva.
Ha ott elhangoznak fontos dolgok azok is mozdíthatnak a piacon.

Azt gondolom, hogy a Ceva per sincs beárazva. Ha nyert per lesz és kártérítés az nem marad hatás nélkül.

A negyedelés, és Visonka van beárazva.

Szerintem vannak néhányan, akik nem hisznek a papír jövőjében. Ezért beállnak a könyvbe erősítve az eladói oldalt.
Tisztulnia kell a papírnak.
Nem beszélve a bevásárlókról, akik folyamatosan nyomás alatt tartják.
Sajnos vannak olyanok is, akik csak a 60%-ért vették.

Most olyan a papír mint egy öszenyomott rugó, lehet még nyomni rajta, de ha elengedik....
Egyetértek azzal, hogy év végéig szépen fog emelkedni.
Az én teóriám szerit a papír legalább 2-3 éves emelkedő periódus elején van.
Most még irreálinak hangzana, hogy ezen időszak kiteljesedésekor hol lesz az árfolyam, és ez után is emelkedni fog, ha az elinditott gazdasági folyamatok sinre kerülnek. Persze lesznek kiszórások, hullámvölgyek.
BudFox
BudFox 2007. 09. 22. 12:15
Előzmény: #29265  Törölt felhasználó
#29268
Ez a Bábolnai gyáravató, vagy mi ? Ez mikor lesz pontosan ? Bárki elmehet a gyáravatásra ?

elmegyek. legalább talákozhatok ismerős fórumosokkal. :-))
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 11:05
Előzmény: #29266  Törölt felhasználó
#29267
Kívánom, hogy minden tőzsdei cégben ilyen "nyugi" legyen............!

Figyeljétek meg! Bábolnán nemcsak a pezsgő fog durranni !
Szerintem lesz ott hírdömping ....

én már most is spájzolnám a híreket és ott önteném a sajtóra..

szóval: ezt a "nyugit" vásárlásra használja fel, akinek maradt pénze a jegyzések után DDD
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 10:23
Előzmény: #29265  Törölt felhasználó
#29266
skacok, most egyelőre nyugi van
figyelni a híreket, a fórumot, - hátha másvalaki előbb bukkan rá valamire - ha találunk valamit, be kell linkelni
az eddigi hírek, infók le vannak rágva, ki vannak vesézve, frissebb kell, de addig alma
én a drágákkal -párezer db - beálltam visszavonásig 40-60 közé, a többi parkol
ha beindul, visszavonni mindig lehet, de sor végére beállni nem szerencsés
aztán majd "meglássuk", vak is azt mondta
ezért kár itt egymást szekálni, aki türelmetlen, hadd szálljon ki, ha tud és akar, majd visszaszáll
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:46
Előzmény: #29262  vesztes
#29265
te tényleg az lehetsz !
mint ahogy én is amikor qv-ára örültem, hogy az ecomat eladtam és 5K db után besepertem 100 K nyereséget ----és nem egy 5K-ás csomagom volt (a jutalék miatt és a könnyebb mozgathatóság miatt egy-egy befektetésemet 3-400K HUF összegben adom fel a tőzsdére!)

szóval-----------59-en nem szálltam fel az eco hajóra és most majd a négyszerese!

a phylaxiában viszont bent maradtam és amikor a 66-osból 83-nál eladtam egy keveset--------------bánhattam: a következő beszállóim 96, 101 és 100=25 minden mennyiségben!
Szóval jegyezhettem és a levél is megjött a "Szépjogászlányhoz" címzett fogadóból, ahol egyébként postafiókot nyitottam...

Szóval, ha írni akartok nekem illatos, rózsaszinű papiron-----------a fenti címen...:)
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 09:38
Előzmény: #29261  dodoanyul
#29264
dvözlöm a fecskéket és a gólyákat !

viszel nekik egy kis phylaxiás vitamint? rájuk fér korán jöbb be az ősz :(

aztán nehogy feketén gyere vissza, mert nem ismerünk fel Bábolnán és azt hisszük majd, hogy egy dealer keveredett közénk és attól örül mindenki, amit osztogat :-))) DDD PPP !
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 07:51
Előzmény: #29251  Törölt felhasználó
#29263
Szép jó reggelt és napot kívánik mindenkinek! :o)
Ne haragudj spqr, de......
Én pontosan az ilyen beírások éleit próbálom tompítani! Se a túl pozitív se a túl negatív beírásokat nem kedvelem! Szeretem a higgadt, megfontolt és némileg megindokolt beírásokat olvasni!
Jaaaaaa, csak hogy tudd: Én sem azért tartom ebben a pénzem, hogy ne hozzon számomra megfelelő profitot! ;o) Én ebben látom a legnagyobb lehetőséget, közép és hosszú távon!
Ha már így végig olvastad mit is alkottam eddig, akkor a negyedelés utánni időszakra pont ezt jósoltam! Bár akkor is sokan lehurrogtak! De tulajdon képpen kit érdekel? :o)
Ha valaki kellőképen meg tud győzni, akkor változathatok a stratégiámon!
De addig is: "Elég volt a pihiből! Kapaszkodjatok!" :o))))))

Kellemes hétvégét kívánok!
Üdvözlettel:
vesztes 2007. 09. 22. 00:47
#29262
Tudod mennyi phylem volt, 52000db, eladtam 100-142 között, AZ ÁLLATTARTÁS VÉGVESZÉLYBEN, nincs takarmány, nincs kukorica, nincs búza,NEM LEHET PHYLAXIA, GRÁF MINISZTER MONDTA!
dodoanyul
dodoanyul 2007. 09. 22. 00:01
Előzmény: #29260  sly36
#29261
Na most indulunk, Afrikába. Rapista minden jót kivánok és kitartást.

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek