Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 11:21
Előzmény: #80779  Törölt felhasználó
#80780
Pff bazdmeg, ő minden szűrőn fennakadna :D
Remélem meghívnak az esküvőre, az sztori lenne...
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 11:19
Előzmény: #80777  Törölt felhasználó
#80779
:D:D:D
Emlkészel? Múltkor beszéltem a szelekciós elveimről, amikor bnő jelöltről van szó. Hát R.-re azt mondtad, hogy fennakadna a szűrön...
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 11:19
Előzmény: #80777  Törölt felhasználó
#80778
OTP 0.5% pluszban, lehet a végén igaza lesz Broki úrnak? :D
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 11:16
Előzmény: #80776  Törölt felhasználó
#80777
:))
JK, tartozom neked egy bocsánat kéréssel. Egyszer azt mondtam neked, hogy R. sose állna szóba veled. Tévedtem...
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 11:12
Előzmény: #80774  Törölt felhasználó
#80776
Hatalmas!!! :D:D:D
Remélem sosem lesz egy Sergei-féle a barátnőim életében... :D
seri2 2013. 01. 24. 11:07
Előzmény: #80774  Törölt felhasználó
#80775
:DDDDDDD
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 11:00
Előzmény: #80773  seri2
#80774
Mondtam nektek, hogy basznom kell az este, de azt nem gondoltam volna, hogy így. Társasági eseményre voltam hivatalos, ahova R. is, gondoltam, biztos szex, előtte kaja pia. Külön érkeztünk. Megtalálom őt, ölelném át, de eltol magától. Mi van baby? „Itt a pasim, ne csináld!” Van pasid? Mi van? „Igen és véletlen sem derülhet ki, hogy dugtunk, soha, felejtsd el. Bemutatlak neki, mint valami régi barát. Ha nem bírsz magaddal, azt fogom mondani, hogy buzi vagy. A meleg barátom. Szóval viselkedj, kérlek szépen, csak most az egyszer bírd ki ezt a kibaszott estét.” Jól van baby, nyugi, nem lesz semmi gond, megyek és hozok egy italt, vagy inkább több italt. Melyik a pasid, az ott? Komolyan? Mazsola bazdmeg, nagykorú egyáltalán? „Hülye vagy Sergei, jó persze, kicsit fiatalabb nálam, kezdő bróker a srác és komoly karrier vár rá.”
Odamegyek a mazsolához, szevasz, Sergei vagyok, R.-nak az izé… régi ismerőse, nagyon régi. Még gyerekkorból tudod, ovis társak voltunk vagy valami hasonló. Elkezdtem haverkodni Broki úrral, hát egy igazi gyökér, mást nem tudok mondani. Hős szerelmes, ez tagadhatatlan, fél óráig áradozott R. vélt és valós pozitív tulajdonságairól. Én csak bólogattam, közben töltöttem a piát neki. Oltja rám a hülyeséget, ilyen befektetés, olyan befektetés, hát mondom én nem értek ehhez semmit. Mivel foglalkozom – kérdezi. Mi a faszt mondjak, gondolkodtam egy sort. Író vagyok, az a meg nem értett fajta. „Olvashattam valamelyik könyvedet? Milyen témában írsz?” Valóság. Könyvem csak most van készülőben, a címe az lesz, hogy a Valóság csak illúzió. Majd dedikálom neked és elküldöm az irodába, írhatom úgy, hogy Broki úrnak? Köszi.
Vedelés közben összefutottam az egyetlen emberrel, akinek megengedem, hogy tegezzen, miközben én magázom őt. Jó estét Mester! – szólítom meg az hatvan körüli, alkoholista formát. „Sergei, üdvözöllek fiam, mit keresel te itt? Hogy mennek a dolgok? Pénzügy és társai? Neked már rég nemzetközi vizeken kéne evezned, mi a faszt csinálsz ebben a putriban? Értelek, persze persze…”
Erről az emberről csak annyit, hogy régebben az apeh-nál volt, megyei vezető vidéken, kibaszott nagy penge volt a szakmában. Aztán bent volt 1 évet kb, sikkasztással vádolták, meg néhány apróság. Egyik napról a másikra, nem is tudunk semmi részletet, de utána kiengedték, a szakmában viszont nem dolgozhat. Akkor kezdett el piálni elég durván, lelépett az asszony és szépen dőlt össze minden. Világi forma, imádom ezt az embert.
Kimentem R.-val cigizni, Broki úr nem tartott velünk, ő nem dohányzik és szeretné, ha R. leszokna. Halva született ötlet, gondoltam, ennek a nőnek mindig van valami a szájában, lényegtelen. Mondja R., hogy ez most tényleg komoly kapcsolat, ugyan fiatal a srác, de kit érdekel, megbecsüli őt, szereti, hűséges, kap ajándékokat meg minden. Szóval közel sem olyan paraszt, mint én. Szex jó vele? „Igen, nagyon figyelmes. Pl. nem kúr seggbe, mert nem akar nekem fájdalmat és gusztustalannak tartja.” De hát te imádod, ha jól seggbe vagy kúrva… „Sergei, ezt ő nem tudja, és addig jó. Oké? Vele nem az a ribanc vagyok, aki veled voltam. És többet olyan nem is leszek, jegyezd meg. Elvitt a családjához bemutatni. Kedvesek voltak. Anyukája szerint azért van a fiának idősebb nője, mert sokkal érettebb a koránál. Örülnek nekem.” Kész, itt már visítottam a röhögéstől, mondom ilyen nincs, bazdmeg, kurvából lesz a legjobb feleség, na ne már.
Cigi után a mosdóhoz mentünk… Elkaptam R.-t, magamhoz húzom, végig simogatom és megcsókolom. „Nem lehet, hagyd már abba, megláthatnak minket… ne csináld, tudod, hogy nem tudok ellenállni, kérlek, könyörgök Sergei, hagyd abba.” Nem hagytam, miért is tettem volna. Kívántam, ő is engem. Bementünk a női mosdóba, nem volt bent senki, bezárkóztunk, folytattuk a heves csókcsatát. Gondoltam megdugom ott, vacsora előtt az pont jó, utána lelépek. „Vedd elő a farkad, szopni akarlak.” A kérdés el is dőlt, leszopott, mondván, akkor nyugodtabb leszek és kibírom a vacsorát. Rendbe szedtük magunkat és visszamentünk…
Broki úrtól megkérdeztem, hogy helyet foglalhatok-e melléjük, természetesen, ebből lett, hogy közre fogtuk R.-t. A mosdós akció után, amikor R. leült Broki úr mellé, illedelmesen szájon csókolta. Mondtam is Broki úrnak, hogy milyen rendes asszony. Ha már láttatok nőt vörösödni, na azt kezdjétek el hatványozni. Utána persze folyamat súgta oda, hogy fejezzem már be, de láttam rajta, hogy valahol élvezi a helyzetet, mert sokszor alig bírta visszafojtani a röhögést.
Broki úrtól kérdezem vacsora közben, hogy mit is ajánl befektetésre, nekem, mint laikusnak. „OTP-re tudnék vételi ajánlást tenni, hosszú távra” – mondja büszkén. Visszakérdeztem, mi van, vegyük meg az ótépét, mert te azt ajánlod? „Nem nem, csak vannak ilyen részvények, tőzsde, stb és abból kéne venni, mert emelkedni fog az árfolyam. Ne is törődj a lényeggel Sergei, én majd elintézek neked mindent, tessék itt a névjegyem, hívj fel.” Köszi, így már nyugodt vagyok, tudom, hogy jó kezekben lesz a pénzem. Hülye fasz. R. már fulladozott a röhögéstől.
Kajálunk, piázgatunk, egész jól telik az este, ismét kimegyek cigizni R.-val. Mondom neki, figyelj, lépjünk le, felmegyünk hozzád és farkam szakadtáig kúrlak, ahogy régen. „És mit mondjak Broki úrnak? Nem lehet Sergei…” Broki úr picsa részeg már, megmondod neki, hogy fáj a fejed, szarul vagy, menstruálsz, faszom tudja, elmész haza, majd holnap bepótoljátok azt a frenetikus szexuális együttlétet, ami ma este várt volna rád. R. visít a röhögéstől, de még ellenkezik kicsit, végül belemegy. „Kivételes alkalom, most, utoljára! Soha többet! Nem is akarlak látni, értsd meg!” Oké, persze, na keressük meg Broki úrat, aztán tipli.
Broki úr végül velem hugyozott a mosdóban, aztán hulla részegen elég bizalmasak szoktak lenni felém a gyökerek. „Te Sergei, nagyon kedvellek téged, igazi jó fej vagy, örülök neked tényleg. Tudod mi a helyzet? Iszonyú szerelmes vagyok R.-ba, ezt elmondom neked, mint gyerekkori barátjának. Meg fogom kérni a kezét! Bizony. Nyáron, a szülinapjakor.” Hallod, január van, vágod? Hol van még a nyár baszki. „Ez a szerelem addigra csak erősebb lesz…” Hát jól van, te tudod Broki úr, áldásom rátok. Mondjuk az igaz, hogy még egy ilyet nem találsz, baszod. Na figyelj, én megyek, ennyi elég volt az estéből, örültem, szevasz.
R. felvázolta Broki úrnak, hogy lelép, nem is volt ellenkezés. Kint vártam, cigizek, egyszer csak látom, hogy Broki úr rohan felém. Na mondom bazdmeg, bukta van, a kisköcsög nekifutásból akar pofán baszni, úgyhogy el is dobtam a blázt. Azt mondja, „Sergei, kérdezhetek tőled valamit?” Hát izé, figyelj, nem úgy volt, szóval szeret téged meg minden. „Ja, persze tudom, nem is az, csak azt akartam kérdezni, hogy haza tudnád-e vinni, mert nagyon fáj a feje és látom te is épp indulsz. Benned megbízom, nem akarom, hogy egyedül taxizzon késő este, szóval, ha nem gond… Sergei, ne haragudj, ugye nem ittál alkoholt? Csak, mert nagyon féltem a drágámat.” Persze Brokikám, semmi gond, viszem szívesen, nem dehogy, nem ittam egy kortyot sem, hova gondolsz…
Érzékeny búcsút vettek egymástól, Broki úr tövig dugta a szemem láttára a nyelvét oda, ahova én a farkamat, mindegy, örült neki, az a fontos. R. beszáll a kocsiba és elkezd hangosan röhögni. „Szarul kéne, hogy érezzem magam, egy rohadt ribanc vagyok, de most mégis hihetetlenül boldog.” Csak a pia teszi, majd holnap szarul leszel, ne aggódj – mondtam neki nyugtatásként. Hazafele pusztultunk a röhögéstől, mesélt Broki úrról sztorikat, jó volt. Aztán egymásnak estünk a lakásán, ez hozta a szokott szintet és Broki úrral ellentétben nem voltam tekintettel arra, hogy mennyire gusztustalan dolog, seggbe kúrtam. Élvezte. Szóval ez is jó volt. Baszás után még dumáltunk kicsit, aztán elkezdtem öltözni.
„Azt hittem maradsz reggelig…”
Pasid van, nem tehetem. Szerelmes beléd.
„Nem érdekel, most téged akarlak, tudod jól. Mindig megjelensz és felforgatod az életem. Visszaélsz azzal, hogy nem bírok neked ellenállni.”
Nem is értem, pedig Broki úr nagyon fasza gyerek, egy szavad nem lehet rá – mondtam röhögve.
„Ugyan Sergei… Ez a Broki tényleg mindent megtesz, elhalmoz minden jóval, nem baszik félre, de akkor is… Veled minden olyan más.”
Szerelmes vagy?
„Szeretem. Szeretni próbálom.”
Hát akkor kurva gyorsan kezd el, mert szülinapi ajándékként meg fogja kérni a kezed. Igen, azt, amivel a faszomat fogtad. Szóval drágám, kevesebb, mint fél éved van, hogy kitaláld, mit szeretnél. Áldásom rátok meg ilyenek, csak annyit kérek, ne hagyd, hogy ő kezelje a pénzügyeidet.
R.-nak ismerem minden rezdülését, nézését, gondolatát, de… azt az arcot, amit akkor vágott, azt nem tudtam hova tenni. Láttam, hogy nem akar Brokiné lenni, ezen nem is csodálkozunk annyira, de a félelem, pánik, kétségbe esés, szinte minden rossz ott volt a nézésében. Azt hittem a nők örülnek, ha feleségül akarják venni őket, na mindegy.
Elbúcsúztam R.-tól, mondtam neki, gondolkozzon sokat, rá fog férni. Lefele szokás szerint csapzottan, cigivel a számba mentem az autóig, majd egy mozdulattal kibasztam a Broki névjegyét az első kukába. Hülye köcsög, longold csak az OTP-det.
seri2 2013. 01. 24. 10:59
Előzmény: #80772  Törölt felhasználó
#80773
Vágy áhogy a kínái közmondász mongyzá ámi kínábá tortényik az ott isz márád.
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 10:52
Előzmény: #80771  Törölt felhasználó
#80772
Na ha ezt felkapja majd valaki akkor borul majd a bili de rendesen szerintem,....
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 10:48
Előzmény: #80769  Törölt felhasználó
#80771
Mi lesz, ha Kínával is elkezdenek foglalkozni, hogy mikorra adáságuk van?

link
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 10:41
Előzmény: #80768  Törölt felhasználó
#80770
Szeva Sergei, kíváncsivá tettél! :) Már előre mosolygok, hogy milyen poén sztori lesz...
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 10:41
Előzmény: #80768  Törölt felhasználó
#80769
Jaja pedig én is azt gondoltam, hogy bejelentik a csődöt és SP reggel 1200 on nyit.. :) De nem így lett nem is értem miért.. :)

Na csapassad, kíváncsi vagyok.. :)
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 10:38
Előzmény: #80766  Törölt felhasználó
#80768
Szevasztok!

Na hát csak sikerült usa-nak kitolnia az adósság plafont, de kurva érdekes. Pedig már azt hittem csődöt jelent :D Ez a szar meg, hát bazdmeg, 660ig leszúrt legalább, ez is valami. Mindegy, itt vagyok, verethetjük 15:30ig.
Sztorit már írom is, gyerekek, odabasz :)
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 10:38
Előzmény: #80764  Törölt felhasználó
#80767
7708.3-nál van egy szintem. Nem olyan vészesen erős, de le kéne törni...

Utána 695, ami sizntén nem túl erős, max kicsit elidőzik rajta. Majd 689, ami már erős támasz. Van ott vmi fibóm még régebbről, plusz az elmúlt időszakban előszeretettel pattant onnan...
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 10:36
Előzmény: #80765  Törölt felhasználó
#80766
Ebben én is ludas vagyok, mélységes elnézést kérek! :D
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 10:33
Előzmény: #80764  Törölt felhasználó
#80765
Amúgy hihetetlen, hogy kicsit lelökik 7700 alá és valakinek azonnal szúrja ez a szemét és vissza kell húzni....
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 10:32
Előzmény: #80763  Törölt felhasználó
#80764
Jó lesz az, nem is ment fentebb látod.. :)
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 10:24
Előzmény: #80762  kristop
#80763
Jött a postás, de pont visszaértem, viszont a megbízásomat elég lassan teljesítette. Pár pippel feljebbről akartam. :(
kristop 2013. 01. 24. 10:13
Előzmény: #80761  Törölt felhasználó
#80762
szerintem jó
Törölt felhasználó 2013. 01. 24. 10:10
Előzmény: #80759  seri2
#80761
7716.5 körül short (+- pár pip)?

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek