Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 11. 23. 14:51

1012 határidő  

Nem is értem miért nem jutott sz még senki eszébe! YESSS!!!

ELSŐ!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bpmcwap
bpmcwap 2010. 01. 27. 15:54
Előzmény: #1838  bpmcwap
#1840
extrémebb példa:
most terveztünk gépészetet, terv volt egy automata vegyes pellet kazi, nézem itthon 800000-1200000, rákerestem neten a tipusra, lengyeleknél ugyan az 400000+házhozszállítás(~50-80) szlovákoknál 500000+házhozszállítás(~30-50)
Már nem sok mindent van értelme itthon megvenni...
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 15:52
Előzmény: #1836  Törölt felhasználó
#1839
szerintem ez a tobb napos kurva nagy eses most azert volt mert este usa kamatdontes....
es bearaztak
ha nem valtozik pillanat alatt visszarantjak
ha valtozik tehat elkezdik emelni a kamatot akkor kurva nagy bukta
ezert szalltak ki sokan

hat most obama bejelentese utan a bankok szivatasara talan nem fognak kamatot emelni mert gondolom tudjak ezen az ingatag piacon ez most kurva nagyot boritana es lehetne megint az uj evet mentocsomagokkal kezdeni
ki tudja

timothy is mindjart beszelni kezd 4 kor meg uj lakas adat is lesz
na be is kapcsolom a cnn-t
inkabb en akarom hallani mit mond geithner mert mire a pf megirja addigra itt bezarunk....
bpmcwap
bpmcwap 2010. 01. 27. 15:51
Előzmény: #1830  Törölt felhasználó
#1838
ezek azért tudtak bejönni mert régebben akkora volt az árrés mint állat, és volt hova betörjenek, plusz ugye kellett a munkahely, de amig egy kisboltba bemegyek és veszek pl egy kamerát majd vissza akarom vinni mert valami baja van addig rángatja a vállát a tulaj és még akkor sem hajlandó vissza adni a pénzem vagy újra cserélni ha fogyvéddel fenyegetek, ehhez képest visszavittem múltkor a 10hónapos kamerát hogy valami baja lett, szó nélkül kicserélték, nem ám hogy menjek ide oda, szervizbe.... kisboltban nem szabad vásárolni. Szal mindennek két oldala van...
Most pl a multi ugyan úgy cumizik, mert akinek van esze az huje lenne itthon vásárolni, én lassan már mindent kint veszek külföldön... kinából vagy ebayről. sok helyen ott a free shipping, de máskor meg még postaköltséggel is jóval az itthoni ár alatt van- pl mobil, lámpa, játék, tartozékok, kamera, monitor, ruha, stb. Multkor volt egy kis problémám egy HDvevővel - itthoni ár töredékért vettem, irtam mailt, mondom gáz van, mivan? Csávó azt mondja határozott mozdulattal dobjam ki és válasszak két lehetőség közül:
1 jóváirják a zsét
2 küldenek másikat
na ez a problémakezelés nem az ami a kisboltban van.......
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 15:49
Előzmény: #1834  asapnet
#1837
nagyjabol en is ezt csinalom
a munka tobb penzt hoz mint az eladas de en fenntartottam a boltot eddig mert szeretek kereskedni is
de most mar ertelmetlenne valt

azon gondolkodom marad csak a szerviz, es inkabb azt bovitem hogy mas varosokba is atjarok cegekhez javitani, ennyit a fejlesztesrol....
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 15:41
Előzmény: #1832  Törölt felhasználó
#1836
lehet, hogy elfogult vagyok, de a szorzó közöttük elég nagy, nem is egy lapra valók......
asapnet
asapnet 2010. 01. 27. 15:40
Előzmény: #1830  Törölt felhasználó
#1835
én csak azért nem adok el kevesebb gépet, mert már amikor elkezdtem csinálni is keveselltem a hardveren az árrést, így alapból kevés gépet adtam el 10 éve is. boltom sincs.

rendszergazdák vagyunk, üzemeltetünk, szolgáltatunk, javítunk, és a meglévő ügyfelek nálunk vesznek gépeket, monitorokat, mindent.

bizalom kérdése. kiszállási díj többet hoz mint a hardver árrés, pedig nem olcsó a benzin...
asapnet
asapnet 2010. 01. 27. 15:40
Előzmény: #1830  Törölt felhasználó
#1834
én csak azért nem adok el kevesebb gépet, mert már amikor elkezdtem csinálni is keveselltem a hardveren az árrést, így alapból kevés gépet adtam el 10 éve is. boltom sincs.

rendszergazdák vagyunk, üzemeltetünk, szolgáltatunk, javítunk, és a meglévő ügyfelek nálunk vesznek gépeket, monitorokat, mindent.

bizalom kérdése. kiszállási díj többet hoz mint a hardver árrés, pedig nem olcsó a benzin...
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 15:39
Előzmény: #1830  Törölt felhasználó
#1833
ez tényleg így van, ezért is örültem meg múltkor, hogy nálunk egy szaküzletben ugyanannyiért vehettem meg a notebookot, mint az interneten láttam, sőt, mivel ezen nem volt op. rendszer, annyival olcsóbban
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 15:37
Előzmény: #1816  Törölt felhasználó
#1832
en mar nem tudok hinni abban hogy innen kihuz minket barmi is
gyakorlatilag en azt gondolom hogy ha most elkezdenek rendbetenni az orszagot akkor most 20 ev kellene hogy egy normalis vilag legyen
akarki akarhogy is erti ezt a normlais vilagot szerintem tudjatok mire gondolok, beelertve a strukturalis reformokat, egeszsegugy, TB, kozigazgatas

na ezt a 20 evet vettek el tolunk a rendszervaltas ota
en mar oregnek erzem magam ahhoz hogy megint ujabb 20 evet remeljek es bizzak

es kiben? mszp fidesz mind a ketto egy rakas tolvaj hazudozo
tokmindegy ki nyer
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 15:33
Előzmény: #1829  asapnet
#1831
globalizáció? snp futi az alsó szárig szúrt le, dax odáig sem, bux törte.
Na melyik számít? Persze elvileg mindegyik, tehát kötelessége snp és dax futinak is törnie
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 15:32
Előzmény: #1818  asapnet
#1830
igen
csak azt felejted el hozzatenni mivel hogy en is ezt csinalom
hogy
1. ma mar az aldiban a tescoban vagy a sarki coop aruhazban vasaroljak meg az emberek a tesco gazdasagos lcd monitort meg az akcios notebookot
2. ha megsem akkor felmegy a netre es megveszi annyiert amennyiert neked a nagyker amugy is vinne, esetleg 1-2 ezer forint hasznod lenne rajta

magyarul a kiskereskedelem ezen reszet teljesen tonkretettek, a szakertelem mar nem szamit, jon be a sok hulye latom hogy milyen szemteket adnak el nekik a tescokban

ezzel csak azt akartam mondani hogy meg azt is vedd bele az osszehasonlitasba hogy azt a kevesebb arrest is kevesebb gepen ered el

ez persze nem csak a szamitastechnikaval van igy csak erre fokozottan igaz
fotos boltok pl sorra zarnak be
lattal mar olyan "hulyet" aki kamerat szakboltbol vasarolt? :) vagy inkabb mindenki megrendeli a neten

ez a webaruhaz semmi fellosseg elbujunk a net moge a vevo ugysem talal meg reklamalni sem jon be ez ....
vele szemben ott a tesco-mediamarkt domping kilora adnak mindent egyszerre 50 fele notebookot tesz ki a polcra
ezzel nem lehet versenyezni

nem azt mondom hogy baj hogy vannak ilyenek
kell webshop is meg kell nagyaruhaz is
csak nem ennyi es sokkal szabalyozottabban
mert ha a magyar vallalkozok ugyfel nelkul maradnak akkor hol lesz az eros polgari reteg amire mondjuk egy adoemeles idejen tamaszkodhat a kormany
ki akar igy adot fizetni? es egyaltalan mibol?
asapnet
asapnet 2010. 01. 27. 15:12
Előzmény: #1828  asapnet
#1829
hát otp kitört az ékből lefelé :( én meg nem zártam az összes longom
asapnet
asapnet 2010. 01. 27. 14:53
Előzmény: #1825  Törölt felhasználó
#1828
10 percesen az otp is baromira ékelődik, még 20 perce van az ék csúcsához
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 14:49
Előzmény: #1826  Törölt felhasználó
#1827
naposon
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 14:48
#1826
Short?Itt valami kavarás lenne esetleg akkor pillanat alatt 800on lenne normális keretek közt el kéne érni a bollinger alját.
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 14:42
Előzmény: #1823  Törölt felhasználó
#1825
én sem!!
nem látok benn olyant, de bux ékelődik
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 14:41
Előzmény: #1820  Törölt felhasználó
#1824
Nem akarok politizálni, de az ún. renccerváltás óta már három oldal is megkapta a lehetőséget.
Éltek is vele, mind1ik lerabolta a saját? népét.
Pfujj... akkor inkább a tőzsde, ott minden egyértelmű. A pízre megy farkasvigyorral mindenki :).
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 14:36
Előzmény: #1822  Törölt felhasználó
#1823
Én nem akarok auslander lenni!!!!

Amúgy valaki egy hibás tranzakcióval kisimította az SnP-t. Hihi. :)
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 14:30
Előzmény: #1817  Törölt felhasználó
#1822
fásultság, kilátástalanság, pénztelenség+ a magyar lassan nem érezheti itthon magát
hagyjuk...
Törölt felhasználó 2010. 01. 27. 14:23
Előzmény: #1820  Törölt felhasználó
#1821
Én melóztam osztrákban, 2 és fél év alatt 20milla ami zsebben maradt! Megbántam hogy visszajöttem,

Topik gazda

R2D3
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek