Mert, úgy látom, hogy amikor tanácstalanná válsz, nem magad által keresed a megoldást, hanem olvasmányaidban,:))))
Lehet, hogy rosszul látom, akkor elnézést, bár úgy érzem eddigiekben sem voltam bántó.:))
A szándékom biztos nem volt bántó. Na végre valahogy kikeveredtem a mondandómból.:)
opcioka longban vagy?
És ne hivatkozz példaképekre, és olvasmányokra, önmagad légy.
Az nem plagizálás, ha mások gondolatát "magadévá"
teszed, átértékeled, továbbfejleszted.
Azonban, ha megmaradsz idézgetőnek, nem vagy más, mint mások gondolatának tolmácsa SZÓVIVŐ.
banyaiz,
Ha indexet játszol meg, akkor a dax, ftse azért hozza amit elvár az ember. A bux nem is említhető mint nemzetközi index. Napokig képes trend ellen menni.
Nem, nem ez hiányzik, hanem a mások hülyítésének mellőzése hiányzik.
És beismerése annak, ha valaki tévedett és még sorolhatnám az emberi értékeket.......
A tisztesség hiányzik.:))
0523
Nem dow shortom nekem is van, az termel szépen. Engem ez "nem termelő" ,másik számlám érdekel. Magyarázat kell, hogy miért nem. Erről beszélgetünk.
0812 hullám v.