Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 01. 09. 14:31

0812 hullám v.  

most fel vagy le
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:51
Előzmény: #17034  Törölt felhasználó
#17040
Akkor opcioka értsd meg, hogy aki pziban van és nagy kockázatot vállal be, nehezen viseli a kívülállók "szakértői véleményét".:)))
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:48
Előzmény: #17033  Törölt felhasználó
#17039
Mert, úgy látom, hogy amikor tanácstalanná válsz, nem magad által keresed a megoldást, hanem olvasmányaidban,:))))
Lehet, hogy rosszul látom, akkor elnézést, bár úgy érzem eddigiekben sem voltam bántó.:))
A szándékom biztos nem volt bántó. Na végre valahogy kikeveredtem a mondandómból.:)
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:48
Előzmény: #17035  banyaiz
#17038
150 usd olaj önbeteljesítő jóslat lesz? credit s-től (ha jól emlékszem)
banyaiz 2008. 06. 27. 20:48
Előzmény: #17035  banyaiz
#17037
Jó azt elismerem, hogy mi még náluk is egzotikusabb piac vagyunk. :)
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:47
Előzmény: #17035  banyaiz
#17036
Ez az olaj történet , mindenképpen csúnya véget fog érni. Ha esik egy hatalmasat az lesz a baj.
banyaiz 2008. 06. 27. 20:45
Előzmény: #17032  Törölt felhasználó
#17035
gepida,

ok. Nézd meg mit csinál ma Usa. Olajat megtépik beesnek, olaj visszaesik 140-re korrigálnak 1%-ot.

Az olaj piaci mérete kb 20%-a az USA részvénypiacoknak. Na ez a mutyi klasszikus esete. Ja és megy utánuk az egész világ. :)
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:45
Előzmény: #17033  Törölt felhasználó
#17034
nincs pozim, ma már semmi

Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:43
Előzmény: #17032  Törölt felhasználó
#17033
nem nem vagyok longban

írtam hogy zártam

kicsit korán, 21100-at nem hittem, főleg a kiválló 16:00 -ás adat után

idézgetni?

eddig könyv idézetet összesen jó ha kettőt tettem be:))

"Azonban, ha megmaradsz idézgetőnek, nem vagy más, mint mások gondolatának tolmácsa SZÓVIVŐ."

ez igazán nem célom, ezt miből szűrted le?
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:40
Előzmény: #17027  Törölt felhasználó
#17032
opcioka longban vagy?
És ne hivatkozz példaképekre, és olvasmányokra, önmagad légy.
Az nem plagizálás, ha mások gondolatát "magadévá"
teszed, átértékeled, továbbfejleszted.
Azonban, ha megmaradsz idézgetőnek, nem vagy más, mint mások gondolatának tolmácsa SZÓVIVŐ.
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:40
Előzmény: #17029  banyaiz
#17031
banyaiz,
Ha indexet játszol meg, akkor a dax, ftse azért hozza amit elvár az ember. A bux nem is említhető mint nemzetközi index. Napokig képes trend ellen menni.
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:40
Előzmény: #17029  banyaiz
#17030
vajon djia miért van ma 3x akkora - mint s&p500?

banyaiz 2008. 06. 27. 20:36
Előzmény: #17026  Törölt felhasználó
#17029
Az a baj gepida, hogy nagyon kicsi a tőzsdénk, kevés papír kis likviditás, kevés pénzzel lehet rángatni.

De máshol sincs ez máshogy szvsz. max. ott nagyobb pénzekkel megy a meccs. :)
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:36
Előzmény: #17027  Törölt felhasználó
#17028
igen

én is gondolkodom rajta...

Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:35
Előzmény: #17025  Törölt felhasználó
#17027
tisztesség...

kostolányi?

ki hülyített, néhány brókercég?

dax, cac40 ftse 100 is eéjátszotta a nagy halált majd a főnix madarat...
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:33
Előzmény: #17024  Törölt felhasználó
#17026
opcioka
Érdekes, annyira ma gondoltam rá. Olyan aljadék szinten vagyunk, hogy 50 fillért megkockáztatni is bátorság.
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:32
Előzmény: #17023  Törölt felhasználó
#17025
Nem, nem ez hiányzik, hanem a mások hülyítésének mellőzése hiányzik.
És beismerése annak, ha valaki tévedett és még sorolhatnám az emberi értékeket.......
A tisztesség hiányzik.:))
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:30
Előzmény: #17023  Törölt felhasználó
#17024
gepida

végleg elhagyod a bét-et?
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:28
Előzmény: #17020  Törölt felhasználó
#17023
simi a fejedre:)))

ügyi vagy:)))

ha ez hiányzik:))

Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 20:28
Előzmény: #17020  Törölt felhasználó
#17022
0523
Nem dow shortom nekem is van, az termel szépen. Engem ez "nem termelő" ,másik számlám érdekel. Magyarázat kell, hogy miért nem. Erről beszélgetünk.
banyaiz 2008. 06. 27. 20:27
Előzmény: #17020  Törölt felhasználó
#17021
Komoly short-ban vagy, 0523?

Topik gazda

balanza
5 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek