Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 23:19

T. Portfolio!  

Nem vagyok az a topicnyitogató meg kötekedősdi fajta, de nem találom a "politika és társadalom ahogy én látom" vagy valami hasonló című matgab által indított topicot. Megkérdezhetem, mi az oka, hogy eltűnt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 04:00
Előzmény: #259  Törölt felhasználó
#260
Ezt a Kecskést itthagyom nektek. Részemről leléptem.Majd egy év múlva visszanézek, hogy megtudjam hol a béka segge pontosan.
A színvonalat megnézem és kiderül.
Ez már a vége ennek a fórumnak.
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 03:54
Előzmény: #258  Törölt felhasználó
#259
Menj a szakmai topikokra, ne itt verd magad. Nem is akarsz tőzsdefórumot, mert akkor az otp topikban lennél, vagy a Syniben. És mit minősítesz, Te vagy netfüggő, vagy mit pörögsz, mit személyeskedsz?
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 03:52
Előzmény: #257  Törölt felhasználó
#258
magadra gondolsz, mint önbizalomhiányos f...? Mit oktatsz? A Mester és Margarétát én írtam, igen Bulgakov. Vagy most fitogtatsz, arról, amit én írtam... De köszönöm -:)))
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 03:46
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#257
"igaz az Margareta .. " te ostoba, az
"Bulgakov : A Mester és Margarita"
telekotkodácsoltad ezt a fórumot is

T . Portfolio
Mikor lesz ez újra tőzsdefórum?
Vagy marad a netfüggő kárörvendők és libák zártkörű klubja?
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 03:46
Előzmény: #255  Törölt felhasználó
#256
nagyon is nyugodt vagyok, teszteket csinálok épp és pihentetésnek nézem a pf-ot. Ide jössz sértegetni, hisztériázni, mindenki mondhatja, hogy 49 éves, de ettől nem vagy kevésbé rossz idegállapotban... És kicsit átlátszó, ha most arra mész, hogy még egy távozó forumos, tényleg szánalmasan átlátszó vagy... Jó éjt! És tartsd meg a minősítéseidet vagy VISELD EL türelemmel, ha visszaválaszolnak. Nyugadalmas jó éjt! Már csak egy oldalam van -:)))
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 03:41
#255
Keves Akitana!
49 éves vagyok, sajnos már rég voltam kis p....
Te viszont ijesztően hisztérikus vagy. Úgy sejtem, valami hiányzik
az életedből, és az nem a tőzsde....
További sok szerencsét!
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 03:19
Előzmény: #253  Törölt felhasználó
#254
ne hazudj, próbálsz lejáratni, de itt röhögünk rajtad egy páran... Ne zárjátok ki élvezem a kis névelen nagypofájúakat, akik idejönnek személyeskedni, és még al is árulja az irigy kis p., hogy hozzá se szólt semmihez. Jó a bemutatkozásod, nevezzük entré-nek. De kezdhetted volna szakmaibban, ott az sok synergon stb topik... Szelektív kicsit az olvasási stílusos. Minek károgsz, vagy csipogsz, inkább kotkodácsolsz -:)))
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 03:15
#253
Ja, és nyugodtan kizárathattok, ugyanis eddig még csak olvasó
voltam itt, ezután pedig már valószínüleg az se....Ez szánalmas...
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 03:14
Előzmény: #251  Törölt felhasználó
#252
mellesleg ne személyeskedj, ui. én nem tettem, tanuld meg értelmezni a szöveget, buta liba te vagy. Ezt még senki nem mondta rám, AKI SZÁMÍT, és van neve nem egy sunyi kis rosszintilatú irigy p...
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 03:09
Előzmény: #250  Törölt felhasználó
#251
igaz az Margareta ..
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 03:06
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#250
helyes épp emeled a színvonalat -:), drága Margarita.
a Mester
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 03:05
#249
Akitana, olvasom a hozzászólásaidat, és esküszöm, mindjárt elhá-
nyom magam! Te ostoba liba! Nézd meg, te és a hozzád hasonlók
mit tettetek ezzel a fórummal!
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 02:11
Előzmény: #247  Törölt felhasználó
#248
darth vader, dlph, hejja, bodrikutya igen a színvonal alja.... És egyetlen emberi nevet nem láttam, csak az enyémet. És kikérem a barátaim nevében, akik mindannyian szóbaállnak velem, felelősségteljes beosztásban, hogy NE merd sértegetni őket. Majd, ha bemutatkoztál, arra gyáva vagy, csak így ekkora a szácskád.
Azért mert úgy szeretnéd, amit írsz, attól még nem lesz igaz. ...
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 02:06
Előzmény: #245  Törölt felhasználó
#247
Darth Vader, Te ezt minek neveznéd, ha nem rombolásnak, ha építő akarnál lenni, pláne, hogy ismersz megírnád, hogy mi konkrétan a probléma. Min kéne változtatni? Vagy nálad az az építés, ha egy nőt kritizálsz név nélkül? Férfias, mondhatni államférfias, és nagyom méltóságteljes. Egyszóval építő! Sokat merítettem belőled... Nyugi, ha könyorögnél sem szólítanálak drágámnak, csak gúnyosan -:) Azt annak tartogatom, akit kedvelek, és nem sérteget éjnek évadján. Sokan örülnek ennek, és dlph is téved nagyon bájos tud lenni a természetem... -:)
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 02:04
Előzmény: #245  Törölt felhasználó
#246
személyes ismerlek
normális ember nem áll szóba veled

T . Portfolio
Ez nem tőzsdefórum. Egy év alatt sikerült nagyot taszítani lefelé a színvonalon. Régebben benéztem ide, volt akit érdemes volt olvasni.Ma csak Kecskés Kinga meg bodrikutya ,meg a hülyeségeik olvashatók. Van más jó tőzsdefórum a neten. Ez is az volt egykor.
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 01:46
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#245
ez egész neten tudják ki vagyok, Te meg nem vagy normális, már azt is tudják, drága, ezennel. Tán New York - London - Párizs - Tokyo is engem figyel. Nem hinném -:)
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 01:44
Előzmény: #243  Törölt felhasználó
#244
persze, szándékosan elírás, ha akarom azt is tudják hamar hogy te ki vagy, ne égsd már magad a szándékos elírással -:) Inkább gondolkodj, de most nem érek rá, bocs. Jó éjt!
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 01:39
Előzmény: #242  Törölt felhasználó
#243
személyesen ismerlek Kecskés Kinga
ne szólíts drágámnak
mindenki tudja az egész neten ki vagy
nem csak ezen a fórumon
a nevem pedig szándékosan ez,nem elirás
de amennyi eszed van...
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 01:32
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#242
Kecskés Kingaként kérlek, ne oktass ki, hanem tanulj. HA ENNYIRE OKOS vagy, hogy már oktatsz, akkor tanuld meg leírni a saját neved, tudom az már nagycsoportos ovis kategória: DARTH VADER, semmiképpen nem Dearth Vader... elég ciki, hamár kioktasz picinyem!
Pont amilyen szép vgy olyan okos!
REMÉLEM A SAJÁT NEVED AZÉRT MEGY?!!! Bár ugye nem vállalod, nekem is égne a pofám a helyedben -:)
Luke Skywalker
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 01:25
Előzmény: #240  Törölt felhasználó
#241
helyes drágám, Te nagyon okos vagy -:)
Jó éjszakát!
Luke Skywalker

(tudod Darth Vader kinyúlik)

Topik gazda

penznyelo
1 1 1

aktív fórumozók