Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 07. 30. 23:19

T. Portfolio!  

Nem vagyok az a topicnyitogató meg kötekedősdi fajta, de nem találom a "politika és társadalom ahogy én látom" vagy valami hasonló című matgab által indított topicot. Megkérdezhetem, mi az oka, hogy eltűnt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 23:56
Előzmény: #276  Törölt felhasználó
#280
GURIGA-K:

Értem! Ezért terjesztenek maguk rémhíreket... zseniális. Lásd Linamar, Émász, hogy csak a "gazdasági tevékenységet végző cégekkel" kapcsolatos manipulációkat említsem.

Amúgy elfogadom az indoklásodat. Csak nem tudtam hogy ilyen szempontok is vannak. Főleg mert amikor esik, azt nem felejtik el közölni. Vagy ha hír van.
Azt nem értem ha a BÉT engedi az ilyen papírokat, a portfolio.hu-nak miért nem jó? Azt hittem tőzsdei szaksajtó, és nem kisbefektető óvoda. Nem tudom milyen rémhírre célzol?
Amugy a Novotrade a legrégebbi részvénytársaság a magyar tőzsdén (úgyhogy elég sokáig végzett gazdasági tevékenységet), és az első olyan magyar papír volt, amelyik nyugat európai tőzsdén is megjelent. Na mindegy, lesz ez még másképpen is.
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 22:23
Előzmény: #276  Törölt felhasználó
#279
Gurika:))
Mercurius, gondolom nem kell megmagyaráznom, hogy mi a különbség egy Humi, Geni és pl. az általad említett Zwack, meg Synergon között, az Émászról és a TVK-ról nem is beszélve...
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 22:19
Előzmény: #276  Törölt felhasználó
#278
köszi, Guriga....
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 21:26
Előzmény: #276  Törölt felhasználó
#277
tíz pontos válasz!
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 20:47
Előzmény: #275  Törölt felhasználó
#276
Az az oka, hogy a portfolio.hu felelősséget érez a kisbefektetők iránt, és nem tartja említésre méltónak a minden gazdasági tevékenységet mellőző spekulatív papírok rémhírekkel mozgatott árfolyamát és forgalmát.
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 19:48
Előzmény: #274  Törölt felhasználó
#275
ez tényleg vérlázító, vajon mi lehet az oka?
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 17:41
Előzmény: #273  Törölt felhasználó
#274
A portfolio.hu objektív tőzsdei hírportál megint kitett magáért a napi összefoglalóban. Megint a régi játék megy. Bezzeg ha valami negatívumot lehet írni, rögtön rácsapnak.
link

Minden "szart" megemlítenek, Genesisnél jóval alacsonyabb elmozdulással, és forgalommal, arról meg egy betűt sem...

synergont, econetet, pannonplastot, émászt, zwackot lenyomtuk forgalomban, tvk-ról nem is beszélve...

Mondjuk HUMET-et sem említették pedig 148 millás forgalom volt...

Kit érdekel a Zwack 0,25%-os emelkedése 4 millás forgalom mellett 5db kötéssel...

Tiszta röhej!!!

A MAI NAP NYERTESE A GENESIS VOLT ÚJRA, AHOGY TEGNAP! Még akkor is, ha egyeseknek nem tetszik!

+14,5%-os emelkedés 110 millió feletti forgalommal...

Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 07:56
Előzmény: #271  Törölt felhasználó
#273
igen ezt én is tapsztalom, és nemhogy a pop up o t nemlátom, hanem az oldal is befagy, szóval irány opera, popup tiltás, így sehogy ninc sértlem a pop reklámnak :)
-bubu-
-bubu- 2007. 11. 29. 07:47
Előzmény: #271  Törölt felhasználó
#272
Tisztelt portfolio!!

Ugy érzem komoly tisztulás ment végbe a fórumon, csak el ne kiabáljam.

Természetesen ha ehhez az is kellett , hogy magamat is kitíltsam akkor már megérte.

Változatlanul fenntartom, hogy nem DLPH-val kellett volna kezdeni a sort, de lehet én vagyok egy kicsit maradi és konzervatív gondolkodású!!!!!!!!!

Amint tegnap az M1 hiradóban láttam , hogy manapság mit művelnek egyes fiaalok a tanárokkal az iskolában , NA mostmár nem csodálkozom semmin. Ehhez képest a fórum eldurvulsa jelentéktelennek nevezhető.

Igaz ez nem az én világom.

Talán magam is tul szigorúan nyilvánultam meg hirtelen haragomban , melyért ezúton kérek elnézést tőletek IS.!!

Részemről a dolgot lezártnak tekintem és örülök hogy DLPH is visszatérni látszik.

Sokaknak segít véleményem szerint a hozzászólásaival, Természetesen a szakmaiakra gondolok.
Politikai topikokban elhangzottakkal nem lehet vitába szállni , szerintem nincs is itt helye egy tőzsdei fórumon.
További jó munkát és gyorsabb hírszolgáltatást kívánok mindannyiunknak!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 11. 29. 07:27
Előzmény: #270  Törölt felhasználó
#271
T. PF!

Van valami pop up a nyitó oldalon, ami állandóan meghal, így nem is tudom mi szeretne lenni, viszont frankón lefagyasztja az egész oldalt.

Villámgyorsan át kell húznom a fórumra, ha meg akarom úszni, de most reggel még álmosan pl nem voltam elég gyors. :)
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 11:58
Előzmény: #269  Törölt felhasználó
#270
exmnb, jó vagyok, mi?! Mondtam, hogy egy fél napot sem bírnak ki, mit gondolsz ki nézi a blogjukat -:))) Engem meg kérlelnek, hogy nyissak, de nekem jó itt is -:)))
Na, mi van az osztalékokkal, gondolkozzunk hmmmm,! -:)
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 09:57
Előzmény: #268  Törölt felhasználó
#269
Mea cupla szegény fejemnek, már értem mire ez a kitörö topiknyitási öröm.
a 9.37.-s hirben megtaláltam mindent.
Csak azt nem értem, ezt a nagy örömöt koncentrálva egy topikba nem lehetne megosztani mindenkivel?
Na mindegy!
Én kérek elnézést.
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 08:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#268
MÉLYEN TISZTELT PORTFOLIÓ!!!!!
Figyelmetekbe ajánlanám a Genesis nevű csodát!!!!
Valaminek ott kell lenni hiszen az elmut egy két napban már vagy az 5. topik jött létre indegyikben kb. max 20 hsz-l.
Ezeket nem kellene karbantatani??????????????????????
qweb 2007. 11. 23. 08:41
Törölt hozzászólás
#267
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 08:28
Előzmény: #265  exmnbs1
#266
Nem az a szörnyű, hogy emberek nick neveit kizárják a forumból, hanem hogy a sok értelmetlen baromságot hagyják!
Igen értelmetlennek tartom hogy, részvényenként 30 topik van ahol megcsodálhatjuk ugyanazt a sok hülyeséget! Hála Istennek hogy nincs választás mert ezen a gazdasági oldalnak nevezett honlapon naponta 100-va alakultak, jöttek létre "én most utálom a kommunistákat; én meg a jobbosokat " topikok, ahol tényleg nem ment más mint az egymás k...va anyázása.
De nncs gond semmi a forum olyan amilyenné teszük, és a ehez még segitenek is, hát nem tudom mi a cél?
Azért a kedves portfolió figyelmébe ajánlanám amit a bubu barátom irt:
HOGY LEHET HOGY BIZONYOS HIREK? FONTOS MAKROADATOK, AMIKNEK A MEGJELENÉSI IDEJ MONDJUK 14.30 A PF-RE NEM KERÜL FÖL CSAK EGY BŐ FÉL ÓRA ÓRA MULVA???????????
Akkor ez most nem hirportál csak egy forumot rendezzük meg, ami nekünk kedvező hir irjuk meg oldal??????
Miért fontosabb hogy az RTL klubb barátok közt nézőszáma mennyi, mintsem hogy az USA-ban mennyi a munkanélküliek száma??????????????
De ne gondoljátok kedves Portfoliósok hogy ez itt bárkinek is problémát fog okozni, aki komolyan ezzel foglalkozik megszerzi az infót máshonnan IDŐBEN!!!! A ti nézetségetek meg majd nem fogja elérni egy Szünidei matiné nézetségét sem!
Köszönjük!!!
exmnbs1 2007. 11. 23. 08:15
Előzmény: #264  Törölt felhasználó
#265
Kinga, köszi hogy DLHP-t és mary_m-et visszahoztad máris;))))))
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 08:08
Előzmény: #263  Törölt felhasználó
#264
akkor fogd vissza magad, mert jó a kedvem, és ne szólíts meg. Hidd el örömmel, ha hallgatok, de ha sértegetnek nem tűröm. És nem vagy isten, hogy meinősíts... -:)
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 07:28
Előzmény: #262  Törölt felhasználó
#263
Vedd már észre, már a csapból is Te folysz! Picit sok vagy Kedves!
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 04:28
Előzmény: #261  Törölt felhasználó
#262
darth már holnap itt leszel, pedig jó lenne nélküled. Ha egysezr gondolkodnál is a fejeddel és nem csak le akarnál nyomni másokat, rájönnél magadat minõsíted, ha leszólód a színvonalat. A SZÍNVONAL te vagy, a hozzászólásod, amit hozzáírsz, amig nem jöttél ötletek hangzottak el... Én csak emeltem a színvonalat, amit odaLEnyomtál ahova .... Kezdhetted voln egy konstruktív ötlettel és akkor arról folyna a szó, és nem összevissza dumálsz, hogy ismersz, persze, és velem kik állnak szóba, AZTÁN folyamatosan velem beszélsz, azaz nyomod a szöveget, annak akivel nem beszélsz. Mi lenne ha beszélnél? Ne is haragujd, ez nem nekem ciki. De ettõl jól alszok, mivel megcsináltam a teszteket.... -:) Kicsit beképzeltségnek tűnik, ha azt gondolod, mert te nem leszel, akkor a színvonal lemegy, mit képszelsz magadról, mindenki pótolható, ritka kivétellel...
Törölt felhasználó 2007. 11. 23. 04:03
Előzmény: #260  Törölt felhasználó
#261
Jó éjt! Te nem hagysz itt engem, ne álmodozz, soha sem voltál olyan helyzetben szájhős -:)

Topik gazda

penznyelo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek