Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:40
#77680
"Ha aláírsz valamit egy Genesis közgyűlésen, és elmondtad hogy ott jártál, itt ebben fórumban, és többen ismernek is személyesen (Cég vezetés) onnantól az egész nyilvános adat.
Gondolkoztál volna akkor... "

Tudod ebben nagyot tévedsz!
Nem én voltam az, aki BB-ről leírta itt afórumban, hogy közgyűlésen járt!
Te voltál az! nézz utána! Te kezdted el reklámozni!!

Szóval ne légy amnéziás!
Az egész főórum azóta egy nagy rakás ...., amióüta itt egyesek minden leírnak a másikról!

Előtte ez nem volt, így, nem jók ezek a személyes kapcsolatok egymással.

régebben volt jó, amikor senki sem ismert senkit itt a fórumról...

amúgy meg BB a leveled rövid tartalmáról beszélt pár szóban, szóval nem szó szerint idézte a teljes mailedet...

De még megteheti, ha így folytatod!!!!

akkor Neked sem, a Genesisnek sem lenne jó..

Mert elég égő ami benne van...

Ha meg nem tartod szégyellnivalónak, miért nem rakod be saját magad a geninek írt levelet??
ezzel elhárítod a felesleges támadást..

Tedd közzé!!

Sokakat érdekelne..
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:35
#77679
..Sajnálom, hogy kiborultál!

"Egy adatból megfelelő kapcsolatokkal minden kinyomozható, kétségeid se legyenek."

Ebben igazad lehet, igen, ha valakinek pl. a NBH-nál van netán kapcsolata, meg máhol is, akkor tuti! De én erre nem lennék ilyen büszke.

Sőt én elszégyellném magamat a helyedben, ha ilyet írnék a befektetőtársamnak!

Szóval Te mindent ki tudnál nyomozni rólam, hát gratulálok! Komolan, büszke lehetsz magadra!

Úgy látszik még mindig kísért itt a kommunista mentaitás szelleme!

Én az ügynökeket megvetem és az ilyenek egyszer bűnhődni fognak!

Bárki megnézhet Téged az iwiw-en!
Azaz Te hozzájárultál ahhoz, hogy a személyes adataidat közszemlére tedd ott!
Bárki láthassa!

Én pedig NEM!

Így Neked lehetne abból bajod, ha az én engedélyem nélkül az adataimat másnak átadod! ennyi!

Én csak linkeltem, ha nem tetszik, akkor ne olvasd ezt a fórumot.

jó éjt!
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:30
Előzmény: #77675  Törölt felhasználó
#77678
"Máskor is egyszer Mercurius volt az, aki a személyes adataimegy részét beírta ide a fórumba."

Ha aláírsz valamit egy Genesis közgyűlésen, és elmondtad hogy ott jártál, itt ebben fórumban, és többen ismernek is személyesen (Cég vezetés) onnantól az egész nyilvános adat.
Gondolkoztál volna akkor...

Amúgy Te hivatkoztál egy privát leveleme pár napja, úgyhogy az etikáról ne beszéljünk inkább!
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:26
#77677
"átadta VOLNA Neked"
Itt kimaradt a "volna" Előtte szerepel a "ha" és a "lenne"!
Bocs, gyorsan írtam, kimaradt..nem tudatos volt..
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:24
Előzmény: #77672  Törölt felhasználó
#77676
"Ha meg tudod is, akkor Mercuriustól tudohatod, de én őt nem jogosítottam fel arra, hogy az én adataimat tovább adja bárkinek is."

Egy adatból megfelelő kapcsolatokkal minden kinyomozható, kétségeid se legyenek.
A Kuruc.info-n szokás magánemberek személyes adatait is közzé tenni, terjeszteni. Akkor ezt most itt is bevezethetjük a Te adataiddal, ha már úgy is ekkora Kuruc.info támogató vagy. Éljen a demokrácia, és nyilvánosság!!! (és a demagógia)

Név:
Telefonszám:
Lakcím:
Otthoni szám:
Fotó: készítünk rólad párat a közgyűlésen, ha oda merészkedsz.

Na tényleg ezt a publikus adatlapot akarod, vagy befejezed a mocskolódást és az off-topikolást???

Nyiss magadnak külön kurucinfo topikot!

Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:23
#77675
Bocsi, ha félreérthetően fogalmaztam volna...idézem magam:

"(...)ha így lenne, akkor gog123 lenne a hibás ezért, ha átadta Neked a személyes adataimat, mivel én nem hatalmaztam fel rá!
De gog123-ban tudok bízni, remélem bízhatok is benne!...)

Írtam, hogy "ha", szóval feltételes jelzésértékű ez, nem tényállító, plusz ott a "lenne"!!
Épp azt írtam, hogy Benned tudok bízni!!
Szóval, ha félreérthető lettem volna, akkor ne hargudj rám. De azért írtam, hogy "ha", plusz "lenne", mert Rólad ezt nem is gondolnám, hogy adatokat kiadnál..
Szerintem nincs vita köztünk..:-)
Gudakes ugrált itt, a személyes adataimat pedig csak Mercuriustól tudhatja, ha valóbn igaz, amit írt, hogy tudja az adataim! Ő írta!
Ki mástól tudhatná? amikor én az iwiw-en sem vagyok fent!

Ennyi a lényeg.

Máskor is egyszer Mercurius volt az, aki a személyes adataimegy részét beírta ide a fórumba. Én tiszteletben szoktam tartani mindenki adatait, ez nálam alap.
Csak sajnos nem mindenki olyan etikus, mint pl. gog123.

Jó éjt! :-)

Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:13
Előzmény: #77673  Törölt felhasználó
#77674
Israel: Most hagyd abba, ez rámnézve is sértő volt. Én az üzleti etika kodexhez kötelezően tartom magam, és nem adok ki adatokat. Pont.
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:07
#77673
Gudakes, ha tényleg ezt akarod, akkor erkölcsi és anyagi értelemben is nagyokat buknál társaiddal együtt. Természetesen azt nem írom le, hogy miért is, az maradjon a stratégiánk titka.....
Törölt felhasználó 2008. 10. 03. 00:05
#77672
..Idézlek:

"Azon gondolkozom, hogy BB-t (tudom az adatait) élőben is feljelentem.
Az imént jeleztem Kovinak, de ezért a zsidózásért felelnie kellene már a bíróság előtt is.

Féreg."

Szóval honnan is tudod Te a személyes adataimat? Én nem tettem itt senki számára közkinccsé, főleg nem Neked. Azt tudod, hogy ezért meg én perelhetnélek be, és még jogosan is! Hisz a személyes adataimmal visszaélhetnél, h tényleg tudod ezen adatokat!
Ha meg tudod is, akkor Mercuriustól tudohatod, de én őt nem jogosítottam fel arra, hogy az én adataimat tovább adja bárkinek is. Vagy talán gog123-tól tudod?
ha így lenne, akkor gog123 lenne a hibás ezért, ha átadta Neked a személyes adataimat, mivel én nem hatalmaztam fel rá!
De gog123-ban tudok bízni, remélem bízhatok is benne!

Egyébként meg, ha ha itt tartunk, vigyázz ezzel a feljelentéses fenyegetéssel, mert Te semmiért nem jelenthetnélföl engem!
Ha igen, akkor megyek a Talmuddal a bíróságra, és idézgetek belőle, igazam bizonyításául! Ennyi!

Demokráciában élünk, amúgy is!

Jó éjt!
Törölt felhasználó 2008. 10. 02. 23:57
#77671
Szerintem meg az szégyen, hogy amióta Te és 1-2 spanod itt vagytok, azóta a fórum látogatottsága drasztikus mértékben csökkent!
Előtte, még 2 éve is sokkal többen szóltak hozzá, sokan nem bírják ezt a diktatúrát, amit itt képviselsz!
Ennyi a lényeg!
Én elviselem a másik véleményét, szokj hozzá Te is, hogy mindenki más!
Ha valóban liberális vagy Te is, akkor illene tolerálnod a másképpen gondolkodók véleményét is!
Törölt felhasználó 2008. 10. 02. 23:38
Előzmény: #77669  Törölt felhasználó
#77670
Csatlakozom a bojkotthoz.

Szégyen, hogy még mindig itt lehet ez az alak.
Törölt felhasználó 2008. 10. 02. 23:37
Előzmény: #77668  Törölt felhasználó
#77669
Kiscsávó, húzzál innen a fasisztoid dumáddal, és szórakozz máshol!
Törölt felhasználó 2008. 10. 02. 23:25
#77668
mit mondtál??
Törölt felhasználó 2008. 10. 02. 23:23
Előzmény: #77666  Törölt felhasználó
#77667
Agyalágyult.
Törölt felhasználó 2008. 10. 02. 23:16
#77666
bojkottáld nyugoddan, én meg hívok 10 másik új fórumozót! akik tényleg komoly spekik..
Törölt felhasználó 2008. 10. 02. 23:14
#77665
Mikor fogad engem a rendelőjében?

Mercurius, ha így folytatod, akkor ortodox zsidó rokonnal és Tomcattel jövök közgyülire!:)))

Na mentem, mert más dolgom is van.
Addig is szojátok a liberális toleranciát, a sokszínű véleményt!

Jó éjszakát!
Törölt felhasználó 2008. 10. 02. 23:14
#77664
Mikor fogad engem a rendelőjében?

Mercurius, ha így folytatod, akkor ortodox zsidó rokonnal és Tomcattel jövök közgyülire!:)))

Na mentem, mert más dolgom is van.
Addig is szojátok a liberális toleranciát, a sokszínű véleményt!

Jó éjszakát!
Törölt felhasználó 2008. 10. 02. 23:14
#77663
Mikor fogad engem a rendelőjében?

Mercurius, ha így folytatod, akkor ortodox zsidó rokonnal és Tomcattel jövök közgyülire!:)))

Na mentem, mert más dolgom is van.
Addig is szojátok a liberális toleranciát, a sokszínű véleményt!

Jó éjszakát!
Törölt felhasználó 2008. 10. 02. 23:10
Előzmény: #77659  Törölt felhasználó
#77662
:)))
Törölt felhasználó 2008. 10. 02. 23:08
Előzmény: #77660  Törölt felhasználó
#77661
A Hungarista Magyar Gárdás elvbarátaidat is hozod a Genesis közgyűlésre? Szép lesz!

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek