Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 01. 15. 07:33

Humet topik.  

Itt kell most elnézést kérnem a részvényt érintő kedvezőtlen véleményemért. Tévedtem. Oszlopos, Dr. Spade, Tornádó, Lenox, Civin úr igazatok lett!------- 100Ft nehéz ellenállás lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:44
#220
Szerinted humet hogyan tovább?
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:39
Előzmény: #218  Törölt felhasználó
#219
BÉT közlemény idézet:

”A Budapesti Értéktõzsde Részvénytársaság Szabályzata a Bevezetési és Forgalombantartási
Szabályokról” címû szabályzat 23.1 d) pontja szerint a Tõzsde az adott értékpapír
kereskedését felfüggesztheti, amennyiben a Kibocsátó az indok(ok) feltüntetésével kéri a
Tõzsdétõl értékpapírjai kereskedésének legfeljebb 10 (Tíz) napig terjedõ felfüggesztését a
soronkívüli tájékoztatásának nyilvánosságra hozatalát megelõzõen nyilvánosságra kerülõ
információk felhasználásának megakadályozása érdekében.

A kulcsszó itt az indok feltüntetése, és 10 napig terjedő felfüggesztés.
Tehát megindokolták a felfüggesztést az ominózus faxban.
Erről az jut eszembe, hogy a BÉT fejesek már a felfüggesztés előtt adhattak le infót mondjuk valakinek, aki nagyot bukhat.
Persze biztos nem, mert az törvénytelen lenne ??!
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:31
Előzmény: #216  Törölt felhasználó
#218
ahogy írod..
Az előbb írtam a felfüggesztéssel kapcsolatban. Olvassátok el a BÉT közleményt abban szerepel a 10 nap maximum.
Szerintetek holnap forogni fog a papír?
csa-csi
csa-csi 2006. 01. 19. 23:28
Előzmény: #216  Törölt felhasználó
#217
holnapra éppen melegfrontot jósol... :)
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:26
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#216
A jövő... ...valóban a jövő volt az, ami az irreális emelkedést eredményzte. S most már többet tudunk. Ismerjük a csődegyezség árát (eszközérték zuhanása) és a reményteli P2000-es áttételes hitelügylet bukását.

Ezek mindenképpen negatív hírek, holott a piac jó híreket várt... ...ha van is jövője a terméknek, alaposan át kell alakítani a cég szerkezetét ahhoz, hogy valódi érték, s ne "csak" spekulatív játékcél legyen... ...de várjuk meg a honapot... ...s a meteorológia is mínuszokat jósol a közelgő napokra... ;-)
csa-csi
csa-csi 2006. 01. 19. 23:23
Előzmény: #208  Törölt felhasználó
#215
Most ebben egyetértek veled eko! De benne van az is, hogy nem fog bezuhanni. Én úgy éreztem, hogy ma és tegnap már visszafogták a papírt és tesztelték a piacot, hogy mire áll be... szerintem bíztató volt az eredmény... és ez a Civin által igen okosan lemondott üzlet nem volt még beárazva. Nem vitatom, ha ez létrejön, min. megduplázta volna az árfolyamot...
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:19
#214
Fura mód én pont ma adtam el papírt, minimális nyereséggel, mert megértem a 148-as visszacsúszást (A KAPZSISÁG NEM?) Nem reklámoznám most a Humetet, de ha egy induló cégrõl lenne szó, nem pedig egy mínuszos multúról, akkor is ezek lennének a következtetések?
Az árfolyamban nem a p2000 volt a mozgató.
Viszont a Humet jövõt tekintve tudomásom szerint igen nagy szükség lett volna rá.
Bocs a hitelre.
csa-csi
csa-csi 2006. 01. 19. 23:15
Előzmény: #209  Törölt felhasználó
#213
ha jól emlékszem 13.-án... jelentette be.. de nyilván előtte tárgyalta le...
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:13
Előzmény: #209  Törölt felhasználó
#212
Igen igazad van egész pontosan 13-án.
De már a laktanyás hírrel a levegőben lógott.
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:11
Előzmény: #205  Törölt felhasználó
#211
Már csak pár óra és minden tiszta lesz... ...én tartom a 20%-os esést... ...de minimális vételi szándék mellett... ...ami előrevetíti a hétfői napot is...
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:09
#210
Figyelmetekbe ajánlanám, hogy a felfüggesztés a BET szabályzat értelmében nem csak mára szólt. 10 napot biztosít.
mi van ha holnap is felfüggesztik? Elvégre lehetséges és szabályos.
Hm?
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:08
Előzmény: #206  Törölt felhasználó
#209
CSa-csi, Iszekerak, most en kerdeznek mar valamit. Errol az MKB-s - P2000es hitelugyletrol beszeltek ?
Ezt, ha jol emlekszem penteken vagy szombaton jelentette be Civin. na akkor 56-on zart.
De ha masrol van szo, akkor bocs.
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:07
Előzmény: #201  csa-csi
#208
"Abban meg nincs igazad eko, hogy ez egy reménytelen papír..."
Én nem mondtam, hogy reménytelen, csak azt, hogy az igazi mozgástere eszközérték közelében van, s lesz... ...azaz 10-25 Ft körül van a valódi és tartós piaci értéke.

De spekulatíve valóban sokkal nagyobb fantázia van benne!!! ...mostanában lefelé, 40 környékéig, majd vissza 80-ig, lesz egy kis mozgás, ha lesz elég "beszívatott" kicsi is a pályán... ...40-en félpénzen már vennék én is... ...s ha baj van, akkor 20-on a másik félpénzen... ...végülis a pozitív eredmény, mint hír, még lökhet majd egyet a papíron, ha csak azt nézzük, hogy pozitív lett, s azt nem, hogy hogyan...

Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:05
#207
De most hogy ez nem jött össze gondolom Civin Úr már gondolokodik,vagy már tudja a megoldást nem?
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:05
Előzmény: #201  csa-csi
#206
Pont ezt mondom. 18-ról asszem 110 körül, és onnan ment tovább p2000-rel, de ment volna p2000 nélkül, igaz a nagy g.c.k miatt.
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:02
Előzmény: #200  Törölt felhasználó
#205
Na Spade eszembe jutottal most, a limit elengedessel kapcs. Igy most arrol merengek, holnap lesz e limit elengedes ?Mondjuk, sokat elarulna a ceg helyzeterol, de tobbet arulna el egy tozsde napi panikrol.
Es egy ujabb erv amivel ujra Civin urnak esnek egyesek, ha lesz limit feloldas azert, ha nem lesz, akkor meg ezert.
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:01
#204
Kérdés Civin mit talál majd ki,persze jó értelemben.A papír tényleg nem az 1-hónappal ezelötti,ez igaz,akkor még nem volt csődegyezség.
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 23:00
Előzmény: #197  Törölt felhasználó
#203
Jelentősen befolyásoló, mert tuti csökkentő tényező. Civin nem hülye, hanem szakember. Tudta, hogy most lépni kell.
Egy kicsit olyan ez, mint mikor karambolozol. Neked remeg a lábad, be vagy sz.rva, de aki az utcán van semmit sem érez nincs gyomorgörcse, és amikor kocsib ül, nem jutsz eszéba, mint példa, hanem gyorsan hajt, esetleg agresszíven vezet, de csinálja, mert jó neki.
Árfolyamról senki nem írt. Én egy hete azt írtam (csak másik topikban), hogy a 150- et eléri, de 50 alá tuti nem megy. a 150 bejött, az 50-et 40-45-re módosítanám még így is.
Én drukkolok Civin Úrnak, valahogy látom az üzleti szellemet.
Törölt felhasználó 2006. 01. 19. 22:58
Előzmény: #197  Törölt felhasználó
#202
40% esés, nem jelentős árfolyammódosulás? (Illetve a hír, ami 40%-os esést eredményez, nem jelentősen befolyásol?) ...ennyi, s nem több! (Máérmint az ok, s nem az esés, az lehet több is... ...s leszenk olyanok is, akik még ere játszanak is majd... ...vajon lesz-e bátorsága a kicsiknek -40%-on újra beszállni, a nagyokkal szemben... ... ...
csa-csi
csa-csi 2006. 01. 19. 22:55
Előzmény: #194  Törölt felhasználó
#201
ha jól emlékszem, jóval 100 ft fölött volt a papír, amikor Civin bejelentette a most kútba esett üzletet. Szerintem az is dicséretére szól, hogy nyilván a rendelkezésére álló jó árú részvényeit azonnal a Humet érdekében fektette volna be... csak a hirtelen esés ebben megakadályozta. ez a mostani vágta már erőtlennek bizonyult... Abban meg nincs igazad eko, hogy ez egy reménytelen papír... lehet, hogy holnap nem fog sokaknak fülig érni a szája, de hidd el, ez a papír már nem az a papír, ami volt 1 hónappal ezelőtt. :)

Topik gazda

buxer -
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek