Topiknyitó: Lastdeposit 2018. 07. 12. 20:03

Est média szekta  

Hajrá Esztike!
https://youtu.be/0iOqsNfkN_A
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Pluto13
Pluto13 2019. 06. 23. 17:45
Előzmény: #74797  ner18
#74800
Ebbe most ne menjünk bele szerintem.
Kezdjük ott hogy plusszban vagy.Több mint egy éve nem voltunk ilyen alacsonyan,kivéve a 76ig öntést!! Emlékezetem szerint ősz körül érkeztél ide,ha meg tényleg így van akkor tuti rokoni kapcsolatban vagy Zeller Évával😂😂
Nincsrapénz kolléga tökéletesen levezette a tevékenységed,pozidtól függően beszélsz erre vagy arra.Ha meg plusszban vagy akkor add el,felesleleges ezen idegesítened magad.Vegyél belőle Akkot meg Nordot úgy is ezeket futtatod ész nélkül(habár szerintem a Nordot dobtad,mivel nem szól már a felduma teljes hangerővel😂😂)
Lastdeposit
Lastdeposit 2019. 06. 23. 17:31
Előzmény: #74796  minimarinéni.
#74799
Ez egy unortodox tranzakciós folyamat szvsz., minden egyes papír a megfelelő helyre fog kerülni. Egyértelműen látszik ebből az unortodox zsugából és főleg abból, hogy a részvények patikamérlegen ki vannak számolva a kötelező nyilvános vételi ajánlat elkerülése miatt, hogy itt már régen nem az a kérdés, hogy ki a befektető, hanem hogy hány befektető lesz. Ha megfigyelted, amióta zajlik a tőkeemelés én többes számot használok, mert ez látszik világosan a tili-toliból.Egy nagy holdingot képzelek el több szereplővel, egy tőkepiaci batyus bulit. Hozza mindenki, amije van és kap érte papírt. A batyuban viszont nem hagymás zsíros kenyér, hanem jó minőségű kaviár és pezsgő van. A csúszás oka ebben keresendő. Rengeteg jogi, adminisztratív munka, érdekek összehangolása stb. Lehet, hogy az egyik folyamat már a végére ért, míg a másik csak félig kész. Nem kizárt, hogy egyszerre több dolgot akarnak bejelenteni. A folyamatok összehangolása szvsz. emberfeletti és időigényes dolog. 
huntR
huntR 2019. 06. 23. 17:04
Előzmény: #74797  ner18
#74798
Add el
ner18
ner18 2019. 06. 23. 16:41
Előzmény: #74795  Pluto13
#74797
nem pánikoltatok, de ebben a fórumban jelen van az Est részvényesek egy jó része  ha minden mellé tapsikolunk amit csinálnak a főrészvényesek (Vaculakot énis tisztelem egyébként hallottam róla, hogy okos ember) csinálnak akkor azzal a tevékenységüknek legitimitást adunk hiszen olvassák a fórumot érzik a közhagnulatott, én megértem azt aki lelkes bármi is történjék, de szükség van idönként megfogalmazni a nem tetszésünket főleg akkor ha az a dolog valóban nem korrekt, nagyon sokaknak az a véleménye mint nekem csak nem írják le, én leírom ennyi, nem értem komolyan nem, hogy miért kell mindent eltűrni és miért mindenre az a válasz,  hogy add el, képzeld én pluszban vagyok de nehogy már ha valaki lemeri írni a véleményét ami egyébként tényszerű vélemény hogy hazugak voltak a kgy pontok és nyomtattak 160m rv-t 78 filléren akkor az a válasz, hogy add el főleg hogy sokan a hazug kgy pontok megjelenése után vettek 120 ft felett és akkor adja el szerencsétlen persze...
minimarinéni. 2019. 06. 23. 16:38
Előzmény: #74794  Lastdeposit
#74796
Szia Én nem szoktam lebeszélni megfelel beszélni se részvényt Viszont most kíváncsi lennék a véleményedre azt nem értem hogy elvileg két hónapja már közel állt a megállapodás az új tulajdonosa most kiadnak 150 millió új részvényt És ezek is ahogy hallottam az információkból mert ugye senki nem árult el pontosan hogy kihez kerültek az új részvények ismét nem az új tulaj hoz kerülnek hanem valaki khez több személy ez ezek nem kerülnek át az új tulajdonosát kerülnek akkor hogy tudnak átkerülni nem látom át a folyamatot segíts légyszíves Mi lehet a terv
Pluto13
Pluto13 2019. 06. 23. 16:18
Előzmény: #74789  ner18
#74795
Miért kell ezt nyomnod állandóan??
K@rvára unalmas.
Ha szétlesznek szórva a pakkok úgy hogy senki nem lesz 33% felett akkor nem kell ajánlatot tenni!!!Leírták már vagy 100x!!
Ha drassolsz add el,de ne akarj pánikoltatni!!!
Lastdeposit
Lastdeposit 2019. 06. 23. 16:07
Előzmény: #74791  nincsrapenz
#74794
Vannak helyzetek, amikor jobb csöndesen mosolyogni szerényen, mint tudatlanul kiabálni. Tűrni kell tisztességgel, ember módjára a méltatlan pofonokat, lesz vevő a papírra 2-3x-en is hála Istennek, megnyugtató érzés. Megvárom a napi 3-6000 db hozzaszólásos időszakot nyugalomban, amikor üt az igazság órája.
ner18
ner18 2019. 06. 23. 16:02
Előzmény: #74791  nincsrapenz
#74793
na na egyik papírnál sem vezette félre a cég a saját részvényeseit hivatalos BÉT közleményben...azt, hogy a kisbüfik mit írnak be egy-egy papír fórumába ne keverjük össze ezzel, a szabad vélemény nyílvánítás és a szabad keredkedés a kisbüfik joga mint ahogy az is, hogy elvárják a hiteles tájékoztatást a cégüktől, nagy részvényeseiktől
tmeszaros361 2019. 06. 23. 15:52
Törölt hozzászólás
#74792
nincsrapenz
nincsrapenz 2019. 06. 23. 15:50
Előzmény: #74789  ner18
#74791
Nem akarsz hangulatot kelteni, mégis mindig úgy érződik... 
Véletlenül én követtem a tenykedesed a nordban amikor emelkedőbe kapcsolt. 50ig úgy nyomtad te is a tutit, hogy ilyen neres olyan neres, mindjárt kiderul tartani kell blabla. 
Mégsem jött eddig oda se semmi, az árfolyam lecsorgott megint 40re,  és valamiért már te sem írsz oda napi 50 szer. Csak nem eladtad esetleg te is miközben mindenkit tartásra beszéltél 50en? Azóta akkoban ment át az aktivitásod.. A nordosoknak néha beirsz hogy minden jó lesz, de saját véleményem hogy nem csak a nagy aktivitásod ment át nordbol. 
Gondoltam ezt azért kontextusba rakom mielőtt belemelegednel a vitába. (és szerintem vaculak úgy sosem nyomta mint te, saját véleményeit osztotta meg nem a tutit.) nalam ő még mindig hitelesebb mint te. Gondolom az itteni pakkod is megfogyott kicsit mióta egyértelműen negatív lettél. 
Nekem nincs ezzel bajom, adogass, jómagam is kereskedtem több papirban, de arcom mellette nem volt számonkerni mást egy időben ezzel. 
szaferi
szaferi 2019. 06. 23. 15:37
Előzmény: #74789  ner18
#74790
++++
ner18
ner18 2019. 06. 23. 15:32
Előzmény: #74787  Vaculak
#74789
Az a igaszság, hogy sokadjára csúnyán átlettünk verve ezt kár szépíteni, nem nagtív hangulatott akarok szítani, de amikor a főrészvényes a BÉT közleményben vezeti félre a részvényeseket többször egymás után, hogy új tulaj érkezik miközben az emelkedésben szórják a papírokat a legnagyobb tulajdonosok és új befektető helyet 160m 78 filléren nyomtatott papírt kapunk a nyakunkba melyek jól látható, hogy megint kinek a köréhez mennek akkor szerintem nem egymással kellene, hogy elfoglalva legyünk hanem azzal, hogy miért lettünk átverve sokadjára, de ha valaki vállalja, hogy egy adott cég 3-dik legnagyobb részvényese lesz miközben itt a fórumon tudja, hogy tisztelik esetenként követik a tanácsait akkor a kritikát is el kell tudnia viselni főleg, hogy az új tulaj és funda érkezésének időpontjáról többször is téves információt adott meg miközben szórta az rv-ket a többi nagy (benfentes) tulajdonossal egyetemben.
KL80 2019. 06. 23. 15:24
Előzmény: #74787  Vaculak
#74788
☺   remélem tényleg valami komoly dolog van készülőben....
Vaculak
Vaculak 2019. 06. 23. 14:51
Előzmény: #74785  ner18
#74787
--melyik rég/ új tulajnak kellene ajánlatot tenni?
ugy gondolom  téves a megállapitás , bocsi :-)
--az árfolyam emelkedésére szvsz az lesz  " jó alap " ,
amikor bejelentik az új fundát. ( cégnév , székhely stb...)
-- a rv könyv , vagy a " nevek és az elosztás "
szvsz nem alkalmas arra , h  a nagy tulajdonost
megfejtsük.
--Ugyanakkor a rv könyv egy  " pillanatfelvétele "
( adott nap ) alkalmas arra , h arcnélküli , vagy arcukat többször
vesztett részvényesek mások ellen
gyülöletet , hangulatot keltsenek .
Szvsz sokkal fontosabb lenne a részvényesi
szerkezet ,dinamika , a sávos tulajdonlások számát , arányát stb
megismerni.
:-)
 
Törölt felhasználó 2019. 06. 23. 14:36
Előzmény: #74785  ner18
#74786
Jövő héten van értelme beszállni 80 felett vagy még lejjebb megy netán??
ner18
ner18 2019. 06. 23. 12:51
#74785
ha maradnak a papperok úgy ahogy belettek adva a cégbíróságra akkor ugye a régi/új tulajnak 180 naposon ajánlatott kell tennie ami most legalább egy 20%-kal feljebb van mint az árfolyam ez jó alap lehet egy emelkedésre, egyébként a nevek és az elosztás alapján sajnos nem körvonalazódik számomra új komoly nagy tulajdonos szinre lépése egyenlőre
bobbysinger 2019. 06. 23. 12:05
Előzmény: #74782  nincsrapenz
#74784
Én úgy tudom, és így is nyilatkozott, hogy a saját nevén nincs rv., minden a parknál van.
Goldsegel 2019. 06. 23. 10:27
Előzmény: #74780  Goldsegel
#74783
Nem tudtam hogy a gáz szolgáltatás emlegetése ekkora mínusz hörgést vált ki.
nincsrapenz
nincsrapenz 2019. 06. 23. 09:55
Előzmény: #74779  Törölt felhasználó
#74782
Aki követi az est alakulasat most kicsit viccesen hát számomra hogy ez meglepte őket. Elég régi a sztori, ne játszuk el vele a nagy halált :) 
Hogy sok vagy kevés... Azt majd az idő eldonti ha érkezik valaki és látjuk mit hoz. 
Sokan egy rahedli pénzt kerestek már az üres papíron a tradekkel, furi lenne ezután kopkodni :) 
Csak kérdeztem egy egyszerűt, arra bezzeg nem igen jött válasz pedig elvileg innen sokan látták a könyvet (én még sosem). Őket kérdezném újra : mit lattak Csaba neve mellett?
wisvik
wisvik 2019. 06. 22. 15:17
Előzmény: #74779  Törölt felhasználó
#74781
Sokat kellett ahhoz azért dolgoznia, hogy kiüresedjen végül is az a cég. Megdolgozott a pénzéért, nyilván megérdemli :/ ...

Topik gazda

Lastdeposit
Lastdeposit
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek