Topiknyitó: Törölt felhasználó 2013. 03. 08. 10:00

Olaj és Gáz  

Lehet én vagyok béna, sőt biztos, de én nem találtam itthoni pörgő olaj topicot. gázt igen, de nem nagy forgalommal.



Ugyanakkor elég jó kis forgalom megy bennük, certiben is és forexen is és jók a lehetőségek is benne (nyerni is és veszteni is.) :)

Lehet a kutya sem jön be, meg látjuk.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
buythedip 2026. 06. 12. 10:35
Előzmény: #50718  randomly
#50719
Kitermelés magasabb szerintem.
9 cent mínuszba került a 25 centes pluszom.
randomly 2026. 06. 12. 10:26
Előzmény: #50717  randomly
#50718
3,045 beindultak a long zárásások? Még mindig 5Bcf-el kevesebb van mit tavaly ilyenkor a tárolókban. Ma is muszáj lesz venni úgy látom.
randomly 2026. 06. 12. 07:29
#50717
3.083-ra ébredtünk ... Sajnos nem tudom követni mi történt ebben a két napban . Állítólag 7 LNG tanker kijutott a Hormuzi szorosból, gyakorlatilag nyitva a szoros ... Ez lehet nem tesz jót az USA->EU LNG exportnak. De ezt nem hallottam merre indultak a tankerek gondolom Keletre . 
Milan
Milan 2026. 06. 11. 16:49
Előzmény: #50712  randomly
#50716
Hat most ez a tároloadat nemtudom mit hoz a következő jelentésig fura ez a szuttyogás
buythedip 2026. 06. 11. 16:49
#50715
108 BCF, ennek ellenére mivel péntek óta esett 9%-ot, már nagy katasztrófa itt nincs.
De mínuszos lett a longom, pedig 25 cent pluszban is volt csütörtökön.
TElek 2026. 06. 11. 16:34
Előzmény: #50713  randomly
#50714

Gondolom le akarják nyomni ameddig lehet mielőtt meleg igazán meleg lesz. 
Kezdenek immunisak lenni Taco szövegére. Mondván a duma már kevés.
randomly 2026. 06. 11. 13:59
#50713
Kicsit megrántották 3,104 -> 3,144 25 perc alatt.
randomly 2026. 06. 11. 12:37
Előzmény: #50709  Milan
#50712
Sajnos én most a semmit nem értek fázisban vagyok, veszegetem kis lépésekben, 3,1 körül alatt ... ráérek :-) $3,4-ig nem eladó ez a terv.
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 11. 10:59
Előzmény: #50710  gyula1971
#50711
-Földgáz-A csökkenő trend törése óta lassú emelkedés jellemezte. Az utóbbi napokban egy divergencia is kialakult, vagyis csökkent az erő a vételi oldalról. A vastag zöld trendvonal viszont él, így ha azt visszatesztelné, akkor utána újra jöhet vételi lehetőség. Az első erősebb ellenállás a 4,68 környékére tehető, tehát lenne tér felfele. Minden túladott állapot már long beszálló hely lehet.
Ellenállások: 3,906; 4,688; 6,25; 7,04; 7,81.
Támaszok: 2,344; 1,953.
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 11. 10:58
#50710
-WTI - Olaj
A 93,25 letörésével long zárási jelet adott a görbe két hete. Kisebb visszatesztelést láttunk egy hete, de komolyabb emelkedést nem. A 87,5 letörése esetén 75 környékére is lejöhet. A piros trendvonal törése felfele viszont változtatna a csökkenő struktúrán.Ellenállások: 118,75; 125; 137,5; 150; 175.
Támaszok: 87,5; 75; 68,75; 62,5; 59,38; 56,25.; 50.
Milan
Milan 2026. 06. 10. 10:26
Előzmény: #50703  randomly
#50709
3 at nemérte el reggel gyors felrántották de ki tudja meddig száguld?
Pipacs20 2026. 06. 10. 07:58
#50708
És az olajnál vajon elkezdődik egy recessziós áresés, vagy a perzsák rátesznek egy lapáttal most, h. megingás van az USÁban (politikai, gazdasági) és kilő az égbe az ára?
Pipacs20 2026. 06. 10. 07:06
Előzmény: #50706  TElek
#50707
no, már itt is vagyunk... A 3,1-et meg nem nézegette, hanem átesett rajta. Így legalább nem kell gondolkodni rajta. ;)
TElek 2026. 06. 09. 08:56
Előzmény: #50705  Pipacs20
#50706

Előfordulhat ez is , ha megint visszaverik az problémás lehet.
Némi lehűlés látszik hétvégétől.  
Pipacs20 2026. 06. 09. 07:37
Előzmény: #50704  Pipacs20
#50705
Amikor nagyot akartam markolni, mindig megszívtam, úh. maradok a kleine fische - gute fische stratégiánál. De ha visszanéz 3,1 tájára, lehet, h. rábeszélem magam még egy kis adagra. Valóban a múlt kedden is onnan ugrott.
Pipacs20 2026. 06. 09. 07:33
Előzmény: #50701  randomly
#50704
3,15-ön belevettem, mivel sávosan terveztem a vételt a 3,1 túl közel volt. A 3,15-nél még kellett volna kis türelem, már teremne. Nem baj. De köszi az észrevételt!
randomly 2026. 06. 08. 21:58
Előzmény: #50702  TElek
#50703
Én próbálok nem day tradelni, ha kicsit fölé megyünk adok el egy keveset, ha alá akkor veszek .. eddig nem panaszkodom. Több van rajta mint az OTP-n :-) https://invst.ly/1hyuuw
TElek 2026. 06. 08. 17:24
Előzmény: #50701  randomly
#50702
Hát ha törik a nyakvonal a duplacsúcs efekt bejöhet ... 
randomly 2026. 06. 08. 17:13
Előzmény: #50700  Pipacs20
#50701
Ne csináld, a $3,0-t én ma is vettem $3,101-en.

Topik gazda

Denes2
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek