tru64

Regisztráció: 2006-06-08 14:26:26

Hozzászólások száma: 1 339

Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 16:40


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

Állami Nyomda kedd, 16:40
550 forint, mert számítok még idén egy nagy projektre
Állami Nyomda kedd, 15:53
Alapkamat 6%, fixMÁP 6%, most már semmi sem akadályozhatja meg a 8500-as rövidtávú céláramat.
Állami Nyomda kedd, 11:41
Majd az utolsó nap (2 hét múlva) húznak rajta 500 pontot ;)
Állami Nyomda 2026. 06. 17. 19:19
Max 1,5 hét és 8500-on leszünk
SpaceX - határ a csillagos ég 2026. 06. 17. 17:55
#19
Eddig 187 volt az alja
SpaceX - határ a csillagos ég 2026. 06. 17. 10:49
#17
Remélem lezártad 200-on ;)
SpaceX - határ a csillagos ég 2026. 06. 16. 22:47
#14
150-en volt a nyitó, ott sokan vettek az IPO-soktól.
SpaceX - határ a csillagos ég 2026. 06. 16. 03:58
#8
214 USD
SpaceX - határ a csillagos ég 2026. 06. 14. 17:34
#6
Nézd meg a Teslát, még mindig magas (204) a P/E, pedig van egy rakás kínai és európai gyártó, akik meg tudják szorongatni. Itt is lehet még akár 1-2 évtizedig is rendkívül magas értékeltség. Nasdaq-ba is bekerülhet, giga keresletet képezve.
Állami Nyomda 2026. 06. 14. 08:21
Nincs rá semmiféle kihatással
SpaceX - határ a csillagos ég 2026. 06. 14. 08:20
#3
G7: Elon Muské a történelem legdrágább álma https://share.google/XLd9fayfpIFwJ2UnZ
SpaceX - határ a csillagos ég 2026. 06. 13. 07:37
#2
Megkezdődött az évezred legnagyobb tévedése - bevonult a SpaceX a tőzsdére - PC Fórum https://share.google/MgU6gEp8y0SzoVVFE
SpaceX - határ a csillagos ég 2026. 06. 13. 07:25
#1
Sziasztok! Június 12-én debütált a parketten, az első nap impozáns emelkedést produkált. Izgatottan várjuk a folytatást. Az biztos, hogy a hype teret ad a további emelkedésnek.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 12. 09:24
SpaceX farvizén simán mehetne vissza 2400-ra.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 02. 19:32
5
4
3
2
1
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 06. 02. 17:28
Fülescsécse célára 3200
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 27. 14:26
Szépen beindította a cikk. Péntekre 2500a céláram ;)
Állami Nyomda 2026. 05. 19. 18:45
OTP is esni szokott a jelentés napján, bármennyire is jó az eredménye. Előtte ment spekára 10%-ot, hírre adni kell.
Állami Nyomda 2026. 05. 18. 19:30
Többször volt jelezve, hogy az angolai 10 éves projekt elején nagy összegű extra bevétel volt 2025 Q1-ben. Azt le kell vonni a tavalyi eredményből, mert egyszeri tétel, jobban mondva nem lesz már ekkora bevétel abban a projektben. Ahhoz képest jó lett az idei nyereség.

friss hírek További hírek