Nézd meg a Teslát, még mindig magas (204) a P/E, pedig van egy rakás kínai és európai gyártó, akik meg tudják szorongatni. Itt is lehet még akár 1-2 évtizedig is rendkívül magas értékeltség. Nasdaq-ba is bekerülhet, giga keresletet képezve.
Sziasztok!
Június 12-én debütált a parketten, az első nap impozáns emelkedést produkált. Izgatottan várjuk a folytatást. Az biztos, hogy a hype teret ad a további emelkedésnek.
Többször volt jelezve, hogy az angolai 10 éves projekt elején nagy összegű extra bevétel volt 2025 Q1-ben. Azt le kell vonni a tavalyi eredményből, mert egyszeri tétel, jobban mondva nem lesz már ekkora bevétel abban a projektben. Ahhoz képest jó lett az idei nyereség.