De nem tudok tervezni, értékelni az excelemben! A hivatalos adatok alapján a TL110-nek 11500 körül kéne lennie 40150 esetén, de nem ott van (szerencsére).
Régen ez előző munkanap már kint volt, ha jól emlékszem. De lehet, változás van, mert már a hetit sem rakják ki pénteken. No mindegy, türelmes vagyok. Lejjebbb egy ezressel, kb. igen, de hát a könyvelés... :)
Nem biztos, hogy ezek frissek. A cikk ezekről ír: HSBC -
"a célárat 50 ezer forintra emelték a korábbi 46
550 forintról."
Goldman
- "A Goldman Sachs vételre ajánlja a részvényt, a
célár 52 700 forint a korábbi 42 ezer forint után"
TL120-ban 16k, 18k, aztán végül 20k állt sorban (ne mossuk össze a számokat :) ) Én Erste netbroker felületen tudtam rögzíteni még 9 előtt, de visszavontam. Lehet ez még olcsóbb.