Halott részvény lett, forgalom nélkül nyomják lefele folyamatosan, szinte semmi forgalommal...Az ilyen cégek a BÉT szégyenei, külföldön szerintem már sehol nem lennének....
Úgy találták ki a "Mekit" hogy finom legyen, mint a coca-colát is... Amerikában sem elsődleges a fiatalok egészsége, legtöbbször csak a pénz és üzlet számít...A rendőrségnél még legalább teszik a dolgukat, az eddigi legnagyobb fogás Magyarországon, igaz külföldi segítséggel...Sok fiatal életét tönkreteszi a kábítószer fogyasztása...