Egész jól tartotta magát a héten. Szerintem ha jövő héten is itt maradunk akkor van esély talán hónap végére egy újabb felkörre akár 65-70 tartományba.
A mai nap szerintem nem lesz egyszeru a konyvszerint. Konnyen 50 nel talalhatjuk magunkat. Erre nagyobb az esely mint a 60 atlepni. Mondjuk nyitas elotti a konyv…
Ilyet… hanyszor szopja be az ember! Komolyan mondom nem hiszem el… ahogy elindult mondom bovitek 71 rol. Persze hol sikerult 60nal…most meg mindjart 50 alatt. Ebbol soha nem tud kijonni az ember sajnos.
Remeljuk a ket hetben ujra lenduletet kap… most mar nekik is kell a magasabb arfolyam, hisz a evvegi zarasnal minusz nem a legjobban fest majd a konyvben… Szoval ujra lehet kereskedes amennyiben tenyleg megvettek a megfelelo mennyiseget! Vagy egy normal srv program kihirdetese minden varazslatos szabaly menetesen…
Szerintem ez a srv jobb mint ami korabban volt, max 6m kb amit minden nap betolhatnak. Azert nyilvan egy 20 millios napnal sokat nyom majd. Kb van ter felfele most mar korlatok nelkul! Azert ossze kell szedniuk 2,5 millio db reszvenyt kb 1 honap alatt! Ehhez az kell h minden nap megvegyek a maximalis db ! Nov 4 kezdes… Hajra Delta!
Amit elozetesen lehetett olvasni pl ma, kb az is lett. Osztalek tovabbra sem lesz. Emelkedesre nem latok tovabbi eselyt kint 100 vagy feletti tartomany.