Tonyi

Regisztráció: 2023-07-31 18:28:15

Hozzászólások száma: 133

Utolsó hozzászólás: 2026-06-01 21:28


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

Financial Forecasts 2026. 06. 01. 21:28
Köszönöm! 
Financial Forecasts 2026. 06. 01. 20:10
AVAV-ot hova várod hosszú távon? -20%-ban ülök benne, most látok lehetőséget a további emelkedésre.
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 27. 15:53
Kereken 1,25 € érkezett részvényenként.
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 27. 11:55
Raiffeisen tegnap, Erste még nem.
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 22. 19:36

Khm... 47-es átlaggal ülök benne időtlen idők óta :D
Csendes olvasója vagyok a topiknak (többek között 26-os Vonovia átlaggal, Todihoz hasonlóan bizakodóan látva a jövőt), és mondhatom ez az egyik legjobb hangulatú és legsegítőkészebb topik itt a fórumon.
Financial Forecasts 2026. 05. 20. 20:10
Köszönöm! 
Financial Forecasts 2026. 05. 20. 16:23
János, szerinted a DVN át tudja vinni az 50 dolláros szintet tartósan?
Eurós részvények vitasarok 2026. 03. 24. 19:36

"Volkswagen is in talks with Israel’s Iron Dome maker over a deal that would switch production at one of their factories from cars to missile defense, per FT. The German government is actively supporting the proposal."
Twitteren láttam, hallottatok már hasonló tervekről? Milyen hatása lehet az árfolyamra?
Financial Forecasts 2026. 03. 19. 10:40
Köszönöm mindkettőt!
Financial Forecasts 2026. 03. 19. 09:38
Illetve a DVN is szigorú tartás?
Financial Forecasts 2026. 03. 19. 09:33
János, a Vale véleményed a jelen helyzetben is áll még?
Financial Forecasts 2026. 03. 09. 18:09
Köszönöm!
Financial Forecasts 2026. 03. 09. 16:22
János, a Carnival-t (CCL) el lehet szerinted kezdeni venni ha leesne 20 körülre vagy ilyen vérzivataros időkben ez most nagyon kockázatos ágazat?
Financial Forecasts 2026. 03. 02. 18:33
Ne is mondd, már a 390-es eladást tervezgettem a következő pár napban amikor 300 körül járt. Aztán mire hazaértem 220 lett belőle és csak esik. 
Financial Forecasts 2026. 02. 12. 15:47
Ritkán van ilyen szerencsém :D
Financial Forecasts 2026. 02. 12. 10:25
Én belevettem az SMR-be tegnap egy gyors kör reményében.
Financial Forecasts 2026. 02. 06. 06:32
Financial Forecasts 2026. 01. 24. 11:27
Intel-t hogy látjátok? Esik még tovább szerintetek vagy a 45 körüli sáv megfogja? Én eladtam 45-ön, abban a reményben, hogy lejjebb visszaveszem (a management nyilatkozatai alapján szerintem esik még tovább)
Financial Forecasts 2025. 11. 17. 15:14
Köszönöm!
Financial Forecasts 2025. 11. 17. 13:50
Az ALB-ot is hasonlóképpen látod hosszú távon? Kb egy éve üldögélek benne türelmesen 102 körüli árral.

friss hírek További hírek