Üdv.
Az osztalék amit kiutalnak a számlámra abból a bank már levonja a 15% adót ???
Az osztalék amit kiutalnak a számlámra abból a bank már levonja a 15% adót ???
Regisztráció: 2025-12-30 16:45:02
Hozzászólások száma: 12
Utolsó hozzászólás: 2026-06-16 17:05
A Lightyear-on kereskedik vki közűletek ???
Tapasztalat érdekelne a platformmal kapcsolatban.
Kössssz.