Jito jó projekt a Solanán, menni fog ha jön egy risk on season, Kaminon tudod kamatoztatni. Én 3 éve ülök cryptoban, gyomor kell hozzá és ki kell ülni. Több 10ezer darab Telekom részvényt adtam el, 600 ft-on, azóta cryptoban az az összeg le tizedelte magát.