Ha most vesznek a maradék keretből…Ha az bevonására kerül osztalék osztásig…Akkor több lesz a torzsrészvényre jutó osztalek is ha jól gondolom…Mert a 1.850 millió forint marad annyi amennyi, a törzsrészvényre jutó osztalek mértékéről viszont elég rugalmasan fogalmazott
Gyanítom a BUX holnap nagyot fog menni az iráni pozitív hír után. Ha veszik az indexet, akkor a Panny is mehet. Mindenesetre én készülődök a magam szintején…
Mikor megláttam a számokat a levegőbe csaptam! Aztán jött a dátum… de gagyi… Na de ezen túl is léptem gyorsan. Csinálja meg a cég azt a 4300-4450 millió EBITDA-t 2026-ban, egy év múlva meg utalja azt a pár milla osztalékot! Igazából ez nekem full rendben van. Régóta várok egy ilyen kombinációt a cégtől: beruházás + osztalék Hajrá, én tartom és ha a chart úgy adja, akkor bővíteni is fogok!
Idén nagyon türelmes voltam az srv kapcsán. Nem is foglalkoztam vele mikor, miként költik el a megszavazott keret fennmaradó részét. Most viszont beugrott, hogy mindjárt éves jelentés, meg egy hónappal előtte már nem vesz piacról. Lassan ott tartunk megint. De tippelni se akarok már, hogy mi lesz a pénz sorsa, mert eddig nagyon gyengén ment nekem ez a dolog, közelében se voltam a realitásnak. Lassan ki kéne derülnie…
Ez gyorsabban ment, mint gondoltam. Pont csatorna tető tartotta meg a mai esést, es onnan pattant vissza. Remelem nem esik tovább a magyar piac es vele Pannergy, de délután Amerika is biztos adni fog mindent a kereskedés elején
Az esés teljesen normális. Mindig van rá ok. A tegnapi gyertya viszont megítélésem szerint ront a technikai képen. Remelem ma sikerül javítani, legkésőbb péntek zárásáig.
Számomra mind mond valamit. Rezsicsökkentes marad, sőt…(én se szeretem, de szerintem mindenki sejtette hogy így lesz) Orosz energiafüggőséget csökkentene, diverzifikációval, illetve zöld energia bevonásával Magasabb energiahatékonyság elsőre nekem szigetelest jelent
Még egy C korrekciós hullámra számítok. 4400-4250 között próbálok venni valahol, már másodszor ebben az erős korrekcióban. Utána hosszú longra számítok, nem is tudom mikor lesz lehetőség újra venni, alacsony rövidtávú kockázat mellett. Szóval nagyot kéne harapni. (Aranyat halmozok, soha nem adok el.)