Most látom, hogy a másik csoportba kellett volna feltennem a kérdést, ott optimistábbak a céget illetően.Persze nem biztos, hogy az a jó válasz amit hallani szeretnénk🙂. De köszönöm, a véleményed.
Szép napot! Vajon a 3425 forintos vételi ajánlat miért érte meg a cégnek? (annyira nem értek hozzá, hogy ez egyertelmű legyen számomra) Ha esetleg valaki elmagyarázná az köszönöm🙂
Szeretném kérdezni: ha ez a forgatóköny következne be, onnantól vajon további esés várható-e? Illetve van esély rá, hogy a jövőben visszakúszik még a tavalyi csúcsra vagy közelébe? Előre is köszönöm a válaszát🙂
Szép napot! Azt árulja el, hogy a 43 napos regisztráció, (Ön számolta ki), hogy függ össze a kérdéssel. Mivel ilyen rövid idő alatt ezt még nem sikerült megfejtenem. Ön viszont 12 éve van itt, bizonyára nagy tapasztalattal, akár informatív választ is adhatott volna, vagy adhatna, ha már reagált. Ettől függeltenül Hajrá Delta!😁 (hogy kata311 szlogenjét idézzem)
Sziasztok! Van esetleg valami tipp, hogy a tegnapi és mai - utóbbi időben megszokottól-, nagyobb forgalmat mi generálhatta? Előre is köszönöm, ha lesz válasz🙂
Tőlem sokkal nagyobb rálátással bíró fórumozókhoz intéztem a kérdést, ha magától értetődőnek tűnt volna a válasz, akkor fel sem teszem.🙂Csak gondoltam van itt olyan, akit segítői szándék is vezérel. Köszönöm, hogy reagáltál🙂