Az én elképzelésem: 3480 Ft körül egy pici felkorrekció 3630-3680 köré, majd onnan le 3200 környékére. Fel picit 3300-3350 közé, majd a vége 3100.
Nagyjából a nyárra ezzel készen is leszünk szerintem.
Nagyjából a nyárra ezzel készen is leszünk szerintem.
Tanulság: el kell takarodni a magyar részvényektől az ófidesz és az újfidesz káros hatásai miatt...