Csiszarg

Regisztráció: 2019-04-05 13:38:27

Hozzászólások száma: 1 393

Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 17:10


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja szerda, 17:10
elkezdem venni 100-as csomagokban. remélem megy lentebb!
Eurós részvények vitasarok kedd, 12:49
az a támasz, ami könnyen törik (itt gyakorlatilag ez történt), az nem is komoly ellenállás.
SAP bőven-bőven túl sokat esett, nyilván a szektorral együtt. azért nem ilyen rossz a helyzet, sőt...
130 alatt azért már elgondolkodom, hogy dobjam e, de 2-3 éves távon azért simán nyerőnek érzem.
persze tévedhetek.
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 10:35
3000 körül jó lesz osztalékra.
nyilván még messzebb van, de azért már belátható a távolság.
aztán persze könnyen lehet, hogy nem is lesz annyi, de fölötte nekem nem megérős.
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 10. 18:16
Szerintem ez a papír semmivel sem ér többet, mint egy éve. 
Esetleg akkor lehet változás, ha az új kormány valami épeszű dolgot tud csinálni, ami közelebb visz a piacbarát működéshez. 
Eurós részvények vitasarok 2026. 06. 10. 13:39
az SAP meg összefosta magát, egy hete még 173 EUR volt... érdekes.
Magyar Állampapír tulajok 2026. 06. 09. 18:09
Ha nagyon váltani akartál, akkor korábban kellett volna. Most már nem hiszem, hogy megéri. Egy érv szól mellette, mégpedig, hogy hosszabb lejáratú lenne az új, mint a 29/N, de ez kevés önmagában, ez a hajó elment. 
Richter topik 2026. 06. 01. 21:10
Akkor azt kellett volna venni :) 
Richter topik 2026. 06. 01. 15:48
Mi a baj vele? Két éve még 9600 körül volt és jött rá 1000 Ft oszti. Semmi sem elég? 
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 28. 15:48
Persze a MOL semmivel sem jobb cég, mint egy éve. Sőt. 
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 20. 11:55
megy itt a beszélgetés a hozamesésről, a PF is csodaszámba írta, hogy mi történik idehaza.
valójában semmi extra, volt honnan essenek a hozamok, magasról lehet nagyot esni.
4,5-5%-os 3 havi DKJ reális 1 éves távon, ami a 29/N-nek nem rossz. az a rossz, hogy hamar jár le.
jómagam nagyjából 50-50%-ban vagyok fixben (fix és máp+) és Bmápban (29-30/N).
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 19. 16:27
Én el nem adom 180-ig. Utána majd látom, mit gondolok ki belőle. Osztalék is a zsebben. Ez egy jó cég. 
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 19. 14:17
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 18. 15:44
2029/N-nél csak az a bajom, hogy túl hamar jár le. Utána pedig nincs kedvem újrabefektetni 5% körül... 
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 15. 09:03
"azt a szerződést el lehet felejteni" potom 1300 mrd 10 évre :D
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 14. 13:38
biztos?
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 14. 07:52
ez baromság, ugye tudod?
Richter topik 2026. 05. 12. 14:48
13K-ért már kevesen veszik, vették. 11-nél már lehet gondolkodni.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 08. 13:37
meg még azt fel is kell hozni az Adrián :D
mocskos undorító szemétláda banda, szerencsére elzavartuk őket.
nincs elég súlyos büntetés, amit kaphatnának.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 08. 08:20
nekem személy szerint nem hiányzik egy politika által vezérelt NIS vétel a balkánon. az INA százszor jobb körülményekkel került anno a céghez és mégis mennyi baj van vele.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 08. 07:41
A MOL 3000-ért lehet jó hosszú távon, feltételezve, hogy jó osztalékot fizet.
4000 fölé mondjuk hamar elment, nem is volt rá igazából indok.

friss hírek További hírek