Vezekényi azt mondta a közgyűlésen, hogy ismeri Szendi-t jól és amikor vele dolgozott akkor azt volt a "teóriája", hogy magyar katona kezébe magyar fegyver való.
Olvastam, akkor pont volt időm. Már másként olvaslak mint az év elején... Sokaknál a hit miatt csattant ki a biztosíték, nálam is, bevallom. Én is szebb napokat szeretnék már...
Ismét lejjebb és lejjebb álltam (ez meddig megy le?) és ahogyan írod nézve hogy mi történt onnantól... összesen 217 ezer darab cserélt gazdát és ebből hírtelen felfelé az irány kb. 60 ezer darabbal és több "nagyobb" pakk vétellel. Ez inkább a játszuk el hogy fordult szvsz! Amíg nem lesz tisztább a kép addig itt lesznek...
Én is így gondolkozom, mert nem kellemes a virtuális nagy mínusz (korán ugrottam vissza) és inkább lemaradok valamennyit "ha egyszer elindul" csak ne legyen nagyobb bukó. Vennék de ez így egy idegpróba, egyelőre sajnos lentebb az irány. Sokan állnak így egyre lentebb szvsz.
Nekem sem tetszik RSZR. Abszolút katona. Kérdezi MP valamiről... majd a választ így kezdi: Jelentem! ... Aki gyakorlóban van az azzal, aki nyakkendőt köt az azzal tárgyaljon! Ciki lesz ha nem ugorja meg a mércét, MP-t erről az oldaláról még nem igazán ismerjük. Itt lehet majd mérlegelnie kell...
Az jó ha jókat derülsz a dolgokon... Farkasfu pingvinjei már szótlanabbak lettek sajnos. Nyilván összetett a kép de foglalkozik vele, többen kérik, adnak a TA véleményére... megosztotta azokkal akiket érdekel(t), pontosabban már NEM. Béke.
A lámpa zöldre váltott, az hogy elindunk-e (MP, Magyarország) és miként rakjuk majd a fokozatokat ("könyököt ki, kettesbe be, mint a BELGA zenekar :-D) azt az EU" figyeli", és még augusztus 31 után a sárgán is át tudtunk majd menni! Az önálló SAFE sem lefutott még szvsz... Bizakondjunk!
Talán még annyi hozzá, mert én jöttem Fekete Péternél Audax1 után. A kommunikációval kapcsolatban kérdeztem, hogy JG már 2 hónapja nem nyilatkozott és 1600 Ft-nál is járt a részvény... "Őt kell megkérdezni, de hozzátette, hogy a cégnek határozott, átgondolt kommunikációja van... megvan, hogy mikor milyen témában nyilatkoznak"... és holnap jön a jelentés. JG nagyköveti státuszt is érintve, hogy mi kisrészvényesek pozitívumként értékeljük, hogy még megvan és hogy a 4IG egyes üzletágai kormányzati ciklusokat is átívelnek (most kormányváltás volt) erre azt mondta, hogy "igyekeznek minden kormánnyal jó viszonyt ápolni". A nagyköveti státuszra nem reagált. Audax1 srv felvetésére, mert az árfolyam november óta közel 70%-ot esett erre "némi korrekció" kifejezést használta... ezt úgy finoman érzékeltettem felé, hogy NEM némi. Összességében készséggel beszélt azzal aki kérdezte, Vezekényi Csaba például egész sokáig maradt a KGY után. Fórumtársak akikkel találkoztam és beszéltünk, gondolatokat cseréltünk hasznos volt... külön köszönet "srácok" és köszönöm a támogatást! Még1: biztosan olvassák a fórumot mert rendben volt, bőséges és finom volt a bekészítés. Ez most nem "balkáni" volt. ;-)
Nem leszek népszerű... mert volt és tartottam, sajnos későn adtam, vettem és sejthető volt hogy korán. Szerintem ez a május végének szól, MP nem lesz kíméletes senkivel, a részvényesek nem izgatják. Biztosan lesznek egyeztetések de a sejtetés tőle nem lesz idegen, így ezt be fogja vetni (sajnos) és ezzel pozíciót fog. Most várok, bár vételen állok az általad említett szinten. SAFE lesz szvsz, akkor is megindulhat de nem tudjuk hogy mekkora rész jut... Hogy ott hol tartanak, hát passz. Lehet kapunk ott is egy kis "haladékot", mint az augusztusi EU-s pénzek esetében, hogy bizonyos kormányzati lépések esetén, ami feltételezi a végrehajtást... időben enged majd az EU.
Május végéig nagyobb önállóságot kapnánk ha aláírásra kerül és az előfinanszírozás a tagállamok által igényelt teljes hitelösszeg azonnali, 15%-os kezdőrészletének (előlegének) kifizetése is fontos. MP ezt sikerként könyvelheti! A SAFE a DUAL lehetőség miatt is fontos (utak, hidak és vasútvonalak). Sajnos a radír biztosan előkerül de ezt Jászaiék biztosan kalkulálták, hogy mi van ha nem annyi és nem oda... az első katonai és távközlési műholdprogram majd más forrásból. MP-n is van nyomás rendesen.
Szendi? "Jelentem..." Katona ember, én minisztert nem látok bele. Tartok is tőle, hogy mit fog ki/meg/át/felülvizsgálni. Kapitány kell oda, RSZR kevés.
Szeretnélek érteni, de nehezen megy a fejembe. A 4IG-t nem hozta szóba, JG rangja is maradt... és azért oligarcházott, hogy kemény maradjon, annak látszon. A cég lehet azért nem szólalt meg mert akkor muszáj hogy repüljön a rangja, mint Havasi beosztása, ami amúgy is ugrott volna. Szerintem MP szavazók is kezdik furcsálni azt ami történik..., nekem túl sok a cirkusz és sok a körítés amit csinál MP, mint egy "osztályfőnök" a parlamentben, felesleges piti szócsaták. Lehetne szigorú és kemény másként is, ezt elvárják tőle, DE... KI beszélhetne vele.
MP és RSZR is tudott róla, de akkor MP miért nyilatkozott így, miért kellett így üzengetni burkoltan... Nem elég, hogy kivizsgáljuk vagy folyamatban van egy ellenőrzés. Miért kell oligarcházni? Ez inkább az erőfölényt akarja megmutatni szvsz. Ha egyszer így lejött 1600-ra akkor mondok még 1-2 ilyet és lesz 1200? Gondolhatja MP... Egy JG nyilatkozat vagy céges kommunikáció már jó lenne. Vannak részvényesek Jó Napot!!!